İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 78. Bölüm İzle

Konuşanlar 78. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 78. Bölüm İzle

Konuşanlar yeni bölümüyle gene temposundan bir şey kaybetmeden yoluna devam ediyor. Konuşanlar 78. Bölüm Tanıtım İzle ile birlikte gene kahkaha gene eğlence dolu bir şekilde program yayınlanıyor. Uzun süredir çıktıklarını anlatmaya çalışan konuğun komik durumları öncelikle programa damga vuruyor. Sürekli olarak cümleye yeniden başlayan konuk erkek arkadaşıyla iki seneden bu yana birlikte olduklarını anlatmaya çalışması komik anlara sebep oluyor. Hasan Can tarafından yöneltilen esprilerle birlikte mikrofonu eline alan konuk orada bulunanları ve ekran başındakileri oldukça güldürüyor.

Kaç senedir evlisininiz sorusuna değişik bir cevap veren bir başka konuk var. Kendisine göre 20 senedir evli olduklarını belirten konuk eşi için bu durumun 13 sene olduğunu belirtiyor. Yapmış olduğu bu açıklama hasan Can’ın dikkatini çekiyor ve kendisine bir süre sorular yöneltiyor. Mikrofonu kadına da yönelten Hasan Can kaç yayındasınız demesi üzerine bayan 29 yaşında olduğunu söylüyor. Fakat bayanın oldukça yaşlı görünmesinden dolayı bir süre Hasan Can tarafından esprilerin odağına oturuyor. Sonradan bayanın yaşını küçük söylediği ve gerçek yaşının fazla olduğu ortaya çıkıyor.

Ayrıca çiftin 4 çocuğu olduğu da ortaya çıkıyor ve yurt dışından programı izlemek için geldikleri anlaşılıyor. Her detayın açıklanmasıyla birlikte komik anların da sayısı artıyor.

Konuşanlar 78. Bölüm İzle Tek Part

Daha sonra mikrofon iki güzel bayana uzatılıyor. Bayanların Hava Yollarında çalıştıklarını söylemesiyle birlikte Hasan Can kendilerinin hostes olduğunu tahmin ediyor fakat tahmin doğru çıkmıyor. Ayrıca bayanlardan birisi boyunun 1,58 olduğunu söylemesiyle espriler havalarda uçuyor. Kameraman İdris’in bile kendisinden uzun olduğunu bayana Hasan Can’ın belirtmesiyle birlikte gülüşmeler başlıyor. Unutulmaz hatıralarından birisini anlatmasını istemesiyle birlikte konuk bayan çok aldatıldığını ve bunları anlatabileceğini söylüyor.

Konuşanlar İzle

Nasıl aldatıldığını soran Hasan Can’a sevgilisiyle birlikte olan kızın fotoğraf atmasıyla bunu anladığını anlatan bayan komik anların yaşanmasına sebep oluyor. Sevgilisiyle birlikte olan bayanın parmak hareketiyle kendisine resim attığını ve resim attığı yerin eski sevgilisinin yatak odası olduğunu söylemesiyle Hasan Can da hayal kırıklığı oluyor. Beklentilerinin çok daha büyük bir hikaye olduğunu söyleyen Hasan Can hikayenin devamını dinlemeye devam ediyor.

 

Konuşanlar 78. Bölüm İzle, Konuşanlar 78. Bölüm izle, Konuşanlar 78 Alt Yazılı İzle, Konuşanlar 78 bölüm, Konuşanlar 78 bölüm full izle, Konuşanlar 78 bölüm izle, Konuşanlar 78 bölüm izle dizibox, Konuşanlar 78 bölüm izle kaçak, Konuşanlar 78 Dizibox izle, Konuşanlar 78 Dizipal İzle, Konuşanlar 78 Ekşi, Konuşanlar 78 Exxen, Konuşanlar 78 Exxen Full İzle, Konuşanlar 78 Exxen İzle, Konuşanlar 78 Exxen Seyret, Konuşanlar 78 Fragman, Konuşanlar 78 Full HD İzle, Konuşanlar 78 Full İzle, Konuşanlar 78 İmdb, Konuşanlar 78 İzle, Konuşanlar 78 kaçak izle, Konuşanlar 78 Seyret, Konuşanlar 78 Shot İzle, Konuşanlar 78 Tanıtım İzle, Konuşanlar 78 Tek Parça İzle, Konuşanlar 78 Türkçe Alt Yazılı İzle, Konuşanlar 78 Video İzle, Konuşanlar 78. Bölüm İzle, Konuşanlar 78 Tanıtım

Konuşanlar 78. Bölüm İzle

Konuşanlar İzle

Yorum Yap