İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

Les Misérables Gain İzle

Les Misérables Gain İzle
+ - 0

Les Misérables Gain İzle

Yerli dijital platformlarımızdan olan Gain BBC dizilerini izleyenlerle buluşturmaya devam ediyor. Son eklenen dizilerden biri de Victor Hugo’nun ölümsüz romanı Sefiller’den uyarlanan Les Miserables. Napolyon’un Waterloo’daki yenilgisinin ardından Fransa, siyasi ve toplumsal bir çalkantı dönemine girer. Kral Fransa’yı yönetmek için geri döner ve Napolyoncular dışlanır. Dizi serbest bırakıldığında dışlanan bir mahkum olan Jean Valjean (Dominic West) ve Valjean’a karşı bir kan davası olan polis müfettişi Javert’e (David Oyelowo) odaklanıyor. Yıllar geçtikçe Valjean bir belediye başkanı ve fabrika sahibi olur ve Paris’te gerilim yükselirken genç bir kızı evlat edinir.

Sefiller, Fransa’dan gelen en ünlü romanlardan biridir ve film ve televizyon için İngilizce ve Fransızca olarak çok sayıda uyarlanmıştır. Sefiller, uyarlamaların sayısından da anlaşılacağı gibi, kalıcı bir hikaye. 17 yıla yayılan ve geniş bir karakter kadrosuna sahip destansı bir hikaye. Yoksulluk, romantizm, devrim ve kurtuluşa bakan bir öykü. Adı da aslında hikayenin geneline çok uygun. Gerçekten de sefil hayatları olan insanların mücadelelerini anlatıyor. En çok acı çeken karakter Fantine. Lilly Collins tarafından canlandırılıyor. Fantine’in hikayesi trajik çünkü evli olmayan bir anne olmanın utancını yaşıyor ve fiziksel, duygusal ve finansal olarak tükeniyor. Lily Collins’in yeteneklerini sergileyen bir rol.

Les Misérables Gain İzle

Les Miserables Valjean, Javert ve 19. yüzyıl Fransa’sının siyasi kaosunu günümüze getirmeyi başaran bir oyuncu ve yapım ekibine sahip. Dünyadaki adaletsizliğe pek çok vurgu yapılıyor ve maalesef bu adaletsizlikler bugün de dünyamızda var. Mini dizi kesinlikle harika performanslarla dolu. Sefiller, dramanın yüksek notalarını sürekli yoğun, duygusal, sürükleyici ve merak uyandıran şekillerde vurma konusunda takdire şayan bir iş çıkarıyor. Çaresizliği her zaman keskin bir şekilde hissedilen bu karakterlerin etrafında gelişen yoğun bir empati var. İnsanın izlerken etkilenmemesi mümkün değil. Zamanın Fransa’sı çok iyi bir şekilde tasvir edilmiş ve gerçeklik hissi hayli fazla. İnsanların o dönemlerde nasıl yaşadıkları, giyindikleri ve toplumsal sınıf farklılıkları kusursuz bir şekilde gösterilmiş.

Les Misérables izleyicileri güzellik ve hüzün karışımıyla derinden gerçek hissettiren bir masal gibi. Acı ve keder dolu, trajik bir masal. Diziyi izlediğinizde Victor Hugo’nun neden dünyanın en iyi yazarlarından biri olduğunu tekrar anlıyorsunuz. Bugüne kadar kitap birçok film, dizi, tiyatro oyunu gibi sanatsal alanlarda kullanıldı. Bu dizi de öyküyü en iyi anlatan yapımlardan biri. İnsanlar daha ne kadar dibe vurabilir, bunu en sert bir şekilde gösteriyor. Bazı sahnelerde ağlamamak elde değil. Les Miserables izlemek için Gain üyesi olmak gerekiyor. Platformda daha pek çok BBC dizisi var ve diğer diziler de oldukça kaliteli yapımlar. İleri dönemlerde farklı diziler de eklenecektir. Gain ayrıca bünyesinde gayet kaliteli yerli diziler de barındırıyor.

Les Misérables Gain İzle, Les Misérables Gain Seyret, Les Misérables Gain Video İzle, Les Misérables Gain Full İzle, Les Misérables Gain Tek Parça İzle, Les Misérables Gain Tanıtım İzle, Les Misérables Gain Shot İzle, Les Misérables Gain Dizipal İzle, Les Misérables Gain Dizibox izle, Les Misérables Gain Exxen İzle, Les Misérables Gain Exxen, Les Misérables Gain Exxen Seyret, Les Misérables Gain Exxen Full İzle, Les Misérables Gain İzle, Les Misérables Gain Video İzle, Les Misérables Gain Full İzle, Les Misérables Gain Tek Parça İzle, Les Misérables Gain Tanıtım İzle, Les Misérables Gain Shot İzle, Les Misérables Gain Dizipal İzle, Les Misérables Gain Dizibox izle, Les Misérables Gain Exxen İzle, Les Misérables Gain Exxen, Les Misérables Gain Exxen Seyret, Les Misérables Gain Exxen Full İzle, Les Misérables Gain Seyret, Les Misérables Gain Alt Yazılı İzle, Les Misérables Gain Full HD İzle, Les Misérables Gain Türkçe Alt Yazılı İzle, Les Misérables Gain İzle, Les Misérables Gain İmdb, Les Misérables Gain Ekşi, Les Misérables Gain Fragman

İzlemedia İzle

Yorum Yap