Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 2. Sezon 7. Bölüm İzle 

Exxen, Konuşanlar izle Kas 10, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 2. Sezon 7. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 7. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 7. Bölüm seyret, 2. Sezon 7. Bölüm video izle, 2. Sezon 7. Bölüm full izle, 2. Sezon 7. Bölüm tek parça, 2. Sezon 7. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 7. Bölüm shot izle, 2. Sezon 7. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x7ze906

Konuşanların bu haftaki bölümünde sinemanın aktrislerinden yeşilçamın en güzel kadını olan hülya Avşar konuk olarak katılıyor. Hülya Avşar esprili yapısı ve sempatik hareketleri ile izleyicilere keyifli ve komik zamanlar geçirtti. Seyirciler arasında programa birlikte gelen iki arkadaş bulunuyor ve hasan can bunlardan erkek olanına Dilara senin neyin oluyor diye soruyor erkek olan da sevgilim değil sadece arkadaşım diyor ve hasan can bunun üzerine kilit soruyu soruyor sen Dilara’ dan hoşlanıyor musun diye soruyor erkek izleyici utana sıkıla biraz çekiniyor ama hasan can kaya zorlayınca evet Dilara’ dan hoşlanıyorum diyor ve bütün salon oley sloganları atıyor tabi kız ve erkek kıpkırmızı kesiliyor. Yine hasan cemal artık hülya Avşar sıkıştırmak ve esprileri onun üzerinden yapmak üzere atağını yapıyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Seyirciler arasında birini hülya avşara gösteriyor ve onun doktor olduğunu söylüyor hülya avşar ne doktoru olduğunu sorunca hasan can estetik cerrahı olduğunu ve sırf evde göğüs ellemek için ve yapmak için bu mesleği seçtiğini söylüyor hülya avşarda konuyu anlamadığı için evde deney yapmak için mi yaptığını sorunca herkes gülmekten yıkılıyor.   daha sonraki süreçte hülya avşarın ayağa kalkması ve masaya bir şey bırakması üzerine hasan can izleyicilerle göz göze gelir ve kahkaha kopar hülya avşar konuyu anlamaz tabi ne olduğunu sorar ve hasan can biz kimseye el hareketi yapmayız der ve tekrar kahkahaya boğulur herkes. Konuşanların bu bölümü hülya avşarın renkli kişiliği sayesinde keyifle izlenen bir bölüm oldu.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 7. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap