İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar Exxen İzle
+ - 0

Konuşanlar Exxen Nedir?

Exxen platformu yeni içerikleri ile izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Konuşanlar, Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu seyirciler ile iletişim halinde olarak gerçekleştirdiği bir Talk Show programıdır. Aynı zamanda ünlü kişileri konuk aldığı bir formattır. Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar Exxen programı öncesinde Youtube bünyesinde yer alan bir programdır. Exxen’ e geçiş yaptıktan sonra Youtube’da yer alan içerilerin büyük bir kısmı Exxen platformuna taşındır. İnsanları konuk alan ve onlarla yaptığı sohbetler ile oldukça eğlenceli saatler yaşatan Hasan Can Kaya pandemi sürecinde insanlara ilaç gibi geldi. Mayıs ayında açılan Youtube kanalı 7 ay gibi kısa bir süre içinde 1,7 milyon takipçiye ulaştı. Programın yeni bölümleri ise Exxen’de yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Hasan Can Kaya’nın yeni içerikleri de Exxen’de takipçileri ile buluşacak.
Konuşanlar Exxen İzle

Hasan Can Kaya Kimdir?

Hasan Can Kaya 16 Aralık 1989 tarihinde Güngören’de dünyaya geldi. Lise yıllarında da hayali olan tiyatroya hayatının ilerleyen yıllarında yöneldi. En büyük hedeflerinden biri olan kendi yazdığı hikayeleri ve senaryoları film yapmak olan Kaya bu nedenle bir süre senaristlik yapı. Bu süreçte yaşadığı zorluklar nedeniyle mesleğine ara verdi ve farklı işlere yöneldi. Hasan Can Kaya bir dönemin oldukça sevilen dizisi 1 Erkek 1 Kadın dizinde senaristlik yaptı. Bu süreçte Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almaya başladı ve insanları eğlendirmeyi başardı. Sonrasında da tanınan bir kişi haline geldi.

Fakat asıl tanınma süreci Konuşanlar programı ile oldu. Daha öncesinde de aklında olan bir format olan ‘Konuşanlar’’ içeriğini youtube için hazırlamaya başladı. Format aslında lise yıllarındaki yapılan geyikler üzerine kuruludur. Bu nedenle Hasan Can Kaya programlarda lise üniforması giyer ve insanlar ile sohbet ederek onlara şakalar yapar. Konuşanlar tahtasında da sohbetini sevdiği seyircilerin ismini yazarak onları sahneye alır.

Konuşanlar izle

Konuşanlar Youtube’da çok fazla izlendikten sonra Acun Ilıcalı’nın da dikkat çekti. 1 Ocak 2021 tarihinde Exxen platformunun yayın hayatına başlaması ile Hasan Can Kaya ve Konuşanlar Programı da Exxen’e dahil oldu. Youtube’de yer alan Konuşanlar programlarını ve yeni bölümleri Exxen üzerinden çok rahat bir şekilde izleme şansına sahip olabilirsiniz. Konuşanlar programı bu anlamda herhangi bir değişime uğramadan izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aynı zamanda seyirciler arasında yeni fenomenler de yaratmaktadır.

Konuşanlar aynı zamanda biletli olarak da satış yapmaktadır. Bu sayede programa bilet alarak katılım yapabilir ve seyirciler arasında olabilirsiniz. Programın farklı sahnelerde çekildiğini ifade edebiliriz. Yapımı izlemek için ilk olarak Exxen’e üye olmanız gerekir. Exxen hakkında bilgileri bu yazımız üzerinde sizlere aktaracağız.

Konuşanlar programı haricinde Hasan Can Kaya’nın yeni formatları ile de Exxen’e yenilikler katacağını ifade edebiliriz. Hasan Can Kaya bu konuda yaptığı açıklamalarda çok fazla içeriğin hazır olduğunu ve 2021 ile bunları gerçekleştirmek istediğini ifade etti. Exxen yeni içerikleri ile sizlere yeni bir dünya sunmaya devam ediyor. Siz de Exxen’e üye olarak tüm bunları çok rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

Konuşanlar Exxen İzle

Exxen Nedir?

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından oluşturan Türk dijital içerik platformudur. Bir çok içeriğe yer veren Exxen platformu hem kendi içerik üretir, hem de başka yapımları satın alarak içerik hazinesine ekler. Exxen aynı zamanda TV 8’in de sahibi olan Acun Ilıcalı’nın 900 milyon harcayarak yeni 2021 yılına giriş yaptığı önemli bir platfomdur. Siz de içerikleri izlemek isterseniz ilk adımda üye olmanız gerekiyor. farklı 2 üyelik seçeneği yer alıyor. Bunlar arasında reklamlı ve reklamsız seçenekler bulunmaktadır. Reklamlı seçenekler 9,90TL aylık olarak fiyatlandırılmıştır. Reklamsız olarak izlemek için ise aylık olarak 19,90 TL ödemeniz gerekiyor.

Konuşanlar programı her geçen gün daha popüler ve etkili bir şekilde sizlere yayınlar sunmaya devam ediyor. Konuşanlar oldukça basit bir format üzerine kurulmuş olarak görülse de genel olarak baktığımız zaman başarılı bir yapım olduğunu ve insanların çok fazla ilgisini çektiğini görebiliyoruz. İnternette komedi programlarının da artması ile, rekabet ortamında da büyük bir gelişme oldu. Rekabet ortamında başarılı olanlar her zaman bir adım öne çıkar.

 

Yorum Yap