İlginizi Çekebilir
Day Zero Gain Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

Man With A Plan, Gain izle

Man With A Plan, Gain izle
+ - 0

Man With A Plan, Gain

Gain’de hem yerli diziler hem de yabancı diziler oldukça ilginç senaryolara sahip. Bunlardan bir tanesi de Man With A Plan. Friends dizisinden tanıdığımız Matt LeBlanc dizinin başrolünde yer alıyor. Dizi tam olarak bir aile komedisi diyebiliriz. Yani izleyenleri epey eğlenceli zamanlar bekliyor. CBS’de prömiyer yapan Man With a Plan ülkemizde yerli dijital platformlarımız arasında önemli bir yere sahip olan Gain’de izleyiciyle buluşuyor. Aslında ilk bölümü hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından çok fazla beğenilmemişti. Ancak, yapım ekibi eleştirileri değerlendirdi ve ilerleyen bölümler çok daha iyi hale geldi.

Man With A Plan, Gain

Man With A Plan sonradan açılan bir dizi niteliğini taşıyor. Matt LeBlanc, karısı Andi (Liza Snyder) 13 yıl sonra üç çocuğunu büyüttükten sonra işe dönmeye karar verdiğinde yeni ailevi sorumluluklar üstlenen bir baba olan Adam rolünde karşımıza çıkıyor. Adam, ebeveynlik görevlerini ve işi dengelemek için ne gerektiğini bildiğini düşünüyor. Daha önce çocuklarıyla eğlenceli zamanlar geçirmekten başka bir şey yapmıyordu. Çünkü, sorumlulukların çoğu eşinin üzerindeydi. Ancak, sorumluluk kendisinde olunca aslında çocuklarla ilgilenmenin gerçek anlamda çok zor bir iş olduğunu keşfediyor. Daha önce onlarla ciddi konular konuşmamıştı ya da disiplin vermeye uğraşmamıştı. Hal böyle olunca, gerçekten babalık denen şeyi yapmasının zamanı geldiğinde Adam epey bocalamaya başlıyor.

Man With A Plan, Gain

LeBlanc’ın Bölümler’deki mükemmel çalışmasında kesinlikle en etkili olan şey rolünün hakkını vererek çalışması. Adam ve Andi arasında var olan etkileşimler de izlenmeye değer. İkisi de çocuklarına aşırı derecede kıymet veren ebeveynler. Her ne kadar konu aile olsa da çocuk oyuncular biraz daha geri plandaymış hissi uyandırıyor. Dizi bir babanın çocuklarının hayatlarına daha fazla dahil olması istendiğinde neler olduğunu anlatan bir komedi dizisi. Dağınık, internet bağımlısı çocuklarının günlük yaşamlarına daha fazla dahil olmak, onun daha sert bir baba figürü, aktif bir sınıf gönüllüsü ve büyümenin zorluklarına yardım etmeye hazır olması gerektiği anlamına gelir. Ayrıca kardeşi ve iş ortağı Don’a (Kevin Nealon) güvenmek zorundadır. Zor ve karmaşık olabilir, ancak Marie (Jessica Chaffin) ve Lowell (Matt Cook) gibi arkadaşlarının yardımıyla Adam yeni hayatına kolayca alışır.

Man With A Plan, Gain

Bu neşeli, bazen basmakalıp dizi, ailelerin değişmekte olduğu gerçeğini vurguluyor. Ailelerin karşılaştığı farklı zorlukların ve birlikte nasıl uyum sağladıklarının altını çizmek için mizahı kullanıyor. Yapım babalara olumlu bir ışık tutuyor ve her iki ebeveynin de aileyi mutlu, sağlıklı ve güvende tutmak için çok çalışması ve kendileri için bir denge bulmaya çalışması gerektiğini vurguluyor. Ailede dengenin önemi hatırlatılıyor. Man With A Plan izlemek için Gain abonesi olmak kafi. Gain’de hem ücretsiz hem de premium üyelik modelleri mevcut. İçeriklerin büyük kısmına premium üyelikle erişmek mümkün.

Yorum Yap