İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Son Yaz İzle

Son Yaz izle

Son Yaz izle
+ - 0

Son Yaz İzle

Türk televizyonları dizi açısından epey zengin. Hemen hemen her kanalda izleyicilerin beğenisine sunulmuş sayısız dizi yer almakta. Çoğu drama türündeki bu diziler arasında aksiyon ve polisiye içerikli olanlar da var. Ve elbette son yıllarda inanılmaz derecede revaçta olan tarihi diziler. Fantastik diziler açısından ise pek zengin değiliz. Türk TV izleyicisi daha çok dram içerikli dizilere eğilim gösteriyor. Bu yüzden yapım şirketleri de haklı olarak bu türlere yöneliyor. Dijital platformlarda farklı yapımlara yer verilse de televizyonlarda bunlara rastlamak pek mümkün değil. Birkaç yıl önce popüler olan komedi yapımlarına da şu an pek fazla denk gelemiyoruz.

Son Yaz İzle

Bu kadar çok dizinin olması tutan ve beğenilen dizileri yurt dışına da pazarlamamıza yardımcı oluyor. Dizilerimiz şu an dünyanın dört bir yanında beğeniyle izleniyor. Dram konusunda birçok ülkeden daha iyi olduğumuz bir gerçek. Hollywwod’u bir kenara bırakırsak Güney Amerika ve Kore yapımlarıyla olan rekabetimizi şimdilik önde götürüyoruz. Tabii fazla dizi aynı zamanda kanalların birer dizi mezarlığına dönmesi anlamına da geliyor. Onca prodüksiyon, ünlü oyuncular ve büyük emeklerle çekilen diziler birkaç bölüm içerisinde yayından kaldırılabiliyor. İzleyiciler bunlardan bazılarını zaten izlenebilir bulmasa da bazıları için ise gerçekten üzülüyor. Yayından kalkan pek çok dizinin hak ettiği ilgiyi görmediği düşünülüyor. Bu dizilerden biri de kuşkusuz Son Yaz dizisi.

Son Yaz İzle

Son yaz geçtiğimiz sezon Fox TV ekranlarında başladığında milyonları kendisine açık etmeyi başarmıştı. Gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla reyting sıralamalarında daima üst sıralarda yer alıyordu. İlk sezon finalini yaptıktan sonra pek çok hayranı bir an önce dizinin ikinci sezonunun başlaması için sabırsızlanıyordu. Ancak, büyük umutlarla başlayan ikinci sezon istendiği gibi devam etmedi. Beklenmedik bazı aksaklıklar oldu ve diziye olan ilgi gittikçe azaldı. Dizinin kemik izleyicilerinden bile eleştiriler gelmeye başladı. Ne yazık ki, dizi ani final yapmak zorunda kaldı ve yayından kaldırıldı. İkinci sezonun devamı gelmedi ve Son Yaz da dizi mezarlığındaki yerini aldı.

Son Yaz İzle

Bunun birkaç sebebi vardı. Öncelikle izleyiciler yeni isimleri ve kadroya katılan yeni karakterleri pek fazla benimseyemedi. Devam senaryosu da birçok izleyicinin hoşuna gitmedi. Üstelik, farklı kanallarda aynı gün yayınlanan rakipleri de epey güçlüydü. Dizi reyting sıralamasında büyük düşüş yaşayınca yayından kaldırılmasına karar verildi. Bu durum dizinin hayranlarını üzse de değişen bir şey olmadı. Son Yaz dizisi ikinci sezonu tamamlanmadan erken final yapmak zorunda kaldı. Dizinin tüm bölümleri Fox TV resmi web sayfasında mevcut. Son Yaz izlemek isteyen seyirciler Fox TV internet sitesinde yayınlanmış tüm bölümleri rahatlıkla bulabilir. Elbette bu diziyi izlemek için elinizde olan yasal yöntem. Farklı ortamlarda izleyen seyirciler için bir şey söylememiz mümkün değil.

Son Yaz İzle

Son Yaz çok iyi başlayan ama sonunda iyi neticelenmeyen bir proje olarak yayından kalkan diziler arasında yer alsa da hala Son Yaz tüm bölümleri izlemek için internette zaman geçiren birçok hayranı var. Dizinin başrolü Ali Atay’ı şu an Leyla ile Mecnun’un yeni bölümlerinde görmek mümkün. Diğer oyuncuları da yakın zamanda farklı projelerde görmek mümkün.

Yorum Yap