İlginizi Çekebilir
Trust Gain Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

Orta Kafa Aşk, Gain izle

Orta Kafa Aşk, Gain izle
+ - 0

Orta Kafa Aşk, Gain İzle

İkili ilişkilerin kendisine has bir psikolojisi var. Çiftlerin kavgaları da barışmaları da bir anda gerçekleşebiliyor. Bir anda birbirlerinden sonsuza kadar uzaklaşıp yine bir anda sonsuz bir bağ kurulabiliyor. Kadın erkek ilişkilerini etkileyen birçok faktör var ve bunların maalesef belirli bir sayısı yok. Her an her şey olabilir ve ilişkiniz bundan olumlu ya da olumsuz etkilenebilir. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var. Aşk ve sevgi ne kadar büyük olursa olsun hayattaki her şey gibi bunlar da pamuk ipliğine bağlı. Önemli olan bu ipliği sık ve sağlam dokumak.
Bugüne kadar kadın erkek ilişkileri ve aşkla alakalı birçok film çekildi, kitaplar yazıldı, tiyatrolar sahnelendi, şarkılar okundu, diziler izlendi. Gain platformunda yayınlanan Orta Kafa Aşk dizisi de bunlardan biri, ancak aynı zamanda çok daha farklı. Kahramanlarımız yine bir erkek ve bir kadın, fakat tek başlarına değiller. İlişkilerinin her anında tıpkı birer maç yorumcusu gibi hal ve hareketlerini yorumlayan iki spiker var. Bu spikerler çift arasındaki her şeye sanki bir futbol maçındaki yorumcular gibi bakıyor.
Kimi zaman pozisyon durduruluyor, kimi zaman tekrarlanıyor, kimi zaman ileri ve geri alınıyor ve kimi zaman da sunucular tarafından yorumlanıp tavsiyeler veriliyor. Hareketlerin doğru ya da yanlış olup olmadıkları sorgulanıyor. Kurgu böyle farklı ve eğlenceli olunca da izeleyenler doyamıyor ve onlar da tekrar tekrar izliyor. Evet, konu biraz absürd ancak ilişkilerde yaşananlar ve çiftlerin verdiği tepkiler tamamen gerçek hayatta da bizzat deneyimlediğimiz şeyler. Aslında bu absürdlüğün içerisinde bir gerçeklik yatıyor.
Dizinin bölümleri hayli kısa, yani tadı damakta bırakacak cinsten. Gain platformunun en sevilen ve en beğenilen yapımlarından biri. Özellikle de genç çiftler tarafından büyük ilgi görmüş durumda. Ancak, sadece gençlere hitap ediyor diyemeyiz. Her yaştan çift izleyip kendilerinden bir şeyler bulabilir. Kitlesi de zaten her yaş grubundan evli, nişanlı ya da sevgili çiftler. Bekarlar da diziyi izleyerek ufak tefek tüyolar alabilir.

Orta Kafa Aşk, Gain İzle

Dizinin senaryosu Zeki Enes Akkan’a ait. Yönetmen koltuğunda ise Çıplak dizisi ve Baskın filmlerinden tanıdığımız Can Evrenol yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ise Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Can Sipahi ve Su Kutlu gibi önemli isimler var. Böylesine kaliteli bir kadroya sahip olduğu için de dizinin başarısını tesadüf olarak görmek imkansız. Cengiz Bozkurt ve Engin Hepileri ilişkiyi yorumlayan futbol spikerleri rolünde karşımıza çıkıyor. Can Sipahi ve Su Kutlu ise aşklarını takip ettiğimiz çiftimiz. Bazen tam da yorumlanan şeyleri yaparken bazen de dinlemiyorlar. Bu da bazı aksaklıkların ve eğlenceli olayların yaşanmasına neden oluyor.

Orta Kafa Aşk, Gain İzle

Yerli dijital izleme platformu olan Gain daha birçok dizi ve içeriğe sahip. Orta Kafa Aşk izlemek için Gain abonesi olmak gerekiyor. Gain izleyenlere hem ücretli hem de ücretsiz içerikler sunuyor. Tabii, doğal olarak birçoğu ücretli üyelik gerektiriyor. Buna da Premium üyelik deniyor. Premium üye olmak için ise aylık 21.90 TL gibi bir ödeme yapmak gerekiyor. İçerik kalitesi ve sayısına baktığımızda buna değer.

Yorum Yap