İlginizi Çekebilir
V Wars Netflix Izle
  1. Ana Sayfa
  2. My Husband Won’t Fit izle

My Husband Won’t Fit, Netflix İzle

My Husband Won’t Fit, Netflix İzle
+ - 0

My Husband Won’t Fit, Netflix İzle

My Husband Won’t Fit evlilikte cinsel sorunlar ile alakalı bir Japon dizisi ve Netflix platformunda yayınlanıyor. Bu eski bir hikaye ve görünüşe göre gerçek bir hikaye. Otobiyografi temelli olduğu biliniyor. 10 bölümlük seri aslında bir mangaya, yani Japon çizgi romanına dayanıyor. Doğası gereği komik ve kışkırtıcı ismine rağmen, bu sade Japon draması aslında bir komedi dizisi değil. Aslında epey üzücü sahneleri var. Kumiko ve Kenichi adında, aslında birbirlerini çok seven bir çiftin hayatı anlatılıyor. Çift üniversite yıllarında tanışıyor ve gayet güzel giden bir ilişkileri var. Ta ki, yatağa kadar.

My Husband Won’t Fit, Netflix İzle

Dizide sorunun kökü olağandışıdır ve seri bunu hassas bir şekilde ele alır. Karakterler sevimli ve birbirlerine karşı saygılı. Ancak tamamlanamayan bir evlilikten kaynaklanan sorunlar tahmin edilebileceği gibi acı verici ve aynı zamanda trajiktir. Seksin ne anlama geldiğine, aşkı oluşturup oluşturmadığına, uzun süreli romantizmin onsuz gelişip gelişemeyeceğine dair fikirler veren bir dizi. Natsumi Ishibashi’nin canlandırdığı Kumiko, utangaç ve gergin bir üniversite birinci sınıf öğrencisidir. Zorba annesinin sürekli dırdırlarından korkar ve ondan kurtularak harap bir öğrenci evine taşınır. Orada, odasına girdiğinde ve kendini evinde hissettiğinde, ikinci sınıf öğrencisi Kenichi ile ile tanışır. Kısa sürede birbirlerine yakınlaşırlar ve aralarında duygusal bir şeyler başlar.

My Husband Won’t Fit, Netflix İzle

İlişkileri daha da ilerleyip sıra sekse geldiğinde Kenichi partnerinin “içine” giremediğini fark eder. Dizi bu sorunu çok ciddi bir şekilde ele alıyor, keza bu gerçek bir problem ve bunu yaşayan pek çok çift var. Seride hem Kumiko hem de Kenichi’nin birbirlerinin mutluluğunu o kadar önemsedikleri ve suçu kendilerine yüklediklerini görüyoruz. Sorun bazen kadında bazen de erkekteymiş gibi görünüyor. Kumiko biraz daha dışarıya kapalı bir karakter. Kenichi Kumiko’ya göre çok daha anlayışlı. Dışa dönük bir yapısı da var. Kenichi her zaman Kumiko’yu ön planda tutsa ve vücudunun onu dışlaması konusunda daha iyi hissetmesini sağlamaya çalışsa da, ihtiyaçlarının başka bir yerde karşılandığını öğrenmesi tam bir trajedi oluyor.

My Husband Won’t Fit, Netflix İzle

Diziyi izleyenler yer yer genç kadından nefret edebilir ya da duruma biraz da olsa empatik bir bakış açısıyla yaklaşabilir. Aşkın sekse ihtiyacı olup olmadığının keşfi, birbirini güçlü bir şekilde seven ancak her ikisi de özellikle tatmin edici olmasa da cinsel tatmini başka yerlerde aramaya mecbur kalan iki karakteri izlediğimiz dizide Kenichi de aslında pek de masum değil. Temposu gayet yavaş bir dizi, ancak izleyiciyi yer yer sıksa da genel anlamda izlenmesi gereken bir yapım. Dizinin tamamından zevk alacağınız kesin. My Husband Won’t Fit izlemek için Netflix üyesi olmak gerekiyor. Japon yapımlarına meraklı olanlar için bu mecrada daha pek çok kaliteli içerik yer alıyor.

My Husband Won’t Fit, Netflix İzle

Yorum Yap