Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 2. Sezon 8. Bölüm İzle

Exxen, Konuşanlar izle Kas 10, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 2. Sezon 8. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 8. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 8. Bölüm seyret, 2. Sezon 8. Bölüm video izle, 2. Sezon 8. Bölüm full izle, 2. Sezon 8. Bölüm tek parça, 2. Sezon 8. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 8. Bölüm shot izle, 2. Sezon 8. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x7ze905

Konuşanların bu bölümünde çok eğlenceli çok renkli bir kişilik konuk oluyor Oğuzhan uğur. Kendisi zaten youtube kanalı olan babala TV de müthiş espri yapan ve yetenekli bir sanatçıdır. Oğuzhan uğur bence hasan can kaya için bu bölümde konuktan çok bir görev adamı rolünde yer aldı. Özkan uğurun zaten komik kişiliği sayesinde her konuşulan söz ve anlatılan hikaye sayesinde kahkahalar havada uçuştu. Bu bölümde özellikle bir seyirciye en cimri anını soran hasan can kendisine cevap olarak oyun salonuna gittiklerini ve oyun için verilen parayı alıp gittiğini söyleyen Mustafa’ ya karşı hasan can cevap olarak Mustafa bu cimrilik değil hırsızlık olduğunu söyler ve herkes gülerek tepki verir.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Programın devam eden akışında Oğuzhan uğur izleyicilere mini sorular sorar ve derki bir günü sürekli yeni baştan yaşamaya mahkum olsanız hangi günü seçerdiniz diye sorar ve izleyicilerden biride maaş aldığım günü diye cevap verir. Bunun üzerine Oğuzhan uğur çok iyi diye alkışlayarak karşılık verir. Oğuzhan uğur ve hasan can kaya bu sefer bir kadın izleyici üzerinden müthiş espriler yaparlar. Boynundan yara alan bir kadın izleyici ekrana kendisine ait bir fotoğrafı paylaşır ve Oğuzhan uğur bu sen misin diye sorar kadında evet benim der ardından Oğuzhan uğur ekipten arkadaşlar gelip dolandırıcılıktan beni alacaklar diye korkuyorum der. Herkes gülmekten yıkılır. Bu bölümde Oğuzhan uğurun müthiş espri yeteneği sayesinde izleyenler keyifli saatler geçirdi.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 8. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

 

Yorum Yok

Yorum Yap