1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Leyla ile Mecnun 9. Bölüm

Leyla ile Mecnun 9. Bölüm
0

Leyla ile Mecnun 9. Bölüm ile de izleyicilerini güldürmeyi başarıyor. Her bölüm sıra dışı bir hikayeye imza atan dizi bu bölüm de kendisinden bekleneni sunuyor. 9. Bölüm hayal mi gerçek mi tam olarak bilinmeyen bir bayanın Mecnun’a görünmesiyle başlıyor ve üstün körü bir tehdit Mecnun’a savuruyor. Kadının ortadan kaybolmasıyla birlikte babası Mecnunun yanına geliyor ve komedi başlıyor. Mecnun’un yeteneksizliği üzerinden espriler havalarda uçuşuyor.

Leyla ile Mecnun İzle

Görmüş olduğu bayanın Leyla olduğunu söylemesiyle birlikte babası Mecnun’u kemerle kovalıyor. Daha sonrasında evin içerisindeki kişilerin bir anda yaşlandığını fark eden Mecnun bu duruma babası ve Leyla ile birlikte soruna çözüm arıyorlar. Öncelikle yaşlıların kirlediğini düşünerek onları yıkamayı düşünüyorlar.

Beyaz eşya dükkanında işe başlamak isteyen İsmail kendisini kabul etmesi için dükkan sahibine dil döküyor. Kendisinin çok başarılı bir satıcı olduğunu göstermek için fırsat istiyor. Gelen müşterilerle ilgilenmesi ise komediyi fişekliyor. Evlilik düşünen gençlerin dükkana gelmesiyle birlikte onlara buzdolabı satmaya çalışan İsmail İzleyenleri güldürüyor.. Kendisini şaşkın bir şekilde izleyen dükkan sahibi ve müşteriler ilginç bir şekilde satışı gerçekleştiriyor.  Müşterilere değişik önerilerde bulunarak satış gerçekleştirmeye çalışması da komedinin diğer bir tarafı. Evlenecek olan erkeği ödeme yapamayacağına ikna ederek dükkandan gönderiyor.

Leyla ile Mecnun İzle

Tüm dünyadaki çocuklar bir anda yaşlanıyor. Böylece filmin karakterlerine iş düşüyor. Bu büyük sıkıntıdan dünyadaki tüm çocukları kurtarmaları gerekiyor. Çocuk parkına giden Leyla ile Mecnun bir anda buradaki çocukların da yaşlandığını görüyor. İlk etapta tam olarak ne yapacaklarını bilemeseler de ilerleyen zamanlarda bununla ilgili bir çare geliştiriyorlar.

Bakkal Erdal dükkanı ile ilgili reklam çekmek istiyor. Fakat bu konuyla ilgili nasıl bir reklam yüzü bulacaklarını araştırıyorlar. Bu durumda her zamanki Bakkal Erdal şaşkınlığı ile birleşince ortaya oldukça komik şeyler çıkıyor.

Leyla ile Mecnun İzle

Leyla ile Mecnun son bölümlerde tarihin derinliklerine gitmek istiyorlar. Bu sırada dedesi ile ve İsmail abi ile karşılaşıyorlar. Kendilerinin tarihin derinliklerine gitmesine engel olmak isteyen bir anda birçok kişi oluyor. Dedesi ve İsmail Mecnun’u ikna etmeye çalışsalar da Mecnun kararını vermiş gibi görünüyor.

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap