Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Motherland, Gain İzle

Gain platformunda yer alan yabancı dizilerden biri olan Motherland bazı yabancı TV eleştirmenlerine göre gelmiş geçmiş en eğlenceli yapımlardan biri. Belki de en komiği. Orta sınıf ebeveynlik komedisi konusunda en iyi örneklerden biri. Motherland özellikle çocukların gerçek anlamda yetiştirilmesiyle ilgilenmez, gözünü kabadayılıklara, disipline ya da hikaye zamanının gece eziyetine pek çevirmez. Ebeveyn olmaya farklı ve mizahi bir açıdan yaklaşır. Zaten diziyi özel kılan unsurlardan birisi de bu. Klişelerden kaçınan bir senaryoya sahip. Olaylar biraz karikatürize edilmiş olsa da aslında birçok ebeveynin yaşadığı sıkıntıları konu ediyor. Tabii, bunu güldürerek yapıyor.

Motherland, Gain İzle

Ebeveynlik hakkında bir komedi yazmak zor ve yerleşik engellerle birlikte geliyor. Çocuğu olmayan kişilerin şakaları izlemesi ve hatta onlarla ilişki kurma olasılığı daha düşük olabilir ve çocukları olanlar bir şeylerin doğru gelmediğini düşünebilir. Öte yandan, ebeveynlik son derece streslidir, özellikle ebeveynlerin işleri varsa ve stresle baş edememenin hüsranı birleştiğinde kahkahalara yol açma eğilimindedir. Aileler hakkında – çocuk yetiştirme hakkında çok sayıda TV dizisi var. Çoğunda da konular aslında benzerlik gösteriyor. Gebelik; bekar ebeveynler; hayatta kalmak için çok çalışmak; diğer ebeveynler ve onların aptal, pis çocuklarıyla uğraşmak; süper anneler ve bilgisiz babalar arasındaki rekabet vs vs… Bunların sayısı çoğaltılabilir. Motherland ise bu konulara çok fazla takılmıyor.

Motherland, Gain İzle

Motherland ebeveynlikle ilgili her şeyin aşırı, çılgın ve berbat olmasından yana seçimini yapmış bir dizi. Yapım aşırıya kaçmadan evlenmenin ve çocuk sahibi olmanın ne kadar zor olduğunu mükemmel bir şekilde ortaya koyan bir şov. Oyuncu kadrosu da İngiltere’nin gayet iyi isimlerinden oluşuyor. Hepsi ayrı ayrı rollerinin hakkını vermiş. Performanslar gayet başarılı ve bu izleyiciye de geçiyor. Karakterler hayatta çılgınca gezinirken, hem komik hem de korkunç çıkmazlar içerisinde kendilerini bulabiliyor. Julia karakteri dizinin önemli bir parçası. Diziye ismini veren annelerden biri. Kendisinin çalışan bir anne olması ve yaşadığı strese sempati duymak mümkün. Bu durum bazı hareketlerini telafi edebiliyor.

Motherland, Gain İzle

Julia sinir bozucu, annesinden nefret eden bir anne. Kendi öz annesini sevmemesi dizinin eğlenceli tezatlarından. Yoğun iş temposu nedeniyle çocuklarıyla pek ilgilenemiyormuş gibi duruyor. Çocuklarına karşı sürekli kızgınlığı, onları başkalarına emanet etme girişimleri ve doğum günü partilerinin, sosyal olayların, okul ve gündüz bakım işlerinin nasıl olduğunu anlayamaması dizinin önemli unsurlarından. Dizideki diğer karakterlerin de kendilerine has, farklı farklı sorunları var. Aslında izleyenlerin hepsine hak vermesi mümkün. Özellikle de çalışan anneler Julia’nın hayatında kendi yaşamlarından mutlaka parçalar bulacaktır. Motherland izlemek için Gain platformuna üye olunması yeterli. Gain piyasada faaliyet gösteren yerli dijital yayın ortamlarından biri ve pek çok yerli ve yabancı kaliteli içeriğe sahip. Motherland dizisi de bunlardan biri.

Motherland, Gain İzle

6 Görüntülenme
Motherland, Gain İzle

Motherland, Gain İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap