İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar Shot İzle

Konuşanlar Shot İzle
+ - 0

Konuşanlar Shot İzle

Konuşanlar Shot izle 16 Aralık 1989 tarihinde  dünyaya gelen Hasan Can Kaya sunduğu programıdır. Kendisi aslen Malatyalıdır ve Yay burcudur. Maalesef eğitimi ve  bazı fiziksel özelliklerinin bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Doğup büyüdüğü Güngören ilçesinde koşuşturarak futbol oynamış ve bu şekilde hayallerinin peşinde koşmuştur. Günümüzde gördüğümüz gibi  geçmişte de her dönem komik olan Hasan Can Kaya hayatının bazı anlarında sahip olduğu özellikler nedeniyle zor durumda kalmıştır. Lisede iken yaptığı bir yersiz şakanın ardından hayatında  bir dönüm yaşayarak tiyatroya gitmiştir. O günün ardından kendisi gelecekte ne olmak istediğine de bu sayede karar vermiş olur.

Lisede iken  ilk kez tiyatroya giden Hasan Can Kaya sahne sanatlarına ilgi duydu. Kendine özgü komedisini yapmak ve hikayelerini anlatmak hayali ile sinema sektöründe iş kovaladı. Bir dönem dizi film  setlerinde çeşitli görevler aldı. Sonraki süreçte pek çok dizinin ve filmin senaryo aşamalarında yazınsal görevler yaptı. Bu süreçte pek çok sorunla ve baskı ile karşı karşıya kaldı. Bazen kendisinin de ifade ettiği gibi yaptığı çalışmalar araklandı. Buna rağmen mesleğe olan tutkusundan vazgeçmedi ve yolunda ilerledi.

Hep  kendi hikâyelerini anlatabileceği ve mizahını konuşturabileceğini düşündüğü film sektöründe iş aramış, birkaç sene setlerde çalışmış, ardından uzun sürecek olan senaristlik dönemi başlamıştır. Zaman zaman karşısına engeller çıkmış, işleri çalınmış ve kendisine mobbing uygulanmış olsa da hiçbir zaman hayallerinden ve istediklerinden vazgeçmemiştir.

Beşiktaş’ta Leman Kültür’de düzenli olarak komedi gösterileri yapmaya başlamış, kısa süre sonra da adını duyurmayı başarmıştır. Hasan Can Kaya yoğun bir çalışma programı ile şovlarını devam ettirmiş, aldığı olumlu eleştiriler kendisini komedyenlik alanında geliştirmesine ön ayak olmuştur.

Konuşanlar shot izle şu sıralar çok aratılan bir istek.2020 yılının Ocak ayında kendisi tarafından hazırlanan ilk çalışma olan “Konuşanlar Talk Show”un çekimleri başlamıştır. 12 Mayıs 2020 gününde ise Konuşanlar ‘ın  Youtube video kanalında ilk bölümü yayınlanmıştır. Abonesiz bir şekilde başlanan bu proje kısa sürede Youtube’da yayınlanan bölümleriyle kısa bir sürede 10 milyonluk ciddi bir izleyici kitlesine ulaşmış ve büyük beğeni toplamıştır. Bir süredir yayınlanan programın biletleri büyük rağbet görmektedir ve neredeyse yok saymaktadır.

Konuşanlar shot izle araması sonucu Konuşanlar adlı Youtube kanalında yayınlanan her bir video 1 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştığı görülüyor Konuşanlar  şovunda ise seyirciyle birlikte yapıyor şovunu, klasik soruları ise genelde şu sorular oluyor:

“İçinizde yaşadığınız bir fantezinizi anlatın tabi ki cinsel olmak zorunda değil.’

“Düzenli olarak devam eden bir ilişkiniz var mı? Yoksa neden ayrıldınız?”

“Hepimizle bir sıçış hikâyenizi paylaşın.’

“Ameliyata girmeden önce verilen narkozda, duymak istemeyeceğiniz bir şey söyler misiniz ?”

“Hayatınızda geçen bir anı silmek isteseniz neyi silerdiniz?”

Gelen cevaplara seyircinin tepkisi sonucu kara tahtaya yazdığı isimlere çarpı atıyor.1 Ocak 2021’den  itibaren yayın hayatını Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen adlı platformda sürdüren program seyirciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Bu ilgi de konuşanlar shot izle aramalarına da yoğun bir talep sağladı.Farklı bir konsept olan bu programda interaktif bir üslup var. Bu gösteriyi diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise ana unsurun seyirciler olması.Gelen konuklara Kaya,başlarına gelen kötü hikayeleri anlattırıyor.bu hikayelere göre seçtiği konuklarını sahneye alıyor ve sohbet böylece devam ediyor.artık seyircilerin yanı sıra programda ünlü konukları da görmekteyiz.Ünlülerin hayran kitlesi de konuşanlar shot izle talebine katkı sağlamıştır elbette.

Konuşanlar Shot İzle

Covid 19 un devam ettiği salgın günlerinde “Konuşanlar” adlı YouTube kanalında yayımlanan Konuşanlar isimli şovla bir anda ünü yayılan Hasan Can Kaya, son dönemde sosyal takipçi sayısı bir anda yükselen isimlerden biri oldu. Konuşanlar shot izle  isteği de bir o kadar popüler.

Hasan Can Kaya da son dönemlerde pek çok ünlü ismin yaptığı gibi Acun Ilıcalı ile bir anlaşma sağlandığını ve programının yeni bölümlerinin Ilıcalıya alet platformlarda yayınlanacağını belirtti. Konuşanlar shot izle aramalarına talebin artması Ilıcalı’’nın da dikkatini çekmiş demek ki.

Acun Ilıcalı, “Exxen benim ve pek çok insanın hayllerini gerçekleştirip istediklerini alabileceği bir platform olacak. Televizyonda istediğimiz her şeyi yapamıyoruz. Bunun sebebi reklamcılık kuralları. Exxen bambaşka bir dünya. Ülkemizde olmayan her şeyi tüm yönleriyle yapabileceğiz. Zaman  sıkıntısı da yok. Iyi işler yapan birsürü insanla anlaştık. Dünyada popüler olan birçok dijital platform ile mücadele edeceğiz. Aldığımız büyük bir risk ama vazgeçmeyeceğiz” ifadelerini kullanarak ünlü yüzlerle yaptığı anlaşmalarının devamının geleceğinin de ışığını yakmıştı.

Konuşanlar nedir?

Konuşanlar, Hasan Can Kaya’nın sunduğu bir stand up  programıdır.Konuşanlar shot izle diye aranılan program birkaç bölümün yayınlanmasının ardın 1 milyon aboneye ulaşmayı başarmıştır.

Diğer yandan Acun Ilıcalı, Instagramdaki hikayesinde, “Hasan Can Kaya 1 Ocak tarihiyle Exxen de yer alacak. Hasan Can Kaya’nın çalışmalarını sürdürüp başarısına başarı katabilmesi için emeğinin karşılığını bir ölçüde alması gerekiyor. Konuşanlar shot izle  aramalarında artık Exxen de 1 Ocak 2021 itibariyle seyircimizle buluşacak. Bu sebeple Exxen’in seyirciler aylık ücreti herkesin ödeyebileceği bir miktar olacak” ifadelerini kullandı

Exxen ve konuşanlar

Acun Ilıcalı şimdiye kadar yaptığı en büyük proje olduğunu düşündüğü Exxen Platformu için yaklaşık olarak 900 milyonluk bir bütçe ayırmıştır. Kısa bir süre içerisinde ülkenin pek çok ünlü ismi bu platformda yayınlanacak yapımlarda bir araya geldi. Tabi ünü artan Kaya da projeye dâhil olunca Konuşanlar shot izle isteği daha geniş kitlelere ulaştı.

Artan dijitallik ile birlikte televizyonculuğun da bir noktada bu dönemin televizyonculuk şartlarına uyması gerekeceği güncelleneceği uzun zamandır gündemde idi.

Konuşanlar Shot İzle

İşte konuşanlar hakkında bazı seyirci yorumları

Komedi dünyasının sayılı yeteneklerinden Hasan Can Kaya’nın bayıldım dediğimiz exxen platformundaki yeni projesi. pandemi döneminde süper denk geldi. ilk bölümünü izledim, kahkaha atmaktan halıyı tırmalarken buldum kendimi :)

karşılaştırmak pek doğru değil biliyorum ama cem yılmaz kıvraklığında hazır cevaplılık var. Doğru yolda giderse geleceği parlak stand-up’çı Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar’ ı Konuşanlar shot izle diyerek Biletix’in sitesini ziyaret ederek, programla ilgili tarihleri öğrenebilirsiniz.

Konuşanlar Gösteri Kuralları

Konuşanlar shot izle söz konusu olduğunda programa katılabilmeniz için, belli başlı kurallar bulunur. Bunlar;

  • Programa katılabilmeniz için, 16 yaş üzeri olma zorunluluğunuz bulunur. bu yaş sınırının altındaysanız, programa izleyici olarak katılamazsınız.
  • Gösteri girişinde bilet kontrolü sağlanmaktadır. Bileti olmayan kimsenin içeriye alınması söz konusu olmaz.
  • Konuşanlar Programı, pandemi döneminde yayına devam ediyor. Ancak pandemi sürecinde dikkat edilmesi gereken yeni kurallar konmuştur.
  • Kişilerin, program süresince maskelerini çıkarmaları kesinlikle yasaktır. Program esnasında maskesini çıkaran bir izleyici olursa kesinlikle programdan çıkarılır ve bileti yanar.
  • Program akışı içerisinde, belli bir oturma düzeni vardır. İzleyicilerin bu düzen dışına çıkması yasaktır. Pandemi sürecinde bu tarz önlemler daha da sıkılaştırılmıştır.
  • Etkinlik başladıktan sonra içeriye girmek yerine bilet iadesi isteyen kimseler olursa bu talepleri yerine getirilmez. Bu sebeple etkinlik saati öncesinde alana gitmekte fayda var.
  • Bilet satışı gerçekleştirildikten sonra alıcıların iptal değişim ya da iade yapması söz konusu olmaz

Yorum Yap