İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Narco-Saints Netflix İzle

Narco-Saints Netflix İzle
+ - 0

Narco-Saints Netflix İzle

Güney Kore yapımı diziler dünyayı kasıp kavururken her geçen gün bir yenisi daha dijital platformlarda kendisine yer buluyor. Son örneklerden biri de Netflix’te yayınlanan Narco-Saints. Narco-Saints, uyuşturucular, silahlar ve parayla ilgili diğer pek çok dizi gibi. Tek farkı bu sefer ana karakterler Güney Koreli. Olaylar Meksika’da geçiyor ve tamamen yaşanmış olaylara dayanıyor. Sıradan bir girişimci devlet görevi ile Güney Amerika’ya, kendi vatandaşı olan bir uyuşturucu baronunu yakalamaya gidiyor. Bu çok tehlikeli bir görev ve işi de bir hayli zor. Ancak, sıradan bir vatandaş olması çok fazla şüphe çekmesini engelleyebilecek bir durum.

Ya yasanın her iki tarafında yer alan iki kişi, alışılmadık yeni bir ülkede iki yurttaş oldukları için olağanüstü koşullar altında kendilerini bağ kurarken bulurlarsa? Scarface gibi filmleri ve Breaking Bad gibi dizilerden esinlenen Narco-Saints bu soruya cevap arıyor. Kang In-gu dizinin ana karakteri. Yoksulluk içinde büyüyen ve toplumdaki konumunu aşma şansı çok az olan Kang, eski okul arkadaşı tarafından bir çabuk zengin olma planının tuzağına düşer. İkili, eski Hollanda kolonisi Surinam’a gidiyor ve burada atılmış deniz ürünleri satın alıp aç Korelilere şişirilmiş bir fiyata satmayı planlıyorlar. Ancak böyle bir iş aksamadan büyüyemez. Kısa süre sonra Kang ve arkadaşı, rüşvet için salyaları akan yozlaşmış polisler ve bir bölgeye sızma konusunda endişelenen yerel gangsterler tarafından köşeye sıkıştırılıyor.

Ancak Kang’ın deniz ürünleri sevkiyatının ne Kang’ın ne de arkadaşının hiçbir şey bilmediği kokainle bağlı olduğu tespit edildiğinde işler çok geçmeden ters gider. Oldukça ciddi suçlamalarla tutuklanan Kang, Squid Games’ten Park Hae-soo tarafından oynanan bir istihbarat ajanı tarafından bomba gibi bir açıklamayla karşı karşıya kalıyor. Kendilerine bölgede çok fazla yardımcı olan Papaz Jeon aslında bir papaz değildir; aslında o bir uyuşturucu baronu. Ajan Choi, Kang’a polisler için bir köstebek olmayı ve papazı tuzağa düşürmeyi kabul ederse suçlamalarını düşürebileceğini söylüyor. Böylece tüm olaylar başlıyor.

Dizi toplam altı bölümlük mini bir dizi. Prodüksiyon ve oyunculuklar gayet iyi, fakat konunun işleyişi çok da mükemmel değil. Yer yer sıkıcı olduğu bile söylenebilir. Eğer bölüm sayısı daha fazla olsaydı bu sıkıcılık hat safhaya çıkabilirdi. Ancak, yazarlar tam da yerinde bırakmış. Konu çok fazla orijinal değil ancak oyunculuklar için izlenebilecek bir yapım. Karakterler arasındaki ilişki eldeki potansiyele rağmen sağlam diyaloglarla desteklenmemiş. Benzerleri ile kıyaslandığında felsefik açıdan oldukça basit kalıyor. Yine de narkotik ve uluslararası suç dizilerini sevenler için kısa ama eğlenceli bir alternatif olabilir. Narco-Saints izlemek için Netflix üyesi olmak gerekiyor. Platformda son günlerde yeni yapımlar yer almaya başladı ve aralarında gayet ilgi çekici olan diziler ve filmler de var.

 

Narco-Saints Netflix İzle, Narco-Saints İzle, Narco-Saints Seyret, Narco-Saints Video İzle, Narco-Saints Full İzle, Narco-Saints Tek Parça İzle, Narco-Saints Tanıtım İzle, Narco-Saints Shot İzle, Narco-Saints Dizipal İzle, Narco-Saints Dizibox izle, Narco-Saints Exxen İzle, Narco-Saints Exxen, Narco-Saints Exxen Seyret, Narco-Saints Exxen Full İzle, Narco-Saints İzle, Narco-Saints Video İzle, Narco-Saints Full İzle, Narco-Saints Tek Parça İzle, Narco-Saints Tanıtım İzle, Narco-Saints Shot İzle, Narco-Saints Dizipal İzle, Narco-Saints Dizibox izle, Narco-Saints Exxen İzle, Narco-Saints Exxen, Narco-Saints Exxen Seyret, Narco-Saints Netflix İzle, Narco-Saints Exxen Full İzle, Narco-Saints Seyret, Narco-Saints Alt Yazılı İzle, Narco-Saints Full HD İzle, Narco-Saints Türkçe Alt Yazılı İzle, Narco-Saints İmdb, Narco-Saints Ekşi, Narco-Saints Fragman

İzlemedia Netflix İzle

Yorum Yap