İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Disney Plus

Star wars andor izle

Star wars andor izle
+ - 0

Star Wars: Andor izle kelimesinden yola çıkarak ziyaret etmiş olduğunuz bu web sitesinde tüm Star Wars: Andor ile ilgili bilgileri bulabileceksiniz. Star Wars: Andor dizisi bir devrimci dizisidir.

Star Wars: Andor bu hikayede devrimci Andor; Dünyada yanku uyandıran, ” Yıldızlar Savaşı ” galaksi içerisine 2016 yılından önce ulaşılan bir hikayedir. Bu hikaye 21 Eylül’de Disney Plus da yayınlanmıştır. Disney+ ekranlarında yayınlanan bu dizi toplamda 24 Bölümden oluşmaktadır. İzleyiciler ile buluşan Andor dizisi ilk sezonu 12 bölümden oluşmaktadır. Oluşan bu 12 bölümü 1 sezon olarak yayınlanacaktır.

Dizinin senaryosunu yazan Tony Gilroy özellikle kaleme aldığı bu eserin, kendisinin de en iyi başarılardan biri olduğunu söylemektedir. Kaleme alınan Star wars andor dizinin yönetmenliğini ise Susanna White yapmaktadır. Susanna White kariyerinin en iyi dizilerinden birini yaptığı söylenmektedir. Susanna White yardımcı yönetmen olarka ise Benjamin Caron eşlik etmektedir. Star Wars hikayesinin, gözde sezonu olarak adlandırılan Andor, yaşnılanların 5-6 yıl öncesine giderek Rogue One adlı oyuncunun, seride Cassian Andor oyunucuyu canlandırmaktadır.

Disney Plus : Star wars andor  serisini ücretsiz olarak izleme imkanı sunmaması izleyenlere üzücü bir haberdir. Maalesef internet ortamında bulunan Star wars andor  izle adı altında yapılan paylaşımları kınamaktayız. Star wars andor dizisini Disney+ ziyaret ederek izleyebilirsiniz.

Star wars andor izle

Star wars andor

andor izle

Star wars andor bölüm izle

Star wars andor tüm bölümleri izle

Star wars andor bölümleri

Star wars andor

Star wars andor izle

Star Wars türkçe izle 

Yorum Yap