Love Off The Grid Blu Tv Izle

Love Off The Grid BLU TV İzle

Blutv dizi Ağu 03, 2022 Yorum Yok

Çiftleri konu eden programlar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görüyor. Bunun son örneklerinden biri Evliliğe 90 Gün adlı programdı. Programda bir de Türk’ün yer alması izleyicinin ilgisini çekmişti. Love Off The Grid de çift konulu bir yapım ve Blu TV’de yer alıyor. Ancak, konsept biraz daha farklı. Bu sefer şehir hayatından ayrılıp vahşi doğada yaşamaya çalışan çiftler konu ediliyor. Gerçek aşkı bulup farklılıklarının üstesinden gelebilecekler mi? Programa katılanlarla alakalı en çok merak uyandıran soru bu. Şehirden ve şehrin getirdiklerinden uzakta olan çiftler birçok sorunla karşılaşıyor. Keza modern hayata dair hiçbir şey yok.

Love Off The Grid

Aslında çiftler bir hayatta kalma sınavıyla karşı karşıya geliyor. Bu zor ortam içerisinde aşkın bulunması zor ve bulunan bu aşk epey zor bir şekilde sınanıyor. Çünkü, insanların iş bölümü yapması gerekiyor ve hiçbir şeyin olmadığı bir ortam herkese kolay gelmeyebilir. Bu yüzden olay sadece aşk değil, dirayet ve dayanıklılık da önemli. Tuvalet ihtiyaçlarını bile açık havada gideriyorlar. Tek kelimeyle bir yokluğun içindeler ve insanların partnerlerini bu şekilde görmesi onlar hakkındaki fikirlerini değiştirebilir. Love Off The Grid sevginin sınava tabi tutulduğu en tuhaf program olabilir. İnsanların bu hallerini izlemek de izleyiciyi eğlendiren bir etken.

Love Off The Grid İzle

Love Off the Grid, hayatta kalma ve romantizm reality TV türlerinin ilginç bir karışımı. Medeniyetten uzak yaşam tarzının bu rustik kaba gerçekliğini, aşık olmanın büyüsü ile birleştiriyor. Program günümüzün gereksinimlerine alışmış olanlar için büyük bir sıkıntı oluşturuyor. Ancak, yeni bir hayata uyum sağlamaya istekliyseler, hayatlarının aşkı ile ödüllendirilebilirler. Bir yarışmacının dediği gibi, “Çok fazla şeye ihtiyacınız yok. Sadece birbirinize çok ihtiyacınız var.” Kulağa romantik bir cümle gibi gelebilir fakat sıradan hayatımızda bile yaşadığımız bazı problemler ilişkileri kötü etkileyebiliyor. Hiçbir şeye sahip olmadığınız, vahşi doğanın ortasında yaşanabilecek sıkıntı ve zorluklar ise aşkı ve ilişkileri çok kolay bir şekilde bitirebilir.

Love Off The Grid Seyret

Programa katılan çiftler epey cesur insanlar ve ilk başta her şey güzelmiş gibi gidiyor. Ancak, program ilerledikçe ve tabiat onlara çeşitli zorluklar çıkardıkça işin rengi bir anda değişebiliyor. Elbette kavgalar ve tartışmalar bolca yaşanıyor ve herkes birbirinin en doğal halini görüyor. Kendinize dair saklayabileceğiniz özellikler için çok fazla imkanın olmadığı bir ortamda geçiyor. Bol bol sinir harpleri yaşanıyor ve bazen katılımcılar pes etme noktasına geliyor. Zaten programı ilginç ve eğlenceli kılan da tamamen gerçek olması. Love Off The Grid izlemek için Blu TV abonesi olmak gerekiyor. Platform ülkemizde ilk yerli dijital mecralarımızdan biri ve bünyesinde hem yeni hem de nostaljik pek çok yerli ve yabancı yapım barındırıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap