İlginizi Çekebilir
The Patient İzle
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar (yeni sezon) 45. Bölüm

Konuşanlar (yeni sezon) 45. Bölüm
+ - 0

Konuşanlar (yeni sezon) 45. Bölüm

Konuşanlar (yeni sezon) 45. Bölüm ile gene sizi eğlenceye davet ediyor. Hasan Can Kayanın Sıra dışı bir şekilde hazırladığı program 45. Bölümüyle birlikte gene sizleri güldürmeyi başaracak. Birbirinden enteresan hikayelerin paylaşıldığı ve sınır tanımayan hikayelerin anlatıldığı program ekranları başında olanlara büyük keyif verecek.

Yaşam Koçu

Programın öne çıkan yaşam koçu olarak çalışmakta olan bir bayanının mikrofonu alması diyebiliriz. Konuşanlar (yeni sezon) 45. Bölüm içerisinde en çok eğlendiren sohbet Hasan Can Kaya ile Yaşam Koçu arasında geçiyor. Yaşam Koçunun oldukça güzel bir bayan olmasından yola çıkarak Hasan Can tarafından extra bir ilgi kendisine gösteriliyor ve şakalar bu noktada akıp gidiyor.

Kişinin neye ihtiyacı varsa o yönde arkadaşlık ediyorum. Demesi üzerine Hasan Can güzel yaşam koçu ile sohbetini devam ettiriyor. Seyirciler arasında bu cevabın arkasından uzun süreli gülüşmeler başlıyor. Artık kendisinin de yaşamı kendisi sayesinde daha çok sevdiğini söylüyor. Bunun yanı sıra kendisinin bir klipi olduğunu belirtmesiyle birlikte espriler devam ediyor. Konuk bayanın sevgilisi olduğunu ve bu noktada sıkıntılarını bulunduğunu belirtmesi üzerinden Hasan Can kendisine muhabir muamelesi yapmaması gerektiği söyleyerek esprilerini sürdürüyor. Beli bir noktadan sonra bozulan seyircinin daha fazla üzerine gitmiyor ve muhabbeti kapatıyor.

En Uzaktan Kim Geldi?

Konuşanlar (yeni sezon) 45. Bölüm

Ayrıca Hasan Can tarafından program başında sorulan Konuşanlar (yeni sezon) 45. Bölüm için en uzaktan kim geldi sorusu programda ayrıca neşeli ve keyifli bir akış gerçekleşiyor. Şanlıurfa Viranşehir’den gelen konuk ile sunucu Hasan Can arasında geçen konuşmada oldukça keyifli. 1000 dönüm arazisi olduğunu söyleyen konuk Hasan Can’ın esprilerinin hedefi oluyor. Bayanların kendisine yükselmesi gerektiğini ve kendisinin oldukça zengin olduğu üzerinden espriler devam ediyor. Konuğun evli ve iki çocuğu olduğunu öğrenmesiyle birlikte Hasan Can farklı izleyiciye mikrofonu veriyor.

Fuckbady İle Olanları Anlattı

Konuşanlar (yeni sezon) 45. Bölüm için ayrıca zamanında Fuckbady ile olan ilişkisini anlatan bir başka konuk mikrofonu alıyor. Konuşup konuşmamakta öncesinde çok tereddüt yaşayan bayan geçmişte yaşadığı bu anısını anlatırken oldukça sıkılıyor ve bunların yayınlanmasını istemediğini belirtiyor. Hasan Can her ne kadar da söz verse de belirtilen bölümün yayınlanmasını sağlıyor.

İç mimar Kendisi İçin Doğru İnsanı Anlatıyor

Benim yaptığım esprilere mutlaka gülmesi gerekiyor demesi üzerinden seyirciler arası da oldukça büyük bir gülüşme başlıyor.

 

Yorum Yap