İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix film

Neymar: Kusursuz Kaos, Netflix İzle

Neymar: Kusursuz Kaos, Netflix İzle
+ - 0

Neymar: Kusursuz Kaos, Netflix İzle

Dünyanın en ünlü ve yetenekli futbolcularından biri, Neymar da Silva Santos Júnior veya kısaca Neymar. Brezilya milli takımının yanı sıra FC Barcelona ve Paris Saint-Germain gibi en iyi kulüplerle sahadaki becerisiyle dünya çapında ün kazandı. Gösterişli ve tartışmalı davranışlarıyla saha dışında da oldukça heyecan yaratıyor. Netflix’te yayınlanan üç bölümlük yeni bir belgesel olan Neymar: Kusursuz Kaos’ta yıldız, hikayenin kendi yönünü anlatmak için kameranın önüne geçiyor. Neymar’ı sevmemek aslında zor. Futbol tutkunlarının favorisi olan oyunculardan. Her hareketi büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Dünyanın hemen her ülkesinden geniş bir hayran kitlesine sahip.

Neymar: Kusursuz Kaos, Netflix İzle

Neymar, Pele’nin eski kulübü Santos’taki başlangıcından Avrupalı ​​devler Barcelona ve PSG’ye kadar, 2016 Olimpiyat altın madalyasına Brezilya erkek milli takımında oynadığı rol ile dikkatleri üzerine çekmeyi sonuna kadar hak etti. Saha dışında, gösterişli elbisesi, sürekli değişen saç stilleri ve kötü çocuk davranışları, her zaman onu ön plana çıkarttı. Bu üç bölümlük belgeselde, Neymar’ın geçmişteki ve şimdiki takım arkadaşlarının çoğu onun kişiliğini ve nasıl bir insan olduğunu anlatıyor. Birçok ünlü ismi de belgeselde görüyoruz. Netflix birçok ünlü sporcu ile alakalı belgesel yaptı. Michael Jordan’ı anlatan The Last Dance aralarında en iyisi olarak görülüyor. Neymar’ın belgeselinin de ona rakip olabileceği konuşuluyor.

Neymar: Kusursuz Kaos, Netflix İzle

Neymar’ın dünyanın en iyi futbolcularından biri, belki de gelmiş geçmiş en iyilerden biri olduğu gerçeğine karşı hiçbir argüman yok. Olağanüstü yetenekli ve çarpıcı bir şekilde genç yaştan itibaren sahada inanılmaz şeyler yaptı ve dünyanın en sevilen sporunun en üst seviyelerine yükseldi. Tam bir fenomen, kötü çocuk olmak ona yakışıyor, pişmanlık duymayan bir diva ve zaman zaman gerçekten tuhaf seviyelere yükselen gösterişli, kaba ve tartışmalı davranışlarıyla tanınan bir adam. Hakkında bir belgesel yapılması elbette çok doğal. Neymar’ın sıska küçük bir çocuk olarak, onu yakında bir süperstar yapacak olan hızın ve yaratıcı parlaklığın parıltılarını gösteren görüntüleri var. Babasının saha dışı imaj konusunda verdiği öğütler de var.

Neymar: Kusursuz Kaos, Netflix İzle

Belgeselde bir noktada sponsorluklardan doğrudan futboldan kazandığının yirmi katını kazandığını belirtiyor. Eski tekno direktörleri kelimesi kelimesine “Bir canavar yarattık” diyor. Hem yeni hem de arşivden, eski görüntülere sahip bir belgesel. Muhtemelen Neymar’ı sevgi dolu bir aile babası olarak insanlaştırmayı amaçlayan bir belgesel gibi. Keza, saha dışındaki hayatında yaşadığı skandallar sadece konuşulup geçiliyor. The Perfect Chaos’un Neymar’ın iç dünyasına ışık tutmasını istemek çok fazla şey istemek olabilir, çünkü burada yapımcının niyeti bu gibi görünmüyor Yani tarafsız bir çalışma değil. Daha çok Neymar’ın bir reklamı gibi. Yine de izlemeye değer bir belgesel. Çünkü yer yer gayet samimi bölümler de var. Örneğin oğlunun doğum gününde ona bir kitap alarak çocuğu dumur etmesi hayli eğlenceli bir şaka.

Neymar: Kusursuz Kaos, Netflix İzle

Yorum Yap