İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar (Yeni Sezon ) 48. Bölüm İzle

Konuşanlar (Yeni Sezon ) 48. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar yeni bölümüyle gene temposundan bir şey kaybetmeden yoluna devam ediyor. 48 bölüm ile birlikte gene kahkaha gene eğlence dolu bir şekilde program yayınlanıyor.

2 yıldır çıktıklarını anlatmaya çalışan konuğun komik halleri öncelikle programa damga vuruyor. Sürekli olarak cümleye yeniden başlayan konuk erkek arkadaşıyla iki seneden bu yana birlikte olduklarını anlatmaya çalışması komik anlara sebep oluyor. Hasan Can tarafından yöneltilen esprilerle birlikte mikrofonu eline alan konuk orada bulunanları ve ekran başındakileri oldukça güldürüyor.

Konuşanlar 48. Bölüm İzle

Kaç senedir evlisininiz sorusuna değişik bir cevap veren bir başka konuk var. Kendisine göre 20 senedir evli olduklarını belirten konuk eşi için bu durumun 13 sene olduğunu belirtiyor. Yapmış olduğu bu açıklama hasan Can’ın dikkatini çekiyor ve kendisine bir süre sorular yöneltiyor. Mikrofonu kadına da yönelten Hasan Can kaç yayındasınız demesi üzerine bayan 29 yaşında olduğunu söylüyor. Fakat bayanın oldukça yaşlı görünmesinden dolayı bir süre Hasan Can tarafından esprilerin odağına oturuyor. Sonradan bayanın yaşını küçük söylediği ve gerçek yaşının fazla olduğu ortaya çıkıyor.

Ayrıca çiftin 4 çocuğu olduğu da ortaya çıkıyor ve yurt dışından programı izlemek için geldikleri anlaşılıyor. Her detayın açıklanmasıyla birlikte komik anların da sayısı artıyor.

Konuşanlar İzle

Daha sonra mikrofon iki güzel bayana uzatılıyor. Bayanların Hava Yollarında çalıştıklarını söylemesiyle birlikte Hasan Can kendilerinin hostes olduğunu tahmin ediyor fakat tahmin doğru çıkmıyor. Ayrıca bayanlardan birisi boyunun 1,58 olduğunu söylemesiyle espriler havalarda uçuyor. Kameraman İdris’in bile kendisinden uzun olduğunu bayana Hasan Can’ın belirtmesiyle birlikte gülüşmeler başlıyor. Unutulmaz hatıralarından birisini anlatmasını istemesiyle birlikte konuk bayan çok aldatıldığını ve bunları anlatabileceğini söylüyor.

Konuşanlar İzle

Nasıl aldatıldığını soran Hasan Can’a sevgilisiyle birlikte olan kızın fotoğraf atmasıyla bunu anladığını anlatan bayan komik anların yaşanmasına sebep oluyor. Sevgilisiyle birlikte olan bayanın parmak hareketiyle kendisine resim attığını ve resim attığı yerin eski sevgilisinin yatak odası olduğunu söylemesiyle Hasan Can da hayal kırıklığı oluyor. Beklentilerinin çok daha büyük bir hikaye olduğunu söyleyen Hasan Can hikayenin devamını dinlemeye devam ediyor.

 

 

 

Yorum Yap