İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Yerli dizi
 3. Menajerimi Ara 29. Bölüm izle

Menajerimi Ara 29. Bölüm izle

menajerimi-ara-29-bolum-izle

Menajerimi Ara 29. Bölüm

Star TV kanalında ekranlara gelen Menajerimi Ara dizisi, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yaptığı ve senaryosu Ekin Atalar tarafından kaleme alınan, Fransız “Dix pour cent” adlı diziden uyarlanmış, bir Ay Yapım imzalı Türk drama ve komedi dizisidir.

Dört menajer ve bu menajerlerin asistanlarının yaşadıklarını konu alan bu dizi drama ve komediyi birleştiriyor. Her bölümde, film ve dizi endüstrisinden oyuncuların konuk olarak yer aldığı her bölüm izleyenlerde oldukça merak uyandırmaya devam ediyor.

Diziyi Merak Edenler İçin Konusu

Yetenek ajansı Ego’ya ait 4 yönetici Kıraç (Barış Falay), Feris (Canan Ergüder), Çınar (Fatih Artman) ve Peride (Ayşenil Şamlıoğlu), her gün iş hayatında zor durumlarla uğraşırken aynı zamanda sanatı ve ticareti akıllıca birleştiriyorlar. Ancak bazen özel ve profesyonel yaşamlarının çatışması dolayısıyla da kendi iş vizyonlarını savunmak durumunda da kalıyorlar. Menajerler ve asistanları bizi ünlü oyuncuların merak ettiğimiz dünyalarının perde arkasında olanlara götürüyor ve kahkaha, komplo, hayal kırıklığı ve gözyaşları içerisinde hayatlarını bizlere sunuyorlar. Bu vahşi dünyaya ilk kez giren Dicle karakteri (Ahsen Eroğlu), dipten başlayıp egoları boylarından fazla olan insanlarla dolu zorlu bir yolculuğa çıkar.

Dizinin Orijinalinin Konusu Nasıl?

Bir Fransız dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara, Paris’te yer alan bir ajansın menajerlerinin beklenmedik bir olay sonrasında önemli star müşterilerini kaybetmemek ve de onları memnun etmek için gösterdikleri çabayı konu ediniyor.

Son Bölümde Ne Oldu?

Menajerimi Ara dizisi, 7 Mart tarihinde tüm sevenlerini ekran başına kitlemeyi yine başardı. Barış’ın Dicle ile olan haberlerden sonra yapacağı eylemler herkesin durumunu daha da zorlaştırır. Feris’in hamile olduğunu öğrenen Serkan, onunla iletişim kurmanın bir yolunu arar. Barış’ın annesi Ayla’nın gelişi Dicle ve Barış’ı etkiledi. Çınar ve Feris, yeni bir iş için gizli bir plan yaparken beklenmedik bir isime yakalanırlar. Bu, Feris’in kendisi hakkındaki gerçeği söylemesine neden olur. Dicle’nin Ömer ile beklenmedik görüşmesi beklenmedik bir duruma yol açar. Kıraç, tiyatrodaki provalarda oyuncuların karşılaştığı krizi çözmeye çalışsa da ajansın gündemindeki tazminat meselesi herkesin birbirine karşı çıkmasına neden oldu. Bu duruma sebep olan kişiye karşı yapacakları eylem ise merak ediliyor.

Menajerimi Ara 29. Bölüm izle

Menajerimi Ara Dizisi Fragmanı Yayınlandı Mı?

Star’ın sevilen Menajerimi Ara dizisi her hafta yayınlandığı gibi ünlü isimlerin konuk olmasıyla yine sürpriz anlara gebe. 14 Mart Pazar akşamı seyirci ile buluşacak. Yeni bölümü merak edenler için Menajerimi Ara 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü, fragmanı ile de oldukça merak uyandırdı.

Yayınlandığı anda kısa sürece birçok kişi tarafından izlenen fragman, seyircileri oldukça mutlu etti.

Menajerimi Ara 29. Bölüm izle

Yeni Bölümde Seyircileri Neler Bekliyor?

Menajerimi Ara yeni bölümünde olacaklara dair ip uçlarını seyircileri ile paylaştı. Yeni bölümünde bizi bekleyen gelişmeler ise şunlardır:

Dicle ve Barış yeni bir proje için seçmelerine katıldıklarında, Ömer’in de orada aynı rolü oynadığını görürler ve bu durum Barış’ı rahatsız eder ve de Dicle’yi zor durumda bırakır. Çınar, oyuncu Sedef Avcı’yı yeni bir film projesine katılmaya ikna etmeye çalışıyor. Ancak Sedef Avcı’yı komedyenlik sevdasından vaz geçirmeye çalışmak kolay olmuyor.

Ardı ardına yaşanan gergin olaylar Dicle’nin Barış’ın moralini düzeltmek için gitmesi Ayla’nın hiç beklenmedik bir tepki göstermesine neden olur. Peride, Beren için ilginç bir adım atsa da Feris ve Serkan şaşırtıcı gelişmeler yaşadı. Dicle ve Kıraç, yazar Cahide’nin eserinin telif hakkı ile ilgili olarak çatışınca, Kıraç Dicle’nin beklenmedik eylemi karşısında şaşırıyor. Tüm gizli sırların ortaya çıkması, ajanstaki tüm taşları yerinden oynatacak ve birçok şeyi değiştirecektir.

Menajerimi Ara 29. Bölüm izle

Tüm Bölümlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Menajerimi Ara dizisinin tüm bölümlerine hem Star TV’nin internet platformundan hem de diğer belli internet platformları üzerinden ulaşabilir ve en başından son yayınlanan bölüme kadar izleyebilirsiniz.

Yayınlandığı günden bu yana sahip olduğu izleyici kitlesi ile, onları ekranları başına kitlemeyi başaran Menajerimi Ara dizisi, her bölümde ana kadrosunun dışında yeni oyuncuların yer alması da farklı bir etki yaratmaya devam ediyor. Bu sayede pek çok oyuncunun diziye girmesi ile yeni olayların gelişimi heyecan uyandırıyor.

Pek çok kişi tarafından sevilen dizinin tüm bölümlerine hem yayınlandığı kanalın internet sitesi üzerinden hem de çeşitli platformlardan ulaşabilirsiniz. Fragmanı yayınlandığı gibi hemen izlenen, merak uyandıran bu eğlenceli dizi ile keyifli saatler sizleri bekliyor.

 

Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosunda oldukça ünlü ve de yetenekli isimler yer alıyor. Dizide yer alan ana karakterler ise aşağıdaki gibidir:

 • Kıraç Özdal (Barış Falay): Ego yetenek Ajansı’nın menajerlerinden biri ve aynı zamanda da Dicle’nin babasıdır. Fakat bu durumu saklamakta ve bunu karısı Mayda da bilmemektedir. Herkesten saklı tutmaya çalışır.
 • Feris Dikmen (Canan Ergüder): Ego yetenek ajansının menajerleri arasında. Yüksek özgüvenli ve sert bir kişiliğe sahip biri ve aynı zamanda Dicle’nin patronudur.
 • Çınar Bilgin (Fatih Artman): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Duygusal yapısı nedeniyle iş ilişkilerine de bu durumu yansıtmakta ve müşterilerine de bir arkadaş olarak yaklaşır. Kimi zaman da bu durumlar zorlu yollara sokmaktadır.
 • Serkan Tahtacı (Serhat Teoman): ABD’den kesin yapan eski ajans menajeridir. Aynı zamanda Berlin Ajans’ın da sahibidir. Kıraç ile araları pek iyi değildir ve bu ikili anlaşamazlar. Dönüşünden sonra Mayda’nın babasından Ego Ajans’ı satın alarak her iki ajansı birleştirmek ister.
 • Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu): Feris’in asistanlığını yapmaktadır. Antalya’da ve babası tarafından ilgi görmeyen bir kız olarak büyümüş. Hem annesini hem de kendisini bırakıp gittiği için babasını affedemiyor ama İstanbul’a giderek Ego ajansında çalışmaya başlıyor. Kendisini babasına kanıtlamak isteyen Dicle, büyüm bir azimle çalışıyor. Daha sonra ise kendisi de menajer oluyor.
 • Barış Havas (Deniz Can Aktaş): Feris’in menajerliğini yaptığı oyunculardan biri olan Barış yeni bir yetenek.
 • Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu): Ego yetenek ajansının menajerleri arasında yer alan en tecrübeli menajer. Genellikle Yeşilçam oyuncularının menajeridir.

 

Sevilen dizi Menajerimi Ara ana karakterlerinin dışında son derece yetenekli yardımcı karakterleri de diziye heyecan katmakta ve de renklendirmektedir. Yardımcı oyunları arasında ise:

 • Emrah (Semi Sırtıkkızıl): Çınar’ın asistanı olarak rol alıyor. Neşeli ve aynı zamanda dedikoducu bir yapıya sahip.
 • Gülin (Gamze Karaduman): Kıraç’ın asistanı olarak rol alıyor. Kıraç’a son derece sadık.
 • Jülide (Nazlı Senem Ünal): Ego Ajans’ın sekreteri olarak ol alıyor. Aynı zamanda oyuncu olma hayalini kuruyor.
 • Mayda (Aslı Mavitan): Kıraç’ın eşi olarak rol alıyor. Ajans’ın Ceylan’dan sonra ve Serkan’dan önceki patronudur.
 • Beren (Yaprak Medine): Mayda’nın kızı olarak rol alıyor.
 • Leyla (Pınar Ünsal): Dicle’nin annesi olarak rol alıyor.
 • Meral (Buse Sinem İren): Dicle’nin çocukluk arkadaşı olarak rol alıyor.
 • Bekir (Bedir Bedir): Ajans’ın çaycısı olarak rol alıyor.
 • Aydın (İdeal Beran Kotan): Barış’ın abisi olarak rol alıyor.
 • Ayla (İpek Türktan): Barış ve Aydın’ın annesi olarak rol alıyor.
 • Ece (Duygu Şen): Magazin muhabiri olarak rol alıyor.
Yorum Yap

Yorum Yap