İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Olağan Şüpheliler
  3. Olağan Şüpheliler Exxen Ne Zaman Başlıyor?

Olağan Şüpheliler Exxen Ne Zaman Başlıyor?

olagan_supheliler_gun_sayiyor_h9177_2496e

Olağan Şüpheliler Exxen

Yeni dijital film ve dizi platformu Exxen, yeni bir Türk dizisi projesini duyurdu. Olağan Şüpheliler dizisi çok yakında Exxen platformunda yayınlanacak. Olağan Şüpheliler Dizisi konusu, Olağan Şüpheliler Dizisi oyuncuları ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

2021 yılında medya sektörüne yeni bir soluk getiren Acun Ilıcalı kurmuş olduğu yeni dijital içerik platformu Exxen ile bir birinden farklı program konseptleri ve diziler ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. İlk olarak birçok Youtuber ile anlaşıp programları Exxen platformuna taşımasıyla gündeme gelen Acun Ilıcalı şimdi de yeni projelerini duyurmaya başladı. Olağan Şüpheliler isimli yeni bir dizi projesini duyuran Exxen platformu, Olağan Şüpheliler dizisi afişini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Bir kadın hikayesine odaklanan Olağan Şüpheliler Dizisi konusu itibari ile oldukça ilgi çekici olacağa benziyor.

Olağan Şüpheliler Exxen Ne Zaman Başlıyor?

Olağan Şüpheliler Dizisi Konusu

Exxen platformunda yayınlanacak olan Olağan Şüpheliler dizisine ait afişin paylaşılmasının ardından dizide oynayacak oyunlar ve Olağan Şüpheliler Dizisi konusu belli oldu. Türkiye’nin en iyi kadın oyuncuları arasında yer alan kadın oyuncular ile çekilecek olan dizinin konusu ise kendi eşlerini öldürmüş olan 3 farklı kadının hayat hikayesini anlatacak.

Ödüllü Yönetmen Yüksel Aksu tarafından yönetilecek olan dizinin detayları henüz tam olarak açıklanmamış olsa da kadınların kendi hayatlarını sürdürmek için bir araya gelerek birbirlerine destek olup başlarına gelecek sorunların üstesinden gelmeleri bekleniyor. Ayrıca dizinin adının Olağan Şüpheliler filminden alıntı olduğunu düşünürsek bizi oldukça gizemli ve gerilim dolu bir cinayet ve polisiye dizisinin beklediğini de söyleyebiliriz. Eşlerini öldüren 3 kadın üzerinden yazılan senaryo bu kadınların geçmiş hikayelerine odaklanarak eşlerini öldürmelerinin ardındaki nedenleri irdeleyip daha sonra üç kadının nasıl bir araya geldiğini ve ortak noktaların onları nasıl bir arada tutacağını anlatacak gibi görünüyor. Projenin detaylarının ve ilk fragmanın yakın zamanda çıkması beklenirken Acun Ilıcalı’nın bu tarz yeni projeler ile Exxen platformuna üye olan dizi severlerin daha fazla diziye ulaşmasını sağlayacağı görülüyor.

Olağan Şüpheliler Exxen Ne Zaman Başlıyor?

Oyuncu Kadrosu

Yönetmenliğini Dondurmak Gaymak, İftarlık Gazoz gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Yüksel Aksu tarafından yapılacak olan Olağan Şüphelilerin sinema tarzında bir dizi olması bekleniyor. Oyuncu kadrosuna baktığımızda ise 3 kadından oluşan başrolleri görüyoruz. Son dönemde Nuri Bilge Ceylan’ın Ahlat Ağacı filminde çok iyi performans sergileyen Bennu Yıldırımlar gibi çok tanınan ve çok iyi oyuncu ile birlikte Ceren Moray, Yasemin Allen gibi iki ünlü başrolleri paylaşıyor.

Bennu Yıldırımlar

Olağan Şüpheliler dizisinin başrol oyuncularından olan Bennu Yıldırımlar bugüne kadar birçok televizyon dizisinde ve sinema filminde rol almış ve beğenilen oyunculuğu ile can verdiği karakterleri başarıyla canlandırmıştır. Olağan şüpheliler dizisinde eşini öldüren kadın karakterlerden birini canlandıracak olan oyuncunun bu yeni projesinde yine tüm dikkatleri çekmesi bekleniyor.

Yasemin Allen

Son dönemdeki performansı ile birçok dizi de ve reklam filminde yer olan ünlü oyuncu, uzun bir süre eğitim almak için yurtdışında yaşadıktan sonra ülkemize dönerek oyunculuğa devam etmiştir. İlk olarak Elif isimli bir dizide oynayan oyuncu Elif dizisinde canlandrımış olduğu karakter ile büyük beğeni toplayarak dikkatleri çekmesiyle birçok dizi de rol almıştır. Şimdi de Exxen platformunda yayınlanacak olan Olağan Şüpheliler dizisi ile yeni bir karaktere can verecek.

Ceren Monay

Öğretmen isimli dizide gösterdiği performansın yanı sıra İşler Güçler gibi başarılı projelerde rol alan genç oyuncu, Exxen’de yayınlanacak olan Olağan Şüpheliler dizisinde başrollerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Haliç Üniversitesinde Tiyatro bölümünü tamamladıktan sonra birçok dizi ve sinema filminde rol alan güzel oyuncu İşler Güçler dizisi ile oldukça popüler bir hale gelmesinin ardından birçok reklam filminde de rol almıştır.

Dizi ile ilgili sadece şu an afişin paylaşıldığı yakın zamanda Olağan Şüpheliler Dizisi fragmanının yayınlanması bekleniyor. Çekimlerinin tamamlandığı ve şuanda son hazırlıkların yapıldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap