İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blutv dizi

Masum, Blu Tv İzle

Masum, Blu Tv İzle
+ - 1

Masum, Blu Tv İzle

Masum dizisi bazı özellikleriyle benzer yapımlardan ayrılıyor. Son bölüme kadar sırlarını izleyiciyle bile paylaşmayan bir dizi. Bu yüzden merak duygusu son ana kadar aktif bir şekilde yaşanıyor. Son derece iyi tempolu bir dizi olan Masum, bölümler ilerledikçe gizem dozunu daha da artırıyor. Birçok gizem gibi bu da bir dedektifle başlıyor. Bir vakayı araştırmakla görevlendirilen Yusuf, kısa süre sonra eski emniyet müdürü Cevdet’in yörüngesine girer. Cevdet’in ailesi henüz bir trajedi yaşamıştır. Bu yüzden aileyi çevreleyen atmosfer gergindir. Cevdet ailesine hem yön vermeye hem de onlara yardımcı olmaya çalışmakta olan bir aile babası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Masum izle

“Masum”u diğerlerinden ayıran şey, hikayenin çeşitli noktalarında tüm karakterlerinin suçluluğunu üstlenmesidir. Onları birbiri ardına bir kabahate zahmetsizce dahil olurken izliyoruz. Bu iddialara ne kadar çabuk inandığınız, gerçeğe nasıl tepki vereceğiniz konusunda çok şey belirleyecektir. “Masum”un zekice işaret ettiği gibi, algı ve gerçek tamamen farklı iki şeydir. Dizi tüm bunlara ve daha fazlasına isabet eden ayrıntılı bir gizem ağını ustalıkla örüyor. Bazen algı o kadar çok kişi tarafından kabul edilir ki, kendi gerçekliğini oluşturabilir. Buna karşı kimsenin yapabilecek bir şeyi yoktur. En önemlisi ve tehlikelisi de algıların gerçek postuna bürünmesinden sonra yaşanan önyargılardır. Ki, bu önyargıları kırmak artık imkansıza yakın bir uğraş olacaktır.

Masum BluTv izle

Masum takip etmek için yoğun konsantrasyon gerektiren bir karakter draması.  İlk başta, ezici bir yapboz, sonra ise tüm parçalar yavaş yavaş bir araya gelmeye başlıyor. Masum bir parçadan diğerine geçerken izleyicileri diken üstünde tutuyor. Olayların nereye gideceğini tahmin etmeyi imkansız hale getiriyor. Boşa giden sahneler veya hikayeler yok. Her şey önemli bir amaca hizmet ediyor. Bu yüzden de dikkatle izlenmesi gerekiyor. En ufak bir ayrıntı bile büyük önem taşıyabilir. Hepsi, çalkantılı gri bir alana batmış karmaşık karakterlerin yürek parçalayıcı öyküleri izleyiciyi kendisine çekiyor. Bir izleyici olarak, izlemekten zevk aldığınız oyunculuk performansları da cabası. Oyuncular karakterlerin doğasını çok net bir şekilde yansıtabiliyor. Bu da dizide gerçekçilik unsurunu ön plana çıkartıyor.

Masum son bölümleri izle

Masum dizisinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Okan Yalabık, Ali Atay, Serkan Keskin, Nur sürer, Bartu Küçükçağlayan, Tülin Özen, İrem Altuğ ve Mehmet Özgür gibi isimler yer almakta. Masum dizisini izlemek için Blu TV üyeliğinizin olması yeterli. Dizi platformun orijinal yapımlarından biri. Oyuncu kadrosu her karaktere doğal bir dinamizm getiriyor. Topluluğun her üyesi kesinlikle kendine has. Özellikle Haluk Bilginer Cevdet rolünde yine tüm yeteneğini konuşturmuş durumda. Hem hayal kırıklığını hem de ailesine olan sevgisini açıkça ifade eden biri. Bilginer, tasvirinde o iç ve dış çatışmayı oynamayı çok iyi başarmış.

Masum full izle

Okan Yalabık, Tarık rolüyle resmen izleyiciyi büyülüyor. İster şaşkınlık, ister öfke, ister mutluluk, ister keder olsun, çok sayıda başka duygunun arasında Yalabık olağanüstü. Tabii, diğer oyuncuların performansları da izlemeye değer. Dizi, birçok ailenin sessizce uğraştığı zor soruların karmaşık doğasını gösteren bir dizi olarak göze çarpıyor. İlk sezonun sonunda kapıyı açık bırakmayı da ihmal etmiyor.

 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın