İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gain İzle

Oyunlar Holding: Parkur, Gain izle

Oyunlar Holding: Parkur, Gain izle
+ - 0

Oyunlar Holding: Parkur, Gain İzle

Oyun oynamayı kim sevmez? Peki oyunlar sadece çocuklar için midir? Elbette hayıt. İçindeki çocuğu öldürmeyen herkes oyun oynayabilir. Tek önemli olan yaratıcılık. Var olan oyunları da oynayabilirsin, yeni oyunlar da icat edebilirsin. Hepsi oyun oynamak isteyenlerin keyfine kalmış. Özellikle Squid Game’in dünya çapındaki başarısından sonra çocuk oyunları büyük bir popülerite kazandı. Tabii, oyun denince akla sadece çocuk oyunları gelmemeli. Kutu oyunları da hem küçük hem de büyüklerin epey zevkli zaman geçirmesini sağlayabiliyor. Birçok aile haftanın belli akşamlarında oyun akşamları düzenliyor. Oyunlar insanların birbirine yaklaşması ve sosyal olarak da kaynaşması için büyük bir fırsat sunuyor.

Oyunlar Holding: Parkur, Gain İzle

Peki oyunlarla alakalı bir TV içeriği olsaydı nasıl olurdu? Elbette harika olurdu. Gain sayesinde bu tarz bir programı da izleme şansımız var. Oyunlar Holding izleyicilere harika anlar yaşatmayı vaat ediyor ve bu vaadini de sonuna kadar gerçekleştiriyor. Can Bonomo, Can Sungur, Can Temiz’in sunduğu Oyunlar Holding her bölümde ünlü konuklarına farklı farklı oyunlar oynatarak eğlenceli anlara sebebiyet verirken bir yandan da onları epey zorluyor. Bu 12 dakikalık programda zaman sandığınızdan daha da çabuk geçiyor. Program öyle beğenildi ki Gain platformunda ikinci sezonu da yayınlanmaya başladı. İkinci sezonda ise ismi Oyunlar Holding Parkur olarak değişti.

Oyunlar Holding: Parkur, Gain İzle

İlk sezonda daha çok kutu oyunları ve basit oyunlar ünlülerin karşısına çıkmıştı. Örneğin, Öykü Karayel’in konuk olduğu ilk bölümde ünlülerle Tabu oyunu oynanmıştı. İlk sezonda Kıvanç Talu, Gupse Özay, Caner Özyurtlu, Sarp Apak, Derya Karadaş gibi isimler konuk olmuştu. Hepsi e farklı farklı oyunlarla hem kendileri eğlenmiş hem de izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatmışlardı. Programın ilk birkaç dakikasında da ünlü ya da pek ünlü olmayan oyunların tanıtımı yapılıyor. Bu bilgisayar oyunlarının bazıları gayet bilindik. Bazılarıysa oyun tutkunları tarafından bile nadiren bilinen oyunlar arasından seçiliyor. Oyunların zorluk ve kolaylık dereceleri de programa göre değişiyor. Diğer iki sunucu oyunları oynarken Can Bonomo’nun keyifli yorumları da olayı bambaşka bir boyuta taşıyor.

Oyunlar Holding: Parkur, Gain İzle

Oyunlar Holding’in ikinci sezonu olan Oyunlar Holding Parkur’un ise konsepti biraz daha farklı. Programda yine ünlü konuklara yer veriliyor, ancak oynanan oyunlar bu sefer çok daha zor. Çünkü, kutu oyunları yerine parkur ve dış mekan oyunları oynanıyor. Konuklardan birbirinden zorlu parkurları geçerek rakiplerini yenmeleri bekleniyor. Bu sezonda da sinema ve TV dünyasından pek çok ünlü ismi gördük. Alper Kul, Rıza Kocaoğlu, Akasya Asıltürkmen, Saba Tümer bu sezonun önemli konukları arasında yer almıştı. Program Gain platformunda tüm hızıyla devam ediyor. Oyunlar Holding Parkur izlemek için Gain abonesi olmanız yeterli. Platformda ücretli ve ücretsiz birçok dizi ve içerik hayranlarını ve izleyenlerini bekliyor.

Yorum Yap