İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Masterchef Junior

Masterchef Junior 7. Bölüm

Masterchef Junior 7. Bölüm
+ - 0

Masterchef Junior

Masterchef Junior (7. Bölüm)

İzlemek İçin Tıklayın

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan MASTERCHEF JUNIOR Programı sizleri eğlendirecektir.

Masterchef Junıor Nedir? Ne Zaman Başlayacak?

Son zamanların severek izlenilen programı MasterChef, bu kez çocuklar için başlaması planlanan MasterChef Junior olarak sunulacaktır. Bu proje de merakla beklenirken çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi görülüyor. Bu yarışmanın başvuruları için katılacak olan çocukların 9-13 yaş aralığında olmaları gerekmektedir. Henüz ne zaman başlayacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmayan MasterChef Junior yeni yılın başlangıcı 1 Ocaktan itibaren sevenleriyle buluşması bekleniyor.

MasterChef Junıor Nerede Yayınlanıyor?

Masterchef Junıor şu anda sadece Exxen platformu içerisinde yayınlanmakta. Acun Ilıcalı tarafından yönetilen ve geliştirilen yeni dizi ve film izleme platformu Exxen’de düzenli bir şekilde Masterchef Junior için yayınlanan bölümleri bulabilir, izleyebilirsiniz.

Acun Ilıcalı Kimdir?

TV patronu, yapımcı, Acun Medyanın sahibi ve hayatı boyunca birçok başarılı imzalar atmış bir iş adamıdır. 29 Mayıs 1969 tarihinde Edirne doğumlu olan Acun Ilıcalı, 2002 tarihinde başlamış olduğu televizyon hayatına birçok programın yapım, yönetim ve sunucu gibi faktörlerde görev almıştır. Müteahhit bir babanın ve memur bir annenin çocuğu olan Acun Ilıcalı küçük yaşlarda abisinin okula gitmesine özenerek eğitim hayatına 5 yaşında başlamıştır ve İlköğretim ve orta okulunu Edirne İstiklal İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. 10 yaşında geldiğinde ise Kadıköy Anadolu Lisesini kazandı.  Okuma hayatını İstanbul’da geçirmek zorunda kalan Acun Ilıcalı, İstanbul’daki babaannesinin yanına yerleşti ve bu dönemde küçük yaşta ailesinin yanında uzak kaldığı için derslerine yeterince önem veremeyen Acun Ilıcalı zorla ders çalışması için odalara kapatıldığında kitaplardan takımlar kurup onlara maç oynatmayı bile başarmıştır.

Lise hayatında öğrenmiş olduğu İngilizce, ona gelecekte yapacağı programlarda ve ilerideki eğitim hayatında büyük ölçüde yardımcı olmuştur.  Bu nedenle üniversite bölümünü İngilizce öğretmenliği olarak belirledi. İstanbul Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünü kazandı. Üstelik üniversite hayatı 7 yıl sürmesine rağmen eğitimini tamamlayamadı.  Erken yaşta evlenene Acun Ilıcalı 1988 yılında 19 yaşındayken Seda Ilıcalı ile hayatındaki ilk evliliğini yaptı. Bu evlilik sonrası Banu adında bir çocuğu oldu. Ayrıca anne ve babasını bir trafik kazasında kaybetmesi sonucu bunalıma girerek eşinden ayrıldı. Biraz zaman geçtikten sonra hayatını yalnız geçirmek istemeyen Acun Ilıcalı, Zeynep Ilıcalı ile evlendi. Bu evlilikten 2 tane kızı oldu ve ilginç bir şekilde evlilik dışı bir ilişki ile iddia edilen Şeyma Subaşı ile 2013 yılınca Melisa adında bir kız çocuğu dünyaya geldi.

Acun Ilıcalı Kimdir? Ne iş Yapar?

Anne ve babasını bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi sonucu sıkıntılı dönemler yaşayan Acun Ilıcalı, 1993 yılında iş hayatına ailesinden kalan son paralarda bir kot mağazası açtı, ancak bu dönemde başarılı olamadı ve battı. İlk ticaret hayatından sonra yıllar sonra Show TV de çalışma hayatını sürdüren Acın Ilıcalı hayatını tekrardan düzene koymayı başardı. Daha sonra Acun Firarda adlı gezi programını sunmasıyla birçok yerleri gezip görme fırsatı oldu ve o sırada Türkiye ye kendini tanıtmayı başardı. Bu tür programlar sonrası 2004 tarihinde Acun Medya adında bir şirket kurdu. Bu dönemden sonra birçok programın sunuculuğunu yapan Ilıcalı 2006 yılında başlayan Survivor adlı yarışmayı her yıl düzenli olarak yapmayı başardı.

Ayrıca Türkiye’de severek izlenen bir yarışma olan O Ses Türkiye adlı yarışmada hem yapımcı olarak hem de sunucu olarak başlaması sonrasında televizyonculuk alanında en üst sıraya yerleşti diyebiliriz. 2014 yılının başlarında Tv8 adlı kanalı kendisine satın alarak tüm programlarını burada yayınlamaya başladı. Sahip olduğu bu kanalda birçok başarılı programlar sunan Acun Ilıcalı reytinglere imza atmayı da başardı. Ilıcalının spor muhabirliğinden, medya sunuculuğuna kadar uzanan süren yaşam hayatı hakkında kitaplar basılmış, belgeseller çekilmiştir. Bu zamana kadar birden fazla kategoride 1500’den fazla ödüle layık görülmüştür. Ve yapılan anketlere sonucu son 20 yıldır defalarca Türkiye’nin en güvenilir ilk üç isim arasına girmeye hak kazanmıştır.  Acun Ilıcalı destek olduğu sivil toplum kuruluşlarına destekleriyle de gündemde yer almıştır. Ayrıca Acun Ilıcalının medya sektörlerine yatırımlarından başka sağlık, kozmetik, dijital platformlar, hatta global çapta yatırımları bulunmaktadır.

Acun Ilıcalı Aslında Kim? Ne İş Yapar?

29 Mayıs 1969 da Erzurum’un Ilıca ilçesinde dünyaya gelen Acun Ilıcalı, ailenin ikinci çocuğudur. 5 yaşındayken okula gitmeye başlayan Ilıcalı, ilk öğretimini Edirne İstiklal İlköğretim okulunda tamamladı. Liseyi ise İstanbul’da ki Kadıköy Anadolu lisesinde bitirdi. İstanbul üniversitesi, İngilizce öğretmenliği bölümünü kazandı fakat mezun olamadan bıraktı. Ayrıca Acun Ilıcalının hayatında trafik kazaları çok büyük acılara sebep olmuştur. İlk olarak çok değer verdiği babaannesini ve dedesini trafik kazasında kaybetmiştir. 1994 yılında ise Bağdat caddesinde bir motosiklet kazası yaşadı ve bu kaza sonucunda arkasında oturan arkadaşı hayatını kaybetti. Acun Ilıcalının ise sol kolu kırıldı hatta koluna platin takıldı. Bir arkadaşı sayesinde İlker Yasin ile tanışan Ilıcalı onu etkilemeyi başarınca, denenmek üzere işe alındı. Fenerbahçeli olan Acun Ilıcalı, Beşiktaş muhabiri oldu. Futbolcularla samimi olup özel röportaj yaparak genel olarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Ve bu muhabirlik sonrası Show TV ye transfer oldu. Hayatını değiştirecek olan Televole adlı programıyla da burada tanışma fırsatı buldu. Program içinde kendine ait bölüm sunmaya başladı.

Ardından kendine ait olan bölümü Acun Firarda adlı programla yayınladı. Bu program sayesinde birçok ülkeyi gezme fırsatı buldu. 2005 yılında ise kendine ait olan Acun Medyayı kurdu. Survivor, Var mısın yok musun gibi programların yapımcısı, jürisi ve sunucu olmuştur. 2005 yılında henüz 35 yaşındayken vergi rekortmenleri arasına girerek adını oraya yazdırmayı da başarmıştır. Televizyon sektöründe Türkiye’nin en önde gelen yapımcısı olan Acun Ilıcalı 2013 tarihinde Tv8 i satın alarak kendi televizyon kanalını oluşturdu. Kanalı satın aldıktan sonra yapımcısı kendi olan Survivor, O Ses Türkiye gibi programları sunarak reytinglere imza atmayı başarmıştır. Şuanda bile televizyon tarihinin en başarılı kanallarından birine sahip olan Acun Ilıcalı başarılı imzalar atmaya devam ediyor.

Exxen Nedir? Ne zaman Kuruldu? Ücretli Mi?

Exxen bir dijital platform olarak ücretli bir üyelik sisteminin bulunduğu bir internet sitesidir. İzleyiciler de üyeliklerini başarılı bir şekilde üyeliklerini alarak bu platform içerisinde yer alan programları takip edebiliyorlar. Acun Ilıcalının yapımını üstlendiği Exxen, birçok dijital TV programları gibi birbirinden farklı programları izleyicilere sunarak bu programları insanlara sunuyor. 2021 yılında yayın hayatına başlayan exxen internet alanında severek izlenen programları da kendi sitesine katmayı başardı. Exxen diğer dizi ve film platformlarında da olduğu gibi bu platform da ücretlidir. Exxende reklamlı olarak yayınlanan içerikler için aylık 9,90 TL olarak belirlenmiştir. Reklamsız üyelik ise aylık 19,90 TL ücreti vardır.

Yıllık olarak da reklamlı ve reklamsız içerik olarak ikiye ayrılır. Yıllık reklamlı üyelik 99,90 TL dir ve Reklamsız üyelik ise 199,90 TL olarak belirlenmiştir. Exxen üyelik işlemleri için ilk önce kişinin kendisine profili oluşturması gereklidir. Daha sonra ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir.

Masterchef Junior 7. Bölüm İzle, Masterchef Junior Video izle, Masterchef Junior Yeni Sezon Tek Parça, Masterchef Junior Exxen 7. Bölüm Seyret, Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu

Yorum Yap