İlginizi Çekebilir
Taboo Netflix Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Siyah Kelebekler Netflix İzle

Siyah Kelebekler Netflix İzle
+ - 0

Siyah Kelebekler Netflix İzle

40 yaşındaki Adrien Winckler, geçimini sağlamak için bir hayalet yazar olarak çalışan bir romancıdır. Hayatının son demlerinde, mütevazı emekli bir adam olan Albert Desiderio, anılarını yazması için Adrien’ı işe almaya karar verir. Ancak Albert’in 70’lerde Solange ile paylaştığı inanılmaz aşk hikayesi, bir seri katil çiftin itirafına dönüşür. Büyülenme ve iğrenme arasında kalan Adrien, bu hikayenin çok iyi bir roman olacağını kabul etmelidir. Fransız yapımı bu dizi Netflix’in son dönemlerdeki en çok beklenen yapımlarından biriydi. Yine bir suç hikayesi ve suç hikayeleri platformda oldukça ilgi görüyor. Netflix de bu ilgiyi gayet iyi kullanıyor.

Netflix’teki Black Butterflies, Fransa’dan yeni bir suç, gerilim ve gizem dizisi. Orjinal ismi Les papillons noirs. Bir aşk hikayesi olarak başlayan hikaye, kısa sürede iki seri katilin hikayesine dönüşüyor. Çekirdek hikaye şimdiki zamanda gerçekleşirken, seri katil çiftin hikayelerini geriye dönüşlerle alıyoruz. Dizi, her biri yaklaşık bir saat süren altı bölümden oluşuyor. Büyüleyici, ilgi çekici ve çok ilginç bir yapım. Aslında ilk cinayet nefsi müdafa gibi. Fakat, daha sonra bu tuhaf çift cinayetlere devam ediyor. İnsan öldürmek ikisinde de tuhaf değişimlere neden oluyor. Bir nevi bağımlılık ve saplantı halini alıyor. Hal böyle olunca hikaye de bu yönde ilerlemeye devam ediyor.

Siyah Kelebekler Netflix İzle Tek Part

Hikayeyi anlatan ihtiyar yazar bunun dünyaya bırakacağı bir eser olmasını istiyor. Bir nevi miras gibi. Oldukça fazla cinayet içeren bir hikaye. Kitabı yazan adam Adrien Winckler aslında başarısız bir yazar, ancak bu öykü ile bir geleceği olabileceğini fark ediyor. O yüzden işin içine polisi karıştırmıyor. Bu yüzden ölmekte olan bir adamın anısını yazmayı kabul ediyor. Bir yandan da kendisini adamın öyküsüne kaptırıyor. 40 yaşında, pek de başarılı olamayan yazarın da hayatında çeşitli iniş ve çıkışlar var. Albert Desiderio basit bir emekli, yaşlı bir adam gibi görünüyor, bu yüzden Adrien’ın Albert’in ağzından çıkan hikaye daha da özel bir hale geliyor. Görünüşte cinayet işleyecek biri gibi durmuyor.

Ana kahraman, yazar Adrien Winckler Nicolas Duvauchelle tarafından canlandırılıyor. Niels Arestrup yaşlı Albert olarak, Axel Granberger genç Albert olarak karşımıza çıkıyor. İki ismin arasındaki fiziksel benzerlik cast seçiminin ne kadar iyi yapıldığını bizlere kanıtlıyor. Genelde bir dizi ya da filmde aynı karakteri farklı zaman dilimlerinde canlandıracak oyuncular birbirlerine pek benzemez. Ancak, bu dizide durum böyle değil. Dizide aşk, cinayet, gerilim, yalnızlık ve çaresizlik gibi birçok unsur var. Özellikle gerilim türünü seven seyirciler için son dönemdeki en iyi seçeneklerden biri olabilir. Siyah Kelebekler izlemek için Netflix üyesi olmak gerekiyor. Platformda farklı türlerden Fransız yapımı pek çok dizi ve film içeriği bulmak da mümkün.

Siyah Kelebekler Netflix İzle, Siyah Kelebekler Netflix. Bölüm izle, Siyah Kelebekler Netflix Alt Yazılı İzle, Siyah Kelebekler Netflix bölüm, Siyah Kelebekler Netflix bölüm full izle, Siyah Kelebekler Netflix bölüm izle, Siyah Kelebekler Netflix bölüm izle dizibox, Siyah Kelebekler Netflix bölüm izle kaçak, Siyah Kelebekler Netflix Dizibox izle, Siyah Kelebekler Netflix Dizipal İzle, Siyah Kelebekler Netflix Ekşi, Siyah Kelebekler Netflix Exxen, Siyah Kelebekler Netflix Exxen Full İzle, Siyah Kelebekler Netflix Exxen İzle, Siyah Kelebekler Netflix Exxen Seyret,

Siyah Kelebekler Netflix İzle Fragman, Siyah Kelebekler Netflix Full HD İzle, Siyah Kelebekler Netflix Full İzle, Siyah Kelebekler Netflix İmdb, Siyah Kelebekler Netflix İzle, Siyah Kelebekler Netflix kaçak izle, Siyah Kelebekler Netflix Seyret, Siyah Kelebekler Netflix Shot İzle, Siyah Kelebekler Netflix Tanıtım İzle, Siyah Kelebekler Netflix Tek Parça İzle, Siyah Kelebekler Netflix Türkçe Alt Yazılı İzle, Siyah Kelebekler Netflix Video İzle, Siyah Kelebekler Netflix İzle Tanıtım

 

İzlemedia Netflix İzle

 

Yorum Yap