İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öğrenci Evi
  3. Öğrenci Evi 5. Bölüm

Öğrenci Evi 5. Bölüm

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi (5. Bölüm)

İzlemek İçin Tıklayın

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan ÖĞRENCİ EVİ Programı sizleri eğlendirecektir.

Öğrenci Evi

Exxen platformunun iddialı yapımlarından biri olan Öğrenci Evi oldukça büyük merak konusu olmuş durumda. Dizide hangi oyuncuların yer aldığı, hangi kanalda yayınlandığı ve konusu ile alakalı sizlere bu yazımızı hazırladık.

 Acun Ilıcalı önderliğinde kurulan Exxen gençlik dizisi ile oldukça beğeni topluyor. Öğrenci Evi 4 ev arkadaşını ve bu arkadaşların etrafında dönen olayları konu alan son derece eğlenceli bir dizidir. Dizinin yapımcısı Tims&B ve yönetmeni ise Doğan Can Anafarta’dır. 4 öğrencinin bir evde geçirdiği eğlenceli günleri izleyenlere sunan bir yapım olduğunu ifade edebiliriz. Dizi de son derece önemli oyuncular olması da dikkat çekici başka bir noktadır. Bu yazımızda sizlere öğrenci evi hakkında her şeyi açıklayacağız. Dizi henüz ilk sezonunda olmasına karşı sosyal medyaya üzerinde de büyük bir beğeni almış durumdadır.

Öğrenci Evi Nedir?

Öğrenci Evi günümüzün en çok tercih edilen içerik platformlarından biri olan Exxen’in üyelerine sunduğu dizilerden biridir. Dizi de 4 ev arkadaşının aşk ve okul hayatı gibi konular ele alınmaktadır. Gençliklerinin en güzel döneminde olan gençlerin eğlenceli dolu günleri yanında kimi zaman duygusal anlar da yaşanmaktadır. Diziyi Exxen üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Tim&B’nin yapımcılığı üstlendiği dizi 4 ev arkadaşının hayatını konu almaktadır. Dizide Urfalı Öğrenciye babası oldukça lüks bir villa kiralar. Fakat bu öğrenci evinde tek başına kalamadığı için ilk tanıştığı kişileri evine davet eder ve onlarla birlikte yaşar. Sonrasında 4 öğrenci yeni bir hayata yelken açacaktır ve son derece eğlenceli zaman geçirecektir. Dizinin çekimler villada yapılmaktadır. İstanbul’da çekilen dizi komik sahneler içeriyor. Daha çok genç bir kesime hitap etmektedir. Okul, villa ve müstakil evlerde geçen dizi her geçen gün daha etkili bir izleyici kesimine sahip olmaya devam ediyor.

Öğrenci Evi Oyuncular

Dizi fenomen kişileri kadrosunda barındırıyor. Bertan Asllani, Samet Kaan Kuyucu, Ozan Güçlü, Ceren Balcı, Serra Pirinç, Zülal Sude Güler, Baran Bölükbaşı, Dilara Gül Demiral, Merve Zur Bengi gibi isimler dizide yer almaktadır. Dizi henüz 1. Sezonu ile yayında. Yeni bölümleri her Cuma günü saat 10:00’da platforma eklenmektedir. 1 Ocak 2021 günü ilk bölümü Exxen Platformunda yayınlanmıştır.

Dizi tam anlamıyla bir gençlik dizidir. Bir villada yaşayan 4 kafadar öğrencinin aile, aşk, eğitim ve tüm hayatını konu almaktadır. Muhteşem macerayı takip etmek için Exxen’e üye olmanız gerekiyor. Dizi kadrosunda son dönemin en popüler isimlerine yer veriyor.

Öğrenci Evi Hangi Kanalda?

Oldukça beğeni toplayan bu dizinin hangi kanalda olduğu ile alakalı sorular da tarafımıza gelmektedir. Öğrenci Evi dizine Exxen platformu üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Dizinin yeni bölümleri her Cuma günü saat 10:00’da eklenmektedir. Aynı zamanda daha önceki bölümlere de platform üzerinden ulaşmanız mümkündür. Dizinin ilk bölümü Acun Ilıcalı’nın bir diğer sahip olduğu kanal TV 8’den de yayınlanmıştır. Diğer tüm bölümlere ve yeni bölümlere ise Exxen üzerinden üye olarak erişim sağlamanız mümkündür.

Exxen Nedir?

Exxen, Acun Medya’nın son projesi olarak 1 Ocak 2021 tarihinde hizmet vermeye başladı. Exxen.com adresi üzerinden platforma giriş yaparak üye olmanız mümkündür. Üye olduktan sonra 10larca yapım ve bu yapımın içerdiği yüzlerce içeriği izleme şansınız oluyor. Aynı zamanda sürekli olarak yeni içerikler de eklenmeye devam ediyor. Diziler, belgeseller, TV Showları, Talk Showlar ve çok daha fazlasına Exxen platformuna üye olarak erişebilirsiniz. Mobil olarak ya da Masaüstü erişim yapmanız mümkündür.

Exxen Fiyatları ne kadar?

Exxen platformu çıkmadan öne konu ile alakalı merak edilen konuların başında fiyatının ne kadar olacağı geliyordu. Acun, öncesinde her insanın rahat bir şekilde satın alabilmesi için makul bir fiyat ile üyelik hakkı sunacağını açıklamıştı. Exxen ilk hafta bedava olmak üzere aylık abonelik için 9,90 TL talep etmektedir. Reklamsız bir şekilde izlemek için ise 19,90 TL bir ücret ödemeniz gerekiyor. Aynı zamanda yıllık paketler de bulunmaktadır. İlk 3 günde 500 bin aboneye ulaşan platform İlk 3 ay hedefini ise 1 milyon olarak açıkladı. Exxen sunduğu içerikler ile her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor.

Öğrenci Evi 5. Bölüm İzle, Öğrenci Evi Video izle, Öğrenci Evi Yeni Sezon Tek Parça, Öğrenci Evi Exxen 5. Bölüm Seyret, Samet Kaan Kuyucu, Baran Bölükbaşı, Ozan Güçlü, Tanju Yıldırım, Ceyda Düvenci, Bertan Asllani

Yorum Yap

Yorum Yap