İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Exxen

MasterChef Junior Exxen

MasterChef Junior Exxen
+ - 0

MasterChef Junior

MasterChef 2020 Sezonunda da söz edilen MasterChef Junior Exxen, MasterChef programının çocuk versiyonu olarak biliniyor. Bu yarışmanın da jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna oturmaktadır. Exxen üzerinden yayınlanan programda, çocuk yarışmalar yeteneklerini konuşturmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz sene Acun Ilıcalı sosyal medya üzerinden MasterChef Junior ile alakalı paylaşım yapmıştır. Özellikle MasterChef yarışmasını ilgi ile takip eden kitle, bu haber sonrasında meraklı bir bekleyişe geçti. Exxen projesinin yayına girdiği 1 Ocak 2021 itibari ile MasterChef Junior programını da bu seçenek üzerinden rahatlıkla izleme şansına sahip olabilirsiniz.  Küçük ellerden birbirinden farklı lezzetlerin sunulduğu bu programa başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Masterchef Junior izle seçeneği için sitemizi takip etmeye devam edin.

MasterChef Junior Exxen

MasterChef Junior nedir?

Exxen Platformu yepyeni içerikler ile insanlara farklı hizmetler sunmaya devam ediyor. Sadece dizi ve film içerikleri değil eğlenceli içerikler, yarışmalar, belgeseller ve Youtube içeriklerini de bünyesinde bulundura platform aynı zamanda ücret olarak da insanları zorlamıyor. Bu anlamda Exxen.com sitesine giriş yaparak siz de abonelik alabilirsiniz. Abonelik sonrasında 1 hafta deneme sürümünde yararlanmanız mümkün oluyor. Bu süreçte herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Masterchef Türkiye’nin finalinde sonra yeni bir heyecan başladı. Acun Ilıcalı’nın uzun süre çalışması sonrasında yayın hayatına geçirdiği Exxen platformu yepyeni içerikleri sizlere sunmaya devam ediyor. MasterChef Junior’da aylar öncesinde konuşulmaya başladı. Şu anda da en sevilen yarışmalar arasında yer almaktadır. Yetenekli ve sevili yarışmacılar bu program da yer almaktadır. Aynı zamanda programın ilk bölümü TV 8 ekranlarında da karşınıza çıktı. Juri üyeleri de en az yarışmacılar kadar heyecanlı.

Yarışmanın ilk bölümünde çocuklar krep yaptı. Çok başarılı performans gösterdiler. Oldukça eğlenceli dakikaların yaşandığını da ifade etmek mümkündür. Bu, Exxen platformunun daha fazla ilgi çekmesine neden oldu. Aynı zamanda yarışmacıların kim olduğu hakkında da önemli araştırmalar yapıldığını ifade edebiliriz. Yazımızda bu konuda da sizlere önemli bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

MasterChef Junior Exxen

MasterChef Junior Exxen Yarışmacıları kimlerdir?

Program katılımcıları başvuru üzerinden yapılmaktadır. MasterChef Junior başvurusu yapan kişilere sorulan sorular üzerinden yarışmacılar belli olur. 9-13 arasındaki yarışmacılar katılım sağlayabilir. Bu sene katılım sağlayan isimler şu şekilde;

 • Cansu Balcı
 • Kerem Mumcu
 • Duru Velioğlu
 • Kayra Can Özkan
 • Elif Doğa Küçükosman
 • Berat Öztür
 • Ada Ecrin Yarım
 • Ela Kayalı
 • Gülperi Rüya Kan
 • Barış Mert Kelioğlu
 • Duru Gülfidan
 • Oğuz Karlı
 • Doğa Nil Kendirci
 • Baray Karabekir

MasterChef Junior Exxen Üyeleri Kimdir?

Yarışma ile alakalı merak edilenler arasında Jüri koltuğunda kimlerin oturacağı vardır. Masterchef Türkiye’de de olduğu gibi Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna’dan oluşuyor. Oldukça eğlenceli dakikaları yaşatan programa Exxen üzerinden siz de dahil olabilirsiniz. Yarışmacı olmak için 9-13 yaş arasındaki çocuklar tercih edilmektedir. TV 8 sitesine giriş yaptıktan sonra form doldurma işlemini eksiksiz olarak yapmak zorundadır.

MasterChef Junior Exxen

Exxen nedir?

Exxen platormu bir çok başarılı yapımlara yer veren Acun Ilıcalı’nın son hizmetlerinden biridir. Sadece TV 8’deki yapımları değil aynı zamanda pek çok yeni dizi, film ve belgesel seçeneği de Exxen’de sizlerle buluşmaktadır. İlk olarak Exxen’e giriş yapmanız gerekiyor. Bunun için farklı yöntemleri de tercih edebilirsiniz. Exxen hakkında bilgi almak için sitemizi de takip etmeye devam edin.

Exxen platformu son derece geniş içerik hazinesine sahiptir. Yeni olmasına karşın kısa süre içinde yüzlerce içerik ile geniş bir hizmet ağını sizlere sunar. Bunun yanında sürekli olarak yeni yapımların da bünyesine eklendiğini ifade etmek mümkündür.  Masterchef Junior da bunlar arasında yer almaktadır. MasterChef programı yeni içeriklerini sizlere sunmaya devam ediyor.

Exxen fiyatları ne kadar?

Exxen fiyatları da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Türkiye’de Exxen’in gelişi ile merak edilen konular arasında Exxen fiyatları da yer alıyor. Aylık ve yıllık abonelik seçenekleri vardır. Aynı zamanda aylık ve yıllık abonelik seçeneklerinde reklamlı ve reklamsız da hizmetler bulunuyor. Reklamlı ise Aylık 9,90 TL, reklamsız ise aylık 19,90 TL karşılığında izlemeniz mümkündür. Exxen fiyatlar açısından son derece etkilidir. Bu anlamda yapmanız gereken de Exxen.com sitesine erişim kurmak ve üye olmak.

Yorum Yap