Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Dizi, Big Little Lies ve The Undoing’den sonra yıldız Nicole Kidman ve yazar David E. Kelley arasındaki üçüncü işbirliğini temsil ediyor. Kidman gerçekten büyük bir yıldız ve oyunculuğu ile bulunduğu konumu sonuna kadar hak ediyor. Dizide inanılmaz sayıda çok büyük oyuncu var ve bu kimi zaman konunun bile önüne geçebiliyor. Diyalog ön planda olan dizide tüm oyuncular hünerlerini sergilemiş durumda. Oyunculuklar tahmin edilebileceği gibi üst düzey. Yönetmen Jonathan Levine da elindeki malzemeyi kusursuz bir şekilde kullanmayı bilmiş. Nicole Kidman, her şeyin arkasındaki Rus sağlık gurusu olarak, yılların en çılgın performanslarından birini veriyor.

Nine Perfect Strangers (Amazon Prime Video)

Amazon’un Nine Perfect Strangers dizisinde ayrıca David E. Kelley, Melissa McCarthy gibi başka yıldızlar da mevcut. Melissa McCarthy, kariyerinin bir sonraki yönünü şekillendirecek yeni kitabıyla ilgili korkunç haberleri duyar duymaz programa gelen yazar Francis olarak huysuz ve savunmasız görünen bir kadın rolünde. Bobby Cannavale Tony rolünü canlandırıyor. Birçok dokunaklı sahnede yer alıyor. Özellikle de McCarthy ile uyumları görülmeye değer. Birlikte sayısız sahne paylaşıyorlar. Michael Shannon, karısı Heather (Asher Keddie) ve kızı Zoe (Grace Van Patten) ile inzivaya gelen Napoleon adında bir baba ve lise öğretmenini oynuyor. Ailesinin acı bir kaybı var ve bu konuda konuşmayı pek sevmiyorlar.

Amazon Prime Video İzle

Dizideki bir diğer önemli isim de kuşkusuz Luke Evans. Kendisi bu yapımda sert bir mizaca sahip olan Lars karakterini canlandırıyor. Fakat, 8 bölümlük mini dizide elbette aslan Payı Nicole Kidman’a ait. Rus aksanı ve ekstra buz gibi bakışlarıyla çeşitli sahneleri alt üst ediyor, müşterilerine tuhaf talimatlar veriyor ve rahatlık seviyelerini test ediyor. Dizide birden fazla tema var. Kayıp, intihar ve travma ile ilgili temalar geniş bir şekilde işleniyor. Kidman’ın “Sükun Evi” insanlara kusursuz iyileşmeyi vaat ediyor ve dizi onu ziyaret eden dokuz farklı kişiliği konu alıyor. Hepsinin dertleri ve sıkıntıları farklı olsa da amaçları aynı. Bir an önce iyileşmek.

Amazon Prime Video Seyret

Travmaların insan hayatını ne kadar etkileyebileceğini bu sayede görüyoruz. Olay örgüleri insanları izlerken çok fazla zorlamıyor. Gayet sade bir şekilde işlenmiş ve izleyiciyi sıkmıyor. İnsanda empati yapma isteği uyandırıyor. Çünkü bu dokuz yabancının çektiği sıkıntılar her zaman herkesin başına gelebilecek şeyler. Karakterler insanı kendisine bağlıyor ve izleyenler ben olsam ne yapardım sorusunu kendisine soruyor. Oyunculuğu ön plana çıktığı bir dizi olduğundan tempo biraz yavaş olsa da kesinlikle sürükleyici bir olay örgüsüne sahip. Bu sayede izleyenleri ekranda tutmayı başarıyor. Nine Perfect Strangers izlemek için Amazon Prime Video üyesi olmak yeterli. Dizi platformun kadro açısından en iyi yapımlarından biri. Ancak, farklı tarzlara sahip daha birçok dizi de mecrada yer alıyor.

 

2 Görüntülenme
Nine Perfect Strangers, Amazon Prime Video İzle

Nine Perfect Strangers, Amazon Prime Video İzle

Kategori Genel