İlginizi Çekebilir
Çukur 29. Bölüm
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Sen Çal Kapımı Dizisi

Sen Çal Kapımı Dizisi

Sen Çal Kapımı 37. Bölüm

Heyecanla Beklenen Sen Çal Kapımı Dizisinden Görüntüler Gelmeye Başladı

Hande Erçel ve Kerem Bursin ikilisinin başrolleri paylaştığı Sen Çal Kapımı adlı diziden ilk görüntüler gelmeye başladı. İkilinin oynayacağı dizide Hande Erçel bir çiçekçi kızını canlandıracakken Kerem Bursin ise bir holding sahibinin yakışıklı oğlunu oynayacak. Haziran ayında çekimlere başlamak için gün sayan Sen Çal Kapımı adlı dizi FOX TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Beklenen Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

FOX TV’nin önümüzdeki yaz aylarında bizlerle paylaşacağı yeni romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’nın güçlü oyuncu kadrosu izleyicileri heyecanlandırdı. MF Yapım’ın yapımını üstlendiği dizisinin yönetmen koltuğuna Ender Mıhlar oturacak. Senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme alıp sayfalarla buluşturduğu Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncu kadrosunu açıklıyoruz.

Sen Çal Kapımı Dizisi

Hande Erçel ve Kerem Bursin’nin başrollerini paylaştığı dizide;

Neslihan Yeldan

Evrim Doğan

İsmail Ege Şaşmaz

Anıl İlter

Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kender, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, İlkyaz Arslan ve Bige Önal adlı isimler Sen Çal Kapımı adlı dizide sevenleriyle kavuşacak.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Konusu Dikkat Çekti

Eda Yıldız (Hande Erçel) ve Serkan Bolat (Kerem Bürsin)’ın karşılaşmaları bir tesadüf üzerine gerçekleşir. Yurtdışında okuma hayalleri kuran Eda’nın yurtdışı eğitim bursunu kesen Serkan onun için bir şey yapmasını kabul ederse bursunu geri vereceğini söyler. İstediği şey Eda’nın onunla nişanlı taklidi yapmasıdır. Eda bu istenen şeye başta çok karşı çıkıp sinirlense de sonradan yurtdışı eğitim hayallerini gerçekleştirmek için kabul etmek zorunda kalır.

Eda bu adamdan nefret eder ama dizinin devamında izleyicileri de ekrana sürükleyecek olaylar sonucunda tutkulu aşk kaçınılmaz olur.

Sen Çal Kapımı Dizisi

Hande Erçel’den Kerem Bursin’e Övgü Dolu Sözler

Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisinde başrolü paylaşacağı Kerem Bursin’e övgü dolu sözler sıraladı. Okuma provasından sonra kameralara konuşan güzel oyuncu ‘Kerem olağanüstü biri!’ dedi.

Bebek’te bir araya gelen oyuncular okuma provası sonrası ofisten çıkarken sona Hande Erçel kaldı.

Başrolü paylaşacağı Kerem Bursin adlı rol arkadaşıyla yeni tanıştığını söyleyen Hande Erçel, “Kerem’le yeni tanıştık. Çok tatlı, olağanüstü biri. Onunla çalıştığım için çok mutluyum” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap