İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sedat Peker İzle
  3. Sedat Peker 3. Bölüm İzle

Sedat Peker 3. Bölüm İzle

Sedat Peker 3 Bolum Izle

Hürriyeti yoksun bırakmak” ve “evrakta sahtecilik” suçlarından toplam 14 yıl ceza evinde yatan kafkas asıllı Sedat Peker, Günümüzde Youtube üzerinden yayınladığı videolar ile gündem olmuştur. Olağanüstü suçlamalar ve görüşlerini bildiren Sedat PEKER, YouTube üzerinden yayınladığı videolar ile yeni çıkacak videoların izlenme ve arama hacmi olmasından dolayı sizlerle video linki ve video görüntülerini paylaşmak için içerik üretilmiştir. İşte 9 Mayıs 2021’de yayınlan Sedat Peker 3. Bölüm sizlerle. Sedat Peker izle

Sedat Peker Açıklamaları

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı tarafından hakkında “Organize suç örgütü yöneticisi ve üyesi olmak” suçlamasıyla soruşturma başlatılan Sedat Peker’in açıklamaları izlemedia’da.

Aslen Kafkas asıllı Sedat Peker, hüküm giymiş bir Türk aşırı sağcı ülkücüdür. 26 Haziran 1971 Sakarya doğumlu olan Peker’in Türkiye genelinde pek çok destekçisi mevcuttur. Pan-Türkizm görüşü ile tanınır. Ve son dönemlerde Peker’in adı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili anlattıklarıyla sürekli gündem olmaktadır. Sedat Peker, kendi sosyal medya hesaplarında son olarak 6 video yayımlamıştır.

Özellikle hükumet yetkilileri ve AK Parti siyasetçilerini hedef almıştır. Bu nedenle ülke gündemine oturmuştur. Son olarak ise Peker’in sözleri dünya basınına kadar yansımıştır. Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’la ilgili başlayan süreç sonrası dönemin Bakanı Süleyman Soylu’ya kadar uzanmıştır. izlemedia olarak biz de kamuoyunun haberdar olması için bu açıklamaları yayımlıyoruz. Peker’in videoları Türkiye’nin gündeminde daha da kalacağa benziyor.

Hakkında kırmızı bülten bile talep edilen Sedat Peker peki ne diyor? Video aracılığıyla kimlere mesajlar gönderiyor? Konuşmaları ifşa mı? Devlet, mafya ilişkisi açığa mı çıkıyor? Konuşmalarıyla sürekli gündemin en üstünde neden tutuluyor? İşte buna benzer yüzlerce sorunun cevabı https://izlemedia.com adresinde Sedat Peker videolarında.

Şu anda Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai şehrinde olan Peker’in bütün videolarını sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen videolarda Peker’in iddialarının tamamını bulabileceksiniz. Türkiye sınırlarını aşan, dünyanın saygın gazetelerinde bile yer bulan Sedat Peker açıklamaları izlemedia.com’da. Türk aşırı sağcı ülkücünün açıklamaları bilindiği üzere “Şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronu Mehmet Ağar ve Pelikancılardır” diyerek başlamıştır. Ve böylelikle adeta dinamitin fitilini ateşlemişti. Şu ana kadar 6 video yayımlayan Peker’in son olarak TRT’ye çıkan İçişleri Bakanı Soylu’ya cevabını Pazar günü 7’nci paylaşımında vereceğini belirtmişti.

Ödülleri

Sedat Peker’e 11 Mart 2015 tarihinde Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Vakfı’nın töreninde En Hayırsever İş Adamı ödülü verilmiştir. Daha sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı öncülüğünde Dünya Karapapak Türkleri 1. Kurultayı ve Kültür Etkinlikleri’nde Türklük Hakanı Unvanı’na layık görülmüştü. Ayrıca 2016 yılında Türkiye Gençlik Ödülleri’nde En İyi İş Adamı ödülünün de sahibi olmuştu.

Sedat Peker 3. Bölüm Fragman İzle

Sedat Peker İzle


Yorum Yap