Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Praomook İzle

Asya dizileri, özellikle de Güney Kore yapımlarının popüleritesi gün geçtikçe artmakta. K-Drama denen bu diziler dünyanın her yerinde büyük bir izleyici kitlesi tarafından merakla takip edilmekte. Kore dramalarının ülkenin tanıtımı açısından da etkisi büyük. Milyonların severek izlediği bu yapımlar Güney Kore’yi dünyaya daha çok sevdiriyor. Etkileri en az K-Pop grupları kadar olumlu. Özellikle de gençler üzerinde. Hal böyleyken sürekli yeni Kore dizileri popüler olmakta. Netflix gibi global platformlar da bu dizileri yayınlayarak milyonların beğenisine sunmakta. Yakın zamanda Squid Game dizisinin nasıl bir başarıya ulaştığı herkesçe malum.

Praomook İzle

Güney Kore dizilerinin bu başarısının ardından gözler başka Asya ülkelerinin yapımlarına da çevrildi. Japon ve Çin dizileri izleyicilerin sürekli göz hapsinde. Ancak, bir ülke daha var ki dizi konusunda belki de hepsinden çok daha iyi. Çok fazla popüler olmasa da Tayland dizilerinin de bu sıralar alıcısı epey fazla. Tayland dramaları yavaş yavaş kendisine piyasada yer bulmaya başlıyor. Bu konuda haklarını yememek lazım, çünkü gayet kaliteli yapımları var. Bu yapımlar arasında öne çıkanlardan bir tanesi de kuşkusuz Praomook.

Praomook İzle

Praomook borçlarını ödemek ve para kazanmak için gece kulübünde çalışmaktadır. Chalunthorn ile anlaşamıyor çünkü Chalunthorn onu yanlış anlıyor ve onun kötü bir kız olduğunu düşünüyor. Bir gün, ebeveynleri Praomook’tan kötü şansı ortadan kaldırmak için Chalunthorn ile evlenmesini ister. Sırf ondan intikam almak için teklifi kabul eder. Ondan kaçınmak için eşcinsel gibi davranır ancak inandıramaz. Sonunda birbirlerine aşık olmaya başlarlar, ancak aşklarının önünde engeller bulunmaktadır. Chalunthorn’un eski sevgilisi Treenutch, Chalunthorn’u geri almaya çalışırken intikam arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. Ayrıca Praomook’un ailesinin rakibi Maithong da işin içine girecektir. Yani iki aşığın kavuşması epey zor olacaktır. Fakat sevgililer aşkları için her engele karşı birlikte göğüs germeye razıdır.

Praomook İzle

Dizinin özeti kabaca bu şekilde. Praomook, klişe bir anlaşmalı evlilik hikayesi gibi başlasa da ilerleyen bölümlerde olay bambaşka yerlere geliyor. Sadece batıl inançların kötü alametleri uzaklaştırmasına izin verildiğine dair kültürel inanca dayalı bir beraberlik gerçek bir aşka dönüşüyor. Praomook’taki her karakter güzel ve incelikli bir şekilde gelişiyor, çok fazla cüretkar davranışlar yok. Dizi gayet gerçekçi bir şekilde işleniyor. Dizide kullanılan şarkılar için de ayrı bir parantez açmak lazım. Normalde dizi içerisinde şarkıları ilerleten bir izleyiciyseniz bu sefer yapmayacaksınız. Hepsi gayet güzel ve ambiyansa uygun. Dizinin sakin bir işleyişi var, ancak asla sıkıcı denemez. Gerekli yerlerde izleyenleri heyecanlandırmayı biliyor.

Praomook İzle

Praomook izlemek için biraz sabırlı bir seyirci olmanız lazım. Keza her bölümde aksiyon yok. Daha çok duygulara yönelik bir yapım. Dizi henüz ülkemizde yasal bir platformdan yayınlanmıyor. Ancak, izlemek isteyenler internette yapacakları kısa bir araştırma ile diziyi izleme imkanını bulabilir.

31 Görüntülenme
Praomook İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap