İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix film

Prensin Düğünü, Netflix İzle

Prensin Düğünü, Netflix İzle
+ - 0

Prensin Düğünü, Netflix İzle

Prensin Düğünü, orijinal adıyla The Royal Treatment Netflix’e son eklenen yapımlardan biri. Film Türk izleyicisi tarafından da hayli beğenilmiş olacak ki kısa sürede izlenme listesinde ilk sıralarda yer almayı başardı. Uzak bir diyardan gelen yakışıklı bir prensin güzel, sıkıntılı bir küçük hanımı sefalet içinde geçen bir hayattan kurtarmasını konu alan peri masallarını çok dinlemişizdir. Fakat arık izleyiciler bir değişim yaşanmasını istiyor. Hem günümüzde güçlü kadın teması daha da ön planda. Yine de bu konu klasik ve tutan bir konu. Tamamen ortadan kalkacağına inanmak güç. Aynı temayı işleyen pek çok yapım göreceğimiz garanti.

Prensin Düğünü, Netflix İzle

Filmin konusu ise şu şekilde özetlenebilir: İnatçı güzellik salonu sahibi Izzy (Laura Marano) hiçbir zaman dokunamadığı bir saçla ya da sorunlu bir ruhla tanışmamıştır. İnsanlarla arası gayet iyidir. Ailesine önem verir ve dostlarına sık sık ikramlarda bulunup çevresine neşe saçar. Yine de, baskıcı annesi (Amanda Billing), büyükannesi (Elizabeth Hawthorne) ve kankaları Destiny (Chelsie Preston Crayford) ve Lola (Grace Bentley-Tsibuah) ile gurur duyduğu bir işi yürütmesine rağmen, baskı dolu bir teklifle boğuşuyor. Kendisinden yerel toplum merkezinin işletilmesi isteniyor. Amerika’da bu tarz kurumlar insanları bir araya getiren ve eğlenmelerini, eğitim görmelerini sağlayan belediye kurumları. Çocuklar için de birçok ücretsiz etkinlikler yapılıyor.

Prensin Düğünü, Netflix İzle

Aynı sıralarda, Lavania prensi Thomas (Mena Massoud) New York’u ziyaret ediyor. Burada bir nişan partisi verecek. Ancak pek mutlu değil. Tamamen görücü usulü bir evliliğe giriş yapmak üzere. Tesadüf eseri kendisini genç kadının dükkanında bulan prens kızı ve tüm ekibi düğün davetlilerinin saçlarını yapmaları için ülkesine götürür. Bu sahneler biraz sitcom tarzını andırır. Tabii gelişen bu süreç içerisinde genç kuaför ve prens arasında bir romantizm de başlar. İşin ilginç yanı Izzy, müstakbel gelin ile çok fazla çatışma içine girmez. Izzy ve müstakbel gelin gibi kadın karakterlerin birbirlerine karşı kurnaz veya kavgacı olmaması da övgüye değer. Anlaşıyorlar ve aslında birbirlerini tamamlıyorlar.

Prensin Düğünü, Netflix İzle

Filmde oyunculuk performansları hayli iyi. Türk izleyicisinin “çerezlik” olarak tanımladığı, çok fazla alt metni olmayan ve tamamen eğlendirmeye yönelik bir romantik komedi örneği. Laura Marano ve Mena Massoud’un iki büyüleyici başrol performansının yanı sıra muhteşem bir destekleyici oyuncular topluluğu tarafından destekleniyor. Prensin Düğünü Pretty Woman gibi filmlere ve The Princess Diaries ve A Christmas Prince gibi kendi kategorisindeki diğer filmlere saygılarını sunarak tekrar tekrar şaşırtıyor. Bu filmleri izleyenler zaten yapımı seyrettiklerinde bunu fark edecektir. Tamamen izleyenleri eğlendirmeye yönelik bir yapım. Prensin Düğünü izlemek için Netflix abonesi olmak gerekiyor. Platform romantik komedi tarzını seven izleyiciler için yerli ve yabancı daha birçok farklı dizi ve film de sunuyor.

Prensin Düğünü, Netflix İzle

Yorum Yap