İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli dizi
  3. Sadakatsiz Dizisi 21. Bölüm

Sadakatsiz Dizisi 21. Bölüm

Sadakatsiz Dizisi 21. Bölüm

Sadakatsiz Dizisi 21. Bölüm

Sadakatsiz Dizisi 21. Bölüm ile seyircileri ile buluşuyor. Sadakatiz adlı televizyon dizisi Med Yapım ve Mednova Yapım imzasıyla haftalık olacak şekilde Kanal D ekranlarında 7 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmaya başladı. Kısa bir süre içinde dizi sevenlerin ilgi odağı olmayı başaran bu dizi yeni bölümleriyle heyecan yaratmaya devam ediyor. Bugünlerde TV kanallarında ve internet platformlarında yayınlanan diziler reyting mücadelesine kapılmış durumda.

Farklı platformlarda oldukça fazla dizi daha çok izleyiciye ulaşmak adına adeta yarışıyor diyebiliriz. Yayın hayatı açısından oldukça fazla mecranın bulunduğunu söyleyebiliriz. Ama artık her birey evinde bir şeyler izleme alışkanlığı edindi. Bir de bu koşulların üstüne pandemi süreci hayatlarımızı evlere sığdırdığından bu dizilere talep fazlasıyla arttı.

Sadakatsiz Dizisi 21. Bölüm

Hayatlarımızı evlerimize sığdırdığımız bu dönemde Kanal D ekranlarında yeni bir dizi olan Sadakatsiz yayınlanmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin fragmanı hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış gibi görünüyor. Ayrıca diziye ilgi günden güne artıyor. Şimdi bu çok konuşulan diziye gelin beraber yakından bakalım. Dizinin konusu ne? Dizide neler oluyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? Senaryo ilgi çekici mi? Senaryo olay örgüsü bakımından nasıl?

Sadakatsiz Dizisi Konusu

Son zamanlarda popüler dizi yapımları arasında başarılı bir şekilde yerini alan dizinin konusunu aldatılmış ve atlatıldığı için çok fazla öfkelenmiş bir kadının hikayesi oluşturuyor. Dizi aldatılmış bir kadının neler yapacağını, neler yapmayacağını, neleri yapabileceğini, öfkesini, nefretini nasıl gösterdiğini, intikam alma duygusunu, intikam almak için neleri göze alabileceğini etkileyici sahnelerle biz seyircilerin karşısına çıkarıyor.

Dizinin başrol oyuncusu olan Asya (Cansu Dere) işini seven ve başarılı bir doktoru canlandırmaktadır. Bunun yanında hayatı paylaştığı eşi Volkan ( Caner Cindoruk) ile birlikte mutlu mesut bir evlilik yaşamaktadırlar. Bu evlilikte aşk meyvesi olarak dünyaya gelen bir de çocukları (Alp Akar) vardır. Bu mutlu ve huzurlu evlilik Asya’nın kocasının atkısında saç teli bulması ve bu saç telinin bir başka kadına ait olma ihtimaliyle şüphe dolu bir evliliğe doğru gider. Bu durumdan şüphe duymaya başlayan Asya bu saç telinin kime ait olduğunu bulmak için anında araştırmaya koyulur.

Asya kocasının onu aldattığı düşüncesinden hareketle şüphelerini araştırmaya başlar, bir süre araştırma yaptıktan sonra kendisinin haksız olduğunu düşünür ve asıl suçu kendi omuzlarına yükler. Ama Asya gün geçtikçe karanlıkta kalan gerçeklerin aydınlığa çıkmasıyla hakikatleri yüzüne çarpan tokatlar gibi görmeye başlar. Ve sonunda Asya kocasının onu aldattığını tam olarak öğrenmiş olur. Üstelik kocası onu iş arkadaşının kızıyla aldatmaktadır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi kocasının iş arkadaşının kızı Asya’nın kocasından hamiledir. Bunları öğrenen Asya alevler dolusu bir intikam ateşiyle yanık kavrulur. İşte şimdi Asya için çetin ve mücadele dolu bir hayat başlamış olur.

Sadakatsiz Dizisi 21. Bölüm

Oyuncular

Başrollerde Türkiye’de başarılı oyunculardan tanıdık simalar var. Son zamanlarda oyunculukları oldukça fazla beğenilen Cansu Dere ve Caner Cindoruk başrollerde bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yine iyi oyuncular mevcut. Yeliz KIVANCI, Hikmet KÖRMÜKÇÜ, Özge ÖZDER, Burak SERGEN, Eren VURDEM, Olcay YUSUFOĞLU ve Melis SÖZEN de dizide yer alıyor. Dizide yer alan diğer oyuncular Bekir Hakan UYANIK, Gamze BÜYÜKBAŞOĞLU, Emir Taro TEKİN, Merve AKIN, Dora DALGIÇ, Oktay OY, Mutlunur LAFÇI, Mahmut GÖKGÖZ, Onur Berk ARSLANOĞLU, Nazlı BULUM, Gözde Seda ALTUNER, ALP AKAR, Selin AYDINLIOĞLU. Geniş ve kalabalık bir oyuncu kadrosu olan diziye Kenan ECE de eklendi.

Sadakatsiz Dizisi 21. Bölüm

Sadakatsiz Dizisi 21. Bölüm Özet

Sadakatsiz dizisinin 10 Mart Salı günü yayınlanan 21. bölümünde Asya, Gönül’ün hakkında çıkan haber manşetlerinden sonra elindeki kozları zamanı gelince kullanarak Gönül’e dersini vermek için sağlam adımlar atmak istiyor. Diğer yandan bu gelişmelerle birlikte Selçuk, Haluk’un oğlu olduğunu ilan eder ve herkes büyük ve sarsıcı bir şok yaşar. Bu sırada Gönül’ün kimsenin beklemediği planı devreye koyması bütün gündemi alt üst eder.

Asya ise kendisini hiç ummadığı bir kriz ortasında bulunca Selçuk ile tekrardan bir araya gelme durumlarının gelişmesi izleyicide merak uyandırır. Bu gelişmelerin yanında Asya ve Sinan konusunda sınırlarını zorlayan Volkan, son hamlesindeki tedirgin edici gerçeklerle biz izleyicileri daha derin bir merak duygusunun içine sürükler.

Yorum Yap

Yorum Yap