İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Sizi Dinliyorum, Exxen İzle

Sizi Dinliyorum, Exxen İzle
+ - 0

Yerli dijital platformlarımızdan olan Exxen yeni bir komedi yapımıyla izleyicinin karşısına çıkıyor. Sizi Dinliyorum adlı komedi dizisinin başrolünde Güldür Güldür ekibinin öne çıkan isimlerinden biri olan Onur Buldu yer alıyor. Başarılı oyuncu bu ilginç yapımda beş farklı karaktere hayat veriyor. Her bölüm beş farklı karakter olacak ve onların terapi seansını izleyeceğiz. Terapiler genel olarak çift terapisi ve her bölümde Onur Buldu!ya pek çok oyuncu da konuk oyuncu olarak yardım edecek. Dizinin ilk fragmanı Exxen’de yayınlandı ve herkes merakla yayın tarihini bekliyor. Özellikle de Onur Ünlü hayranları.

Sizi Dinliyorum İzle

Onur Buldu son yıllarda epey önemli projelerde yer almış, büyük bir hayran kitlesi edinmiş oyunculardan biri. Güldür Güldür Show sayesinde şöhrete ulaşsa da öncesinde ve sonrasında pek çok film ve dizide yer aldı. İzmir, Bergama doğumlu olan Onur Buldu Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. Keşanlı Ali Destanı adlı oyunda yer aldı. İstibdat Kumpanyası ve Şah Mat adlı oyunlar da sanatçının rol aldığı diğer tiyatro eserleri. Ancak, kendisini tiyatrodan çok televizyon ve sinemada görüyoruz. Doktorlar, Benim Annem Bir Melek, Avrupa Yakası, Yalancı Romantik, Papatyam, Aşağı Yukarı Yemişliler, Analı Oğullu gibi yapımlar oyuncunun rol aldığı TV dizileri.

Sizi Dinliyorum Seyret

Onur Buldu sinema konusunda da geniş bir CV’ye sahip. Organize İşler, Plajda, Aşk Geliyorum Demez, Ada, Zombilerin Düğünü, Sonsuz, Berlin Kaplanı, Böcek, Olur Olur, İçimdeki Ses, Dedemin Fişi, Martı, Düğüm Salonu, Cici Babam, Bayi Toplantısı gibi sinema filmleri oyuncunun yer aldığı belli başlı yapımlar arasında. Kendisi şimdi de dijital platformda iş yapıyor. Exxen’de çok yakına yayınlanacak olan Sizi Dinliyorum sanatçının başrolde yer aldığı ilk dijital platform dizisi olacak. Daha önce de dijital mecralarda yer alsa da başrol olarak ilk kez karşımıza çıkacak. Sizi Dinliyorum bir komedi dizisi ve hem Onur Buldu hayranları hem de Exxen üyeleri tarafından merakla beklenen bir yapım.

Sizi Dinliyorum Ücretsiz İzle

Exxen özellikle yerli yapımlara yer veren bir mecra olarak göze çarpıyor. Ayrıca Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarına da ev sahipliği yapıyor. Sadece diziler değil talk show ve yarışma programları da var. Komedi içerikleri yoğun ilgi görüyor. Gibi dizisi ve Konuşanlar gibi yapımlar platformun en çok öne çıkan içerikleri. Futbol maçlarıyla birlikte izleyiciyi kendisine çeken projeler. Komedi dizilerine de Sizi Dinliyorum ile bir yenisi daha ekleniyor. Onur Buldu projede birçok rolü kendisi oynayacak. Dizide ona her bölümde farklı konuk oyuncular eşlik edecek. Sizi Dinliyorum izlemek için Exxen üyesi olmak yeterli. Dizi henüz yayına başlamadı ancak fragmanları yayında. Onları izleyince bile ne kadar komik ve eğlenceli bir yapım olduğu anlaşılıyor.

 

Yorum Yap