Konuşanlar Nasıl Bilet Alınır?

Konuşanlar Son bölüm izle

Konuşanlar izle Kas 20, 2021 Yorum Yok

1989 doğumlu komedyen Hasan Can Kaya yerli komedi dünyasına farklı bir konsept getirdi. Konuşanlar ismini verdiği şovlarında seyircileri de direkt olarak şova dahil ederek bambaşka ve kendisine has bir tarz belirledi. Bu tarzı ile önce sosyal medyada, YouTube kanalında izleyicinin beğenisini kazanan Hasan Can Kaya kısa sürede şöhretini daha da artırdı. Öyle ki, ismi çok büyük komedyenlerle birlikte anılmaya başladı. Konuşanlar şovu bir TV yapımına dönüştü ve Exxen platformu tarafından yayın hakları satın alındı. Konuşanlar programı her hafta yeni bölümleriyle Acun Ilıcalının girişimi olan Exxen ‘de yayınlanmaya başladı. Birçok kişi sırf Hasan Can Kaya ve Konuşanları izleyebilmek için Exxen platformuna üye oldu.

Hasan Can Kaya şovlarında seyircinin arasından konuşanları belirliyor. Tıpkı okul zamanlarında konuşanların isminin tahtaya yazılması gibi. Zaten, Kaya’nın kıyafet konsepti de lise öğrencilerini andırıyor. Şovun asıl içeriği de seyircilerin belirlenen bir konu üzerinde anlattıklarıyla ortaya çıkıyor. Hasan Can Kaya’nın eşsiz tespitleri ve esprileriyle konu dallanıp budaklanarak bambaşka bir hale bürünüyor. Bu sayede seyirciler de kahkahalarla programa eşlik ediyor. Alışılmış stand up şovlarından biraz daha farklı bir gösteri ortaya çıkıyor. Programın başrolü elbette Hasan Can Kaya, ancak her bölüm seyircilerin  arasında birkaç kişi de kendisine eşlik ediyor. İnteraktif ve doğaçlama bir komedi gösterisi ortaya çıkmış oluyor.

Konuşanlar izle – Konuşanlar kaçak izle – konuşanlar son bölüm seyret, konuşanlar ücretsiz – exxen konuşanlar – Konuşanlar seyret – konuşanlar bölümleri – konuşanlar bölümleri izle – konuşanlar

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu. YouTube yayınları milyonlarca kez izlenince herkesin dikkatini çekmeyi başaran bir isim. Tabii, Acun Ilıcalının da. Konuşanlar Exxen platformunda yayınlanacağı duyurulan ilk orijinal içerikler arasında yer alıyor. Program Exxen’e transfer olduğunda belli başlı değişiklikler de yaşandı. Artık Konuşanlar ‘da ünlü konuklara da yer veriliyor. Yayınlanan bölümlerde birçok farklı konuk da Hasan Can Kaya‘nın sivri dilinden nasibini aldı. Exxen ile birlikte Kaya’nın ve programın ünü daha da arttı. Daha önce kendisini izlemeyenler ve tanımayanlar da bu sayede tanımış oldu. Özellikle komedi tutkunu izleyicilerden büyük takdir topladı.

Konuşanlar izle

Konuşanlar her hafta yeni bölümleriyle Exxen platformunda yayınlanmakta. Her hafta yeni konuklar, yeni hikayeler ve yeni şakalarla izleyicinin karşısına çıkıyor. Dileyenler bilet alıp programı canlı izleme, hatta şanslılarsa programa katılma şansına da sahip oluyor. Konuşanların son bölümü ve diğer tüm bölümlerini izlemek için Exxen’e abone olmak gerekiyor. Platformda farklı paketler farklı fiyatlarla sunuluyor. Abone olmak isteyenler bu paketlerden birisini seçiyor. Exxen sürekli yeni içeriklerin eklendiği bir platform. Ancak, Konuşanların yeri elbette izleyiciler için bir başka. Hasan Can Kaya hızını asla kesmeden programını yayınlamaya devam ediyor. Şimdiye kadar birçok bölüm çekildi ve yenileri de sürekli eklenmekte. Aldığı bunca beğeni ve övgü Hasan Can Kaya’yı komedi dünyasının vazgeçilmezlerinden biri haline getiriyor.

 

Yorum Yok

Yorum Yap