İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 9. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 9. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 9. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 9. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 9. Bölüm seyret, 2. Sezon 9. Bölüm video izle, 2. Sezon 9. Bölüm full izle, 2. Sezon 9. Bölüm tek parça, 2. Sezon 9. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 9. Bölüm shot izle, 2. Sezon 9. Bölümü izle

Konuşanların bu seferki bölümünde yine birbirinden renkli ve eğlenceli katılımcıların yaptığı espriler ve komik anları sayesinde dopdolu bir program geçirildi. Hasan can kaya bence bu bölümde espri yapmasına gerek kalmadı adeta espriler ayağına geldi diyebiliriz.   hasan can bir erkek izleyiciye kızlar arasında şıklı soru soruyor ve hangisi ile devam edelim a) at hırsızı b) yılan olmayan irem c) programdan sonra sınava giden yersiz kız bunun üzerine izleyici c zaten gözleri ile her şeyi belli ediyor diyor önünde oturan kızda gözlerimi görmeden nasıl güzel olduğunu söylüyor hasan can da durur mu hemen yapıştırıyor diyor ki düşün sen abazanlığı Allah’ tan sadece gözlerini görüyor başka şeyler görse ne olurdu diyor bunun üzerine herkes yıkılıyor. Programın devamında bir kadın seyirciye söz veren hasan can kaya kadının ben bir erkeğin yemek yiyişine bayılıyorum özellikle bir erkeğin hayvanımsı yemek yemesine aşık oluyorum.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Çatal kaşık kullanmadan yemek yiyen erkek favorimdir demesi üzerine hemen yanında yer alan erkek izleyicide bende hayvan gibi yemek yiyorum böyle çatal kaşık asla kullanmıyorum her şeyi ekmekle yiyorum asla insan gibi yemiyorum demesi üzerine herkes bir oooo der ve herkes güler. Bir başak izleyici de ben kel erkeklerden hoşlanırım çok çekici bulurum der hemen yanında bulunan kel izleyici hasan cana bakar oda sen bide kafasında kondom varken düşün der kahkahaya boğulurlar. Bu bölüm seyircilerin aktif katılımı sayesin de müthiş geçti.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 9. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap