İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar(Yeni Sezon)  47. Bölüm İzle

Konuşanlar(Yeni Sezon)  47. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar yeni bölümünde Somer Şefi ağırlıyor. Her zamanki eğlencesinin yanı sıra programda sevilen ve önemli bir kitlesi bulunan Somer şef programa oldukça renk getiriyor. Hasan Can’ın muhteşem esprileri ve Somer Şefin sempatikliğiyle program gene oldukça eğlenceli devam ediyor.

Konuşanlar İzle

Ablasıyla birlikte ev temizliğine yardıma giden bir bayanın hikayesi ilk olarak programdaki eğlencenin kaynağı oluyor Hasan Can bayanın anlattıkları içerisinden noktalara temas ederek kendisinden beklenen esprileri ile eğlendirmeye devam ediyor. Kapının çalınması durumunda klasik olarak yapılan bir takım davranışlar üzerinden Hasan Can esprilerini türetmeye devam ediyor.

Konuşanlar İzle

En uzaktan kim geldi sorusuna konuklardan birisi Almanya diyor. Bunun üzerine Hasan Can konuklarını alkışlatarak sohbete başlıyor. Konuğun eşinin de yanında olduğunu söylemesiyle birlikte sohbete başlanıyor. Birbirinizin en fazla neyinden hoşlardınız sorusu üzerinden komik dakikalar başlıyor. Bayan eşinin boyunu ve dişlerini beğendiğini söylemesi üzerine “bir atla da çıkabilirmişsin aslında” cevabı ile salonda gülüşmeler başlıyor.

Konuşanlar 46. Bölüm İzle

Oyuncu bir bayanın konuklar arasında bulunduğu öğrenince ilgi bu tarafa yöneliyor. Hangi projede yer aldığını bayana soran Hasan Can “daha çekimlere başlanmadı” Cevabını alıyor. Oynayacağı filmin nasıl bir film olduğunu sürpriz sorularla espriye dönüştürmeye çalışan Hasan Can bu konuda oldukça başarılı oluyor. Bayanın da kendisine verdiği cevapların esprilerinin önünü açması oldukça keyifli dakikaların başlamasına sebep oluyor.

Konuşanlar 46. Bölüm İzle

Kendini en seksi ne zaman hissediyorsun sorusuna aldığı cevaplarla program devam ediyor. Sesi kısık bir bayana mikrofonu uzatan Hasan Can kendini en çok ne zaman seksi hissediyorsun sorusunu yöneltiyor. Bayanın kısık bir sesle tartışırken kendisini çok seksi hissettiğini belirtmesi üzerine bu sesle kendini seksi mi hissediyorsun diye Hasan Can tarafından bir göndermeye maruz kalıyor. Bayan kendisinin çok hasta olduğunu ve bu sebeple bu şekilde sesinin kısık olduğunu belirtmesi üzerine Hasan Can tarafından esprilerin merkezine alınıyor.

Her hafta olduğu gibi gene programda oldukça eğlenceli bir konuk kitlesi bulunuyor. Öze anıların paylaşıldığı ve son derece eğlence dolu olan Konuşanlar hayran kitlesinin hızla artmasıyla yoluna devam ediyor.

 

 

 

 

Yorum Yap