İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Amazon Prime Video

Paper Girls Amazon Prime Video İzle

Paper Girls Amazon Prime Video İzle
+ - 0

Paper Girls aslında bir çizgi roman dizisi. Ancak, Amazon bu çizgi romanı dijital platforma uyarladı. Yüzyıllara yayılan bir zaman yolculuğu savaşına çekilen 80’lerden bir grup kız hakkında bir bilim kurgu hikayesi. Aslında epey tuhaf bir dizi. İzleyiciye son bölüme kadar çok fazla ipucu vermiyor. Zaten diziyi biraz da ilginç kılan bu özelliği. İzliyorsunuz ve asıl olayı merak ediyorsunuz. Paper Girls 1988’de geçiyor ve dört kızın gazete dağıtımını tamamlamak için yola çıktığı Cadılar Bayramı’ndan sonraki gün olan “Cehennem Günü”nde sabahın çok erken saatlerinde başlıyor.

Paper Girls İzle

Sabah olmasına rağmen hala çocukları korkutmak isteyen serseriler var ama daha saat henüz erken olduğundan kızlar bu adamlardan çekiniyor. Bunlar çok tuhaf tipler ve çok da tanıdık değiller. Tiff (Camryn Jones), Mac (Sofia Rosinsky), KJ (Fina Strazza) ve acemi Erin (Riley Lai Nelet) birbirlerini çok az tanımalarına rağmen güvenlik amacıyla bir araya geliyorlar. Yine de pek bir işe yaramıyor çünkü çok geçmeden tuhaf bir adam Tiff’in telsizlerinden birini çalıyor ve kızlar kasabadaki herkesin ortadan kaybolduğunu keşfediyor. Gökyüzü pek de doğal olmayan, parlak ve pembe bir tona dönüşüyor. Paper Girls aslında Amazon’un Netflix’e Stranger Things için verdiği bir cevap. O dizide de 80’li yıllarda tuhaf olaylarla cebelleşen gençler var.

Paper Girls Seyret

Ancak Stranger Things tamamen D&D’den ilham alan doğaüstü olaylarla ilgiliyken, Paper Girls bir zaman yolculuğu hikayesidir. Kızlar başlangıçta 80’lerin tipik endişeleri hakkında endişelenirken bunun yerine çok farklı amaçlara sahip iki grup arasında karmaşık bir zaman savaşının içine çekilirler. Biri, bir şeyleri düzeltmek ve insanlık için yaşamı iyileştirmek için yıllar boyunca seyahat ederken, diğeri zaman çizelgesini saf tutmaya inanır ve böylece diğer tarafın sıkı çalışmasını silmeye çalışır. Kızlar bunların hiçbirini umursamıyor. Ancak 2009’a götürüldüklerinde, eve dönüş yolunu bulmaya çalışırken iki grup arasında kalmak zorunda kalıyorlar.

Paper Girls Ücretsiz İzle

Normalde bu tarz dizilerde karakterler birbirlerinin yakın arkadaşları olur. Bu dizide ise daha farklı bir yol denenmiş. Yakın dostluklar yok. Bunun yerine, birbirlerini zar zor tanıyan ve birbirinden çok farklı olan dört çocuk, hem hayatta kalmak hem de kendi dönemlerine geri dönmek için birlikte çalışmak zorunda kalıyor. Elbette hikaye ilerledikçe arkadaş oluyorlar. Fakat, başlangıç noktasında birbirlerini pek tanımıyorlar bile. Genel olarak, dizi gerçekten iyi bir oyuncu kadrosuna sahip. Dizide yer alan çocuklar çizgi romandaki meslektaşlarına bile benziyorlar. Hepsi de çok genç olmalarına rağmen oldukça yetenekli gençler. Gelecek vaat ediyorlar. Paper Girls izlemek için Amazon Prime üyesi olmak yeterli. Platform gün geçtikçe Türkiye’deki versiyonuna daha fazla içerik koymaya devam ediyor. Söylentilere göre yakın zamanda ilk yerli Amazon yapımını da göreceğiz.

Yorum Yap