She Hulk Attorney At Law Disney Plus Izle

She Hulk, Attorney At Law, Disney Plus İzle

Disney Plus Ağu 29, 2022 Yorum Yok

Disney Plus platformu ülkemizde henüz yeni yayına başlamasına rağmen epey bir üyeye sahip oldu. Bunun belirli sebepleri var. En önemlileri ise Star Wars ve Marvel içerikleri. Özellikle de Marvel dizi ve filmleri izleyicinin büyük ilgisini çekiyor. Tüm sinema filmlerine, özel bölümlere ve dizilere, hatta animasyonlara bile ulaşmak mümkün. Platformun son dizisi ise She Hulk, Attorney At Law. Adından da anlaşılacağı gibi bu sefer karşımızda dişi bir Hulk karakteri var. Fakat, tanıyıp bildiğimiz Hulk kişiliğinden çok daha farklı bir yapıya sahip. Bunun nedeni aynı zamanda kendi karakteri.

She Hulk Attorney At Law İzle

Disney Plus’un yeni dizisi She Hulk’ta başrolde Tatiana Masleny’i izliyoruz. Kendisi She Hulk’un gerçek kişiliği Jennifer Walters rolünde. Jennife gerçek Hulk’un yani Bruce Banner’in kuzeni. Bir gün aynı arabada giderken bir trafik kazası geçiriyorlar ve Bruce’un kanı Jennifer’ın kanına karışıyor. Genç kadının vücudu da gama radyasyonuyla doluyor ve değişim geçiriyor. İlk başlarda neler olduğunu hatırlamayan Jennifer daha sonra Bruce’un da yardımları ile nasıl Hulk olması gerektiğini öğrenmeye başlıyor. Kuzeni bu konuda temkinli olsa da ona yardımcı oluyor. Fakat Jennifer’in süper kahraman olmaya ilgisi yok. O sadece hayatına ve mesleği olan avukatlığa geri dönmek istiyor.

She Hulk Attorney At Law Seyret

Bruce Banner onun hayatının artık değişeceğini söylese de genç kadın bunu kabullenmekte zorlanıyor ve bir süre tartıştıktan sonra kuzeninin yanından ayrılıyor. İkilinin yer aldıkları sahneler acayip komik ve eğlenceli. Dizi zaten hem aksiyon hem de komedi vaat ediyor. Masleny gerçekten doğru bir seçim olmuş. She Hulk’u orijinal Hulk’tan ayıran diğer bir önemli özellik ise değişimi kontrol edebilmesi. Hulk bunu öğrenmek için yıllarını vermişti ve bu durum haliyle Bruce’u biraz kıskandırdı. Dizinin ilk bölümü Bruce ve Jennifer’ın yaşadıklarıyla geçiyor. Büyük ihtimalle gelecek bölümlerde daha fazla aksiyon izleyeceğiz. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimleri bu bölümde pek izleyemedik. İlk bölüm tamamen She Hulk’un ortaya çıkış hikayesine odaklanmış durumda.

She Hulk Attorney At Law Ücretsiz İzle

She Hulk Marvel hayranlarının çok sevdiği bir karakter. Tıpkı Deadpool gibi dördüncü duvarı delebiliyor ve yine tıpkı onun gibi bir kahramandan çok anti-kahraman gibi davranıyor. Sık sık kuzeniyle dalga geçiyor ve mizah yönü de oldukça güçlü bir kadın. Dizide de bu yönünü gayet net bir şekilde ortaya çıkarmışlar. Marvel aleminde dördüncü duvarı delen bazı karakterler mevcut. Örümcek Adam, Deadpool, She Hulk bunlardan bazıları. Platform diziyi haftalık yayınlayacak. Yani izlemek isteyenler her hafta yeni bölümü beklemek zorunda. Bu açıdan biraz üzücü. She Hulk, Attorney At Law izlemek için Disney Plus abonesi olmak yeterli. Platformdaki hemen hemen tüm Marvel dizileri MCU yani Marvel sinema alemiyle de direkt olarak bağlantılı.

Yorum Yok

Yorum Yap