İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blutv dizi

Perpetual Grace, LTD, Blu TV İzle

Perpetual Grace, LTD, Blu TV İzle
+ - 0

Dizi orijinal olarak ülkemizde yayın yapmayan Epix platformunda yayınlanıyor. Ancak, Perpetual Grace, LTD Türk izleyiciler için Blu TV’de. Bruce Terris ve Steven Conrad tarafından yaratıldı. Jimmi Simpson, korkunç bir şekilde ters giden bir dolandırıcılığa yakalanan, gözden düşmüş ve depresif bir itfaiyeci olan James’i oynuyor. Bir barda Paul Allen Brown (Damon Herriman) adında bir adamla tanışıyor. Paul’ün anne ve babasının bir planı var. Oğulları ve James’in yerlerini değiştirmek. Bunu elbette oğullarını birtakım belalardan kurtarmak için yapıyorlar. Tüm bu olaylar bittikten sonra plan dahilinde James’in yüklü bir meblağ alması bekleniyor.

Perpetual Grace İzle

Dolandırmak istedikleri kişi Ben Kingsley tarafından canlandırılan Papaz Brown, fakat kendisi öyle kolayca kandırılabilecek biri değil. Bunu anladıklarında iş işten geçmiş oluyor. Papaz’ın gerçekten tehditkar bir havası var ve duayen oyuncu karakteri çok iyi canlandırmış. Yaratıcılar Steve Conrad ve Bruce Terris, bir kişinin karakterini tanımlayan şeyin dalgalı doğasını keşfederek, ahlaki ikilemlerle dolu, görsel olarak farklı bir dünya yaratmışlar. Özellikle de western tarzını sevenler için dizi biçilmiş kaftan. Tüm oyuncuların performansları üst düzey ve bu performanslar dizinin en önemli artıları arasında yer alıyor. Yer yer aksiyon dolu yer yerse komedi unsurları içeriyor. Oranlar gayet başarılı bir biçimde dengelenmiş durumda.

Perpetual Grace Seyret

Perpetual Grace’in tuhaf, alaycı bir mizahı var ama daha da önemlisi olağanüstü karakter çalışmasına dayanıyor. Dizi şiddet içermesine rağmen neredeyse hiç gösterilmiyor. Sadece bazı olayların yaşandığını sonraki sahnelerden anlıyoruz. Dizi gayet akıcı bir şekilde ilerliyor. Uzatılmış ve boş sahneler yok. Ne yaşanması gerekiyorsa o anda yaşanıyor. Bu hem seyir zevkini arttırıyor hem de izlemeyi daha kolay hale getiriyor. Karakterlerinin kesişme noktalarında uzun konuşmalar yapmasına izin verdiğinde bile tam tadında bırakarak uzun diyaloglardan kaçınıyor. Senaristler bu konuda hayli başarılı bir iş çıkartmış, keza bu tarz yapımlarda sahnelerin uzaması seyirci için pek de sevilen bir durum değil.

Perpetual Grace Blu tv

Mizah, aksiyon ve karmaşık bazı olaylar… Bu dizide gerçekten TV izlerken eğlenmek isteyenler için her şey mevcut. Yer yer duygusal sahnelere de yer verilmiş. Tüm bunlar iyi bir derecede dengelenerek izleyiciye sunuluyor. Perpetual Grace’de tanıştığımız herkes kendi hayran kitlesini oluşturabilecek nitelikte karakterler. Birbirinden farklı olay örgülerini karmaşık bir şekilde bir araya getiriyor ve karakterlerinin gerçek doğası hakkında sürekli olarak yeni unsurlar ve ipuçları ekliyor. Birçok merak unsuru var ve açıklanmayan bir sürü sır mevcut. Bu da dizinin daha da ilgi çekici olmasını sağlıyor. Perpetual Grace izlemek için Blu TV abonesi olmak yeterli. Blu TV yerli dijital platformlarımızdan biri ve hem yerli hem de yabancı dizi ve filmler açısından hayli zengin bir mecra olduğu da bir gerçek.

 

Yorum Yap