Konuşanlar 78. Bölüm Tanıtım İzle

Konuşanlar 78. Bölüm Tanıtım İzle

Konuşanlar izle Eki 04, 2022 Yorum Yok

Konuşanlar 78. Bölüm Tanıtım İzle

Konuşanlar yeni bölümüyle gene temposundan bir şey kaybetmeden yoluna devam ediyor. Konuşanlar 78. Bölüm Tanıtım İzle ile birlikte gene kahkaha gene eğlence dolu bir şekilde program yayınlanıyor. Uzun süredir çıktıklarını anlatmaya çalışan konuğun komik durumları öncelikle programa damga vuruyor. Sürekli olarak cümleye yeniden başlayan konuk erkek arkadaşıyla iki seneden bu yana birlikte olduklarını anlatmaya çalışması komik anlara sebep oluyor. Hasan Can tarafından yöneltilen esprilerle birlikte mikrofonu eline alan konuk orada bulunanları ve ekran başındakileri oldukça güldürüyor.

Kaç senedir evlisininiz sorusuna değişik bir cevap veren bir başka konuk var. Kendisine göre 20 senedir evli olduklarını belirten konuk eşi için bu durumun 13 sene olduğunu belirtiyor. Yapmış olduğu bu açıklama hasan Can’ın dikkatini çekiyor ve kendisine bir süre sorular yöneltiyor. Mikrofonu kadına da yönelten Hasan Can kaç yayındasınız demesi üzerine bayan 29 yaşında olduğunu söylüyor. Fakat bayanın oldukça yaşlı görünmesinden dolayı bir süre Hasan Can tarafından esprilerin odağına oturuyor. Sonradan bayanın yaşını küçük söylediği ve gerçek yaşının fazla olduğu ortaya çıkıyor.

Ayrıca çiftin 4 çocuğu olduğu da ortaya çıkıyor ve yurt dışından programı izlemek için geldikleri anlaşılıyor. Her detayın açıklanmasıyla birlikte komik anların da sayısı artıyor.

Konuşanlar 78. Bölüm İzle

Daha sonra mikrofon iki güzel bayana uzatılıyor. Bayanların Hava Yollarında çalıştıklarını söylemesiyle birlikte Hasan Can kendilerinin hostes olduğunu tahmin ediyor fakat tahmin doğru çıkmıyor. Ayrıca bayanlardan birisi boyunun 1,58 olduğunu söylemesiyle espriler havalarda uçuyor. Kameraman İdris’in bile kendisinden uzun olduğunu bayana Hasan Can’ın belirtmesiyle birlikte gülüşmeler başlıyor. Unutulmaz hatıralarından birisini anlatmasını istemesiyle birlikte konuk bayan çok aldatıldığını ve bunları anlatabileceğini söylüyor.

Konuşanlar İzle

Nasıl aldatıldığını soran Hasan Can’a sevgilisiyle birlikte olan kızın fotoğraf atmasıyla bunu anladığını anlatan bayan komik anların yaşanmasına sebep oluyor. Sevgilisiyle birlikte olan bayanın parmak hareketiyle kendisine resim attığını ve resim attığı yerin eski sevgilisinin yatak odası olduğunu söylemesiyle Hasan Can da hayal kırıklığı oluyor. Beklentilerinin çok daha büyük bir hikaye olduğunu söyleyen Hasan Can hikayenin devamını dinlemeye devam ediyor.

 

Konuşanlar 78. Bölüm Tanıtım İzle, Konuşanlar 78. Bölüm Seyret, Konuşanlar 78. Bölüm Video İzle, Konuşanlar 78. Bölüm Full İzle, Konuşanlar 78. Bölüm Tek Parça İzle, Konuşanlar 78. Bölüm Tanıtım İzle, Konuşanlar 78. Bölüm Shot İzle, Konuşanlar 78. Bölümü İzle, Konuşanlar 78. Bölüm Dizipal İzle, Konuşanlar 78. Bölüm Dizibox izle, Konuşanlar 78. Bölüm Exxen İzle, Konuşanlar 78. Bölüm Exxen, Konuşanlar 78. Bölüm Exxen Seyret, Konuşanlar 78. Bölüm Exxen Full İzle, Konuşanlar 78. Bölüm Tanıtım İzle, Konuşanlar 78. Dizisi İzle, Konuşanlar 78. İzle Seyret, Konuşanlar 78. Dizipal İzle, Konuşanlar 78. Dizibox İzle

https://www.dailymotion.com/video/x8e9vdc

 

Konuşanlar 78. Bölüm

Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap