İlginizi Çekebilir
Sihirli Annem 9. Bölüm
  1. Ana Sayfa
  2. Sihirli Annem

Sihirli Annem 3. Bölüm


+ - 0

Sihirli Annem

Sihirli Annem (3. Bölüm)

İzlemek İçin Tıklayın

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan ROLKES Programı sizleri eğlendirecektir.

Sihirli Annem

Türk Televizyon dizisinin efsane dizisi Sihirli Annem yepyeni kadrosu, yeni bölümleri ile Exxen platformunda tekrar izleyenleri ile buluşuyor. 2000’li senelerin başında çok sevilen Sihirli Annem, Acun Ilıcalı tarafından internet platformuna sunulan Exxen’de yayın hayatına tekrar başlıyor. Sadık, Betüş, Dudu ve Çilek gibi karakterlerin öykülerini anlatan dizi eski konusu ile tekrar sizlere sunuluyor. Bu yazımızda sizlere Sihirli Annem hakkında önemli bilgiler aktaracağız. Oyuncu kadrosu da oldukça başarılı olan dizi izleyenleri ekrana kilitliyor.

Eski dönemin sevilen dizisi Sihirli Annem Exxen platformu için tekrar ekranlarda. Dizide annesi hayatını kaybeden Ceren ve Cemre’nin babası Sadık’ın yeni eşi peri Betüş ile olan hikayesini konu alıyor.  Dizide Emre Altuğ, Açelya Topaloğlu, Nergis Kumbasar, Eylül Ugan, Cemre Demircan gibi isimler yer almaktadır.

Sihirli Annem İzle

Dizi bir döneme de damgasını vuran fantastik bir TV yapımıdır. 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına Exxen platformu üzerinden girmiştir. 17 sene sonra tekrar çekilen dizide Emre Altuğ Sadık karakterine hayat vermiştir. Betüş karakteri ise Açelya Topaloğlu tarafından canlandırılmaktadır.  Diziyi Exxen üzerinden rahatlıkla izleme şansına sahipsiniz. Son derece eğlenceli sahneler içeren dizinin duygusal yönü de son derece fazladır. Dizi de eşi vefat eden Sadık’ın sonrasında yaptığı evlilik konu alınır. Sadık yarı insan yarı peri olan Betüş ile evlenir fakat bunun farkında değildir.

Sihirli Annem genele hitap eden Fantastik bir öykünün TV versiyonu olarak yorumlanabilir. İlk çıktığı zaman da çok fazla ilgi gören dizi, günümüzde de çocuklar başta olmak üzere geniş bir kitle tarafından takip ediliyor. Exxen platformuna üye olarak Sihirli Annem tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Dizinin ilk bölümü aynı zamanda TV 8 ekranlarından da yayınlanmıştır. Diğer tüm bölümleri ise çok rahat bir şekilde Exxen’e üye olarak bulma şansına sahipsiniz.

Sihirli Annem Nedir?

Sihirli Annem, Türk Çocuk Televizyon fantastik dizisidir. Gamze Özer tarafından oluşturulmuştur.  Eski yapımın başrollerinde İnci Türkay ve Şahap Sayılgan yer alıyordu. Betüş isimli bir perinin eşini kaybeden Sadık ile evlenmesi ve gelişen olaylar konu alınır.

Sihirli Annem nedir sorusu son zamanlarda çok sık sorulmaktadır. Özellikle çocuklar tarafından beğeneli dizinin yeni versiyonu da son derece beğeni gördü. Bu anlamda Exxen ile alakalı önemli bilgileri sizlere vermeye devam edebiliriz. Başarılı yapım hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Sihirli Annem Hangi Kanalda?

Sihirli Annem dizisini Exxen platformu üzerinden izlemeniz mümkündür. Dizinin tüm bölümlerini buradan tekrar tekrar izleme şansına sahipsiniz. Dijital içerik sitesi olan Exen, Acun Ilıcalı tarafından kuruldu ve 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına girdi. Oldukça başarılı yapımları da sizlere sunmaya devam ediyor. Online platforma üye olarak tüm seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Dizi, film, talk Show ve daha birçok içerik yer almaktadır.

Exxen Nedir?

Exxen nedir sorusu, özellikle son zamanlarda çok sık sorulmaktadır. Çok fazla bahsi geçen Exxen bir dijital içerik platformudur. İçinde var olan içerikleri tekrar tekrar izleme şansı sunar. TV 8’in de sahibi olan Acun Ilıcalı tarafından geliştirilmiştir. Çok fazla ilgi gördüğünü de ifade etmek mümkündür. Özellikle Netflix’in son zamanlarda gördüğü ilgi Acun Ilıcalı’nın bu anlamda harekete geçmesine neden oldu. Sıkışık TV konsepti yerine daha geniş alan sağlayan bu platform ona bir çok içerik sunma şansı verdi. Bunlar arasında Sihirli Annem’de yer almaktadır. Çocuklar için yapılan içerikler ile Exxen’in bir adım öne çıktığını ifade edebiliriz.

Exxen Fiyatı Ne Kadar?

Yeni bir platform olan Exxen’in fiyatı hakkında tarafımıza çok fazla soru gelmektedir. Exxen oldukça uygun fiyatlar ile sizlere içerik izleme şansı sunuyor. 7/24 içerikleri izleyebileceğiniz bu platform aynı zamanda aylık ve yıllık paketlere sahiptir. Aylık paketleri reklamlı ya da reklamsız olmak üzere satın alma şansınız bulunuyor. Reklamsız olarak aylık 19,90 TL, reklamlı olarak ise aylık 9,90 TL üzerinden alabilirsiniz. Şu anda 1 milyona yakın üyeye sahip olduğunu ifade edebiliriz. bu sayı her geçen gün çok hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Çok büyük bir ilgi olduğunu net bir şekilde ifade etmek mümkündür.

Sihirli Annem 3. Bölüm İzle, Sihirli Annem Video izle, Sihirli Annem Yeni Sezon Tek Parça, Sihirli Annem Exxen 3. Bölüm Seyret, Exxen izle, Exxen Full Dizi İzle, Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Lale Başar, Nergis Kumbasar, Eylem Yıldız, Hande Katipoğlu, Bülent Seyran, Eylül Ugan, Nisa Sofiya Aksongur

Yorum Yap