İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Şeref Bey
  3. Şeref Bey 11. Bölüm İzle

Şeref Bey 11. Bölüm İzle

seref-bey-11-bolum-izle

Şeref Bey 11. Bölüm

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde hayatımızda iyiden iyiye yer eden dijital medya platformları artık ülkemizde de pek çok üyeye sahip. Özellikle de Netflix platformu dünyanın dört bir yanından milyonlarca kullanıcıya sahip. Pandemi süreci ile birlikte evde saha fazla zaman geçiren insanlar bu platformlar sayesinde, yalnızca internette yayınlanana pek çok dizi, film ve programla tanıştı. Bunlardan bir tanesi de Şeref Bey isimli internet dizisi.

Netflix büyük beğeni toplarken ülkemizin ünlü girişimcilerinden olan ve aynı zamanda TV 8’in patronu Acun Ilıcalı da yepyeni bir platforma imza attı. Ilıcalı Exxen isimli dijital platformunun tanıtımını geçtiğimiz yıl yapmıştı. 2021 yılında yayın hayatına giren bu platform kullanıcılarını yepyeni projeler ile tanıştırıyor. Üstelik ilk 7 gün ücretsiz olarak kullanılabilecek olan Exxen, aylık 9.90 TL gibi küçük bir rakam karşılında üyelerine hizmet vermeye devam ediyor. Exxen’de yayınlanan Şeref Bey dizisi 11. Bölüm fragmanı ise şimdiden yüz binlerce tıklanma aldı bile.

Şeref Bey Dizisi

Onur Ünlü’nün yönettiği Şeref Bey dizisi, Exxen’de gösterilmeye başlandığı günden itibaren büyük beğeni topladı. Gerek oyuncu kadrosu, gerekse olay örgüsü büyük ilgiyle karşılanan dizinin senaryo danışmanlığını ise Ali Atay üstleniyor. Mesleği aşçılık olan Şeref Bey Arnavutluk’tan Türkiye’ye yeni bir yaşantının başlangıcı için dönse de aslında onu bekleyen pek çok sürpriz bulunuyor. Şeref Bey karakterine hayat veren Haluk Bilginer oyunculuğu ile bu dizide de göz doldurmaya devam ediyor. Dizinin tanıtımı ile birlikte büyük ses getirmesi büyük merak uyandırdı. Öyle ki Şeref Bey 11. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz pek çok kişi tarafından izlendi.

Şeref Bey 11. Bölüm İzle

Şeref Bey Dizisi Oyuncu Kadrosu

Haluk Bilginer’ e bu dizide eşlik eden pek çok usta isim bulunuyor. Dizide Neşe karakterine Songül Öden, Nejat karakterine Serdar Işık, Luran karakterine Ertan Saban, Solmaz karakterine Devrim Yakut, Suna karakterine Şükran Ovalı, Abidin karakterine Hakan Salınmış, Doktor Naim karakterine Beyti Engin, Baki karakterine ise Ahmet Rıfat Şungar hayat veriyor.

Hayatı kaostan ibaret olsa da oldukça komik anıların konu alındığı Şeref Bey dizisi izleyicileri hem güldürüyor, hem de eğlendiriyor. Ocak ayında yayın hayatına başlayan dizinin şimdiden binlerce takipçisi bulunuyor. Oyuncu kadrosu ile göz doldurduğu kadar konusu ile de eğlendirmeyi başaran dizide birbirinden eğlenceli pek çok konu bulunuyor.

Haluk Bilginer Kimdir

Şeref Bey dizisi ile bir kez daha takdire şayan bir performans sergileyen Haluk Bilginer, özellikle de yeni nesil tarafından en çok araştırılan oyunculardan biri oldu. Haluk Bilginer 1954 yılının haziran ayında dünyaya gelmiştir. Sigortacı bir baba ve ev hanımı bir anneden dünyaya gelen usta oyuncu lise döneminde en büyük hayali olan oyunculuğa adım atmak için İzmir Türk Koleji’nde tiyatro eğitimine başlamıştır. Cahit Gürkan gibi usta isimlerden oyunculuk dersleri alan Haluk Bilginer, daha sonra Ankara Devlet Konservatuarında oyunculuk dersleri almış ve eğitimine İngiltere Londra Müzik ve Drama Sanatları Akademisi’nde devam etmiştir.

Macbeth, My Fair Lady ve Kafkas Tebeşir Dairesi gibi oyunlarda yer alan usta oyuncu, 1987 yılında İstanbul’a dönmüştür. Gecenin Öteki Yüzü isimli filmde rol alan Bilginer, oyunculuk kariyeri boyunca pek çok ödüle layık görülmüştür. En son Şahsiyet isimli dizide hayat verdiği Agah Bey isimli karakter ile de Emmy ödülüne layık görülmüştür. Usta oyuncunun performansı ile göz doldurduğu diğer diziler ise şöyledir;

  • Eyvah Kızım Büyüdü,
  • Gülşen Abi,
  • Ezel,
  • Tatlı Hayat,
  • Şahsiyet,
  • Masum,

Şimdilerde Şeref Bey isimli Exxen dizisinde Şeref karakterine hayat veren usta oyuncu yine büyük beğeni topluyor. Güldürü tarzındaki bu dizinin fragmanları da en sık aratılanlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Şeref Bey 11. Bölüm fragmanı yine Youtube Kanalında en sık izlenenler arasında yerini aldı.

Şeref Bey 11. Bölüm İzle

Şeref Bey Dizi Yorumları

Şeref Bey dizisi yayınlandığı günden itibaren izleyici sayısını katlayarak büyütmeye devam ediyor. Tabi bu da yeni dizi arayışında olanların ilk önce dizi yorumlarına göz gezdirmesine neden oluyor. Şeref Bey dizisi için internetteki pek çok platformda dizi yorumu görmek mümkün. Özellikle de komedi tadında dizi severleri memnun eden bu yorumlar sayesinde dizinin müdavimleri gün geçtikçe artıyor.

Ekşi sözlük gibi büyük platformlarda da yerini alan Şeref Bey dizi yorumlarına akıldığında izleyicilerin büyük çoğunluğunun diziyi beğendiği görülüyor. Ayrıca diziye olan bu yoğun ilginin diğer bir sebebinin de dev usta oyuncu kadrosu olduğu gösteriliyor. Buna ek yönetmen Onur Ünlü ve senaryo danışmanı Ali Atay için de övgü dolu cümleler de yorumlar arasında yer alıyor. Dizide küfür ve argo konuşmaların yer alması nedeniyle yaş sınırının bulunduğunu da hatırlatmak da fayda bulunuyor.

Exxen Şeref Bey Dizisi

Exxen platformunda karşımıza çıkan pek çok yapımın usta oyuncular ile gerçekleştiriliyor olması bu platforma olan övgü, ilgi ve beğeniyi artırıyor. TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın imzasını taşıyan Exxen 2021 yılı itibari ile yayın hayatına başladı. Sihirli Annem, Hasan Can İle Konuşanlar, Vahşi Şeyler, TOLGSHOW, Olağan Şüpheliler gibi en sevilen programlara yer veren platforma üyelik ise yalnızca 9.90 TL.

Şeref Bey Exxen platformunun en sevilen dizileri arasında bulunuyor. Ayrıca bu platform en sevilen Talk Showları da transfer ederek üye sayısını her geçen gün biraz daha artırıyor. Ayrıca bir zamanlara damgasını vuran Sihirli Annem dizisi yepyeni oyuncu kadrosu ile Exxen için yeniden çekiliyor. Kaliteli içerikleri ile dikkat çeken bu platformu ilk 7 gün ücretsiz kullanmak da mümkün.

Acun ılıcalı Kimdir

1969 yılında Edirne’de doğan Acun Ilıcalı aslen Erzurum Aziziye’lidir. Kooperatifler il müdürü bir anneye ve müteahhit bir babaya sahip olan Ilıcalı, 5 yaşında okula başlamış ve küçük yaşlarda eğitim almıştır. 10 yaşında Kadıköy Anadolu Lisesi’ni kazanan Ilıcalı, okuluna devam etmek için İstanbul’da yaşayan ananesinin yanına taşınmıştır. Ancak ananesinin tayininin çıkması sebebi ile eğitimine devam edebilmesi için ailesi İstanbul’a, Ilıcalı’nın yanına taşınmak durumunda kalmıştır.

Çocukluk yaşlarda derslerine ilgi duymadığını ve okulu bir oyun olarak gördüğünü ifade eden Ilıcalı İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazanmış olsa da bitirememiştir. 19 yaşında ilk evliliğini gerçekleştiren Ilıcalı’nın bu evliliğinden bir kız çocuğu bulunuyor.

Acun Ilıcalı’nın Anne ve babası torunlarını da alarak Bodrum’a giderken bir trafik kazası geçirmiş ve hayatını kaybetmiştir. Ancak Acun Ilıcalı’nın kızı hayata tutunmayı başarmıştır. Bu elim kaza sonucu 1 yıl boyunca kendine gelemeyen Acun Ilıcalı ailesinden kalan tüm serveti tükettikten sonra en yakın arkadaşı ile birlikte Show TV yayın binasında işe başlamıştır. Stajyer olarak başladığı bu işte yetenekleri sayesinde yükselmeyi başaran Ilıcalı şimdilere çok önemli projelere imza atmaktadır.

Ünlü medyatör Acun Ilıcalı en son evliliğini sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile yapmış ve bu beraberlikten de Melisa adında bir kız çocuğu olmuştur. Hatta Sihirli Annem dizisinin çekilmesine de kızının eski bölümleri izlemesinin sebep olduğunu katıldığı bir Youtube kanalında dile getirmiştir.

Yorum Yap

Yorum Yap