İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar(Yeni Sezon)  46. Bölüm İzle

Konuşanlar(Yeni Sezon)  46. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar bu bölümüyle de gülmekten karnınızı ağrıtacak. Sıcak ve samimi bir sohbet edasında yürütülen programda gene başta Hasan Can olmak üzere herkes çok komik.

Konuşanlar İzle

Hasan Can programdaki konuklardan birisine Çinli kızlardan hoşlanıp hoşlanmadığını soruyor. Bunun üzerine konuğun verdiği cevaplarla birlikte ortalık şenleniyor. Uzun bir zamandan bu yana bayanlarla ilişkisinin olmadığını belirten konuk şuan için tüm bayanlardan hoşlandığını ve bununla ilgili her hangi bir kısıtlamasının olmadığını belirtiyor. Vermiş olduğu cevap komik olmakla birlikte birçok farklı esprinin de yapılmasına zemin hazırlıyor.

Konuşanlar İzle

Hasan Can rehabilitasyondan gelmiş olan daha önceki bir konuğa yardımcı olarak ciddi bir miktarda yardım yapacağını belirtmiştir. Uzun zaman önce gerçekleşen bu konu ile ilgili farklı bir konuk daha bu kez konuklar arasında. Rehabilitasyon merkezinin sahibi bu kez konuklar arasında ve Hasan Can tarafından mikrofon kendisine uzatılıyor. Daha önceki yapmış olduğu yardımın özel bir kuruluşa olduğunu öğrenen Hasan Can bu yardımın aslında dolayısıyla kendisine yapıldığını ima ediyor ve konuk tarafından bu yardımın kendisine değil raporsuz olan kişilere yapıldığı ortaya çıkıyor.

Rehabilitasyon merkezi sahibinin boşandığını öğrenen Hasan Can kendisinin aldatılma sonucu boşandığını tahmin ediyor ve tahmininde haklı çıkıyor. Çalışanı ile aldatıldığını öğrenen Hasan Can konuyu biraz daha deşiyor ve eğlenceli bir konuşma oluyor.

Konuşanlar 46. Bölüm İzle

Tüm kıvırcık saçlılar bir arada. Neden birbirine benzeyen birçok kişi bir arada diyerek kıvırcık saçlılar ile konuşmaya devam ediyor. Arada rehabilitasyon merkezine sahip olan bayanla konuşmaya devam ediyor. Konuklar arasında bulunan Hakan7a aldatılma videosunu hediye olarak kabul edip etmeyeceğini soruyor ve evet cevabını alıyor.

Konuşanlar 46. Bölüm İzle

Eski bir nişanlanma hikayesini anlatan bir bayanın konuşmasını beğenen Hasan Can kendisini tahtaya yazıyor. Kendisinin daha önce İsmail isimli bir kişiyle nişanlanmasının hikayesini anlatan bayan oldukça ilgi odağı oluyor. Sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken bayana program sonuna kadar Hasan Can oldukça fazla takılıyor.

Her hafta olduğu gibi bu haftada oldukça eğlenceli bir program olarak karşımıza çıkan Konuşanlar gene sizi oldukça fazla eğlendirecek. Kendisine ait bir tarzla devam etmekte olan program tüm enerjisi ile devam ediyor.

 

 

Yorum Yap