İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sürprizimiz Var
  3. Sürprizimiz Var 1. Bölüm

Sürprizimiz Var 1. Bölüm

Sürprizimiz Var

Sürprizimiz Var

Sürprizimiz Var (1. Bölüm)

İzlemek İçin Tıklayın

Türkiye’de ve Dünya’da en iyi Dijital platform olarak yayın hayatına hızlı bir giriş yaparak, Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da en iyileri arasına girmekte olan EXXEN‘de bulunan SÜRPRİZİMİZ VAR Programı sizleri eğlendirecektir.

Süprizimiz Var

Exxen yeni içerikleri ile insanları şaşırtmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı 1 Ocak 2021 itibari ile Exxen’i yayın hayatına soktu. Sürprizimiz var projesi de oldukça ilginç olmasının yanında insanları mutlu etmesi açısından da önemli bir misyonu yükleniyor. Alp Kırşan ve Esra Eron’un da Acun Ilıcalı’ya eşlik ettiği program, insanların kalbine dokunuyor. Acun Ilıcalı’nın insanları mutlu etmek için yaptığı bu program ile alakalı bilgileri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İnternet üzerinden yayın hayatına başlayan Exxen, çok farklı içerikleri barındıran bir dijital platformdur. Diziler, filmler, şovlar ve benzersiz içerikleri bünyesinde barındırmasının yanında Sürprizimiz var ile denenmeyeni deniyor. Alıp Kırşan ve Esra Eron ikilisi ile Acun Ilıcalı’nın da yer aldığı bu proje insanların kalplerine dokunmanın güzelliğini izleyenler ile buluşturuyor. Format ise daha öncesinden denenmemiş olması nedeniyle dikkat çekiyor.

Sürprizimiz Var İzle

Sürprizimiz var içeriğinin tüm bölümlerini sitemiz üzerinden takip etmeye devam edebiliriniz. Program sevdiği insanlara sürpriz yapmak isteyen kişilerin hayallerini gerçekleştirmektedir. Programa nasıl başvuru yapılacağını ise bu yazımızdan sizlere aktaracağız. Programı izlemek için sitemizi takip edebilirsiniz. Oldukça etkileyici anları sizlere sunan program Exxen üzerinden 7/24 izlenebilir.

Sürprizim var izle seçeneği ile hayallerine kavuşan insanların mutluluklarını izleyebilirsiniz. Aynı zamanda programa siz de başvuru yapabilir ve bu sayede sevdiğiniz insanı mutlu etme şansına sahip olabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde de oldukça popüler olan yapım genel izleyici kitlesine hitap etmektedir. Çok güzel eğlenceli sürprizleriniz Exxen tarafından hazırlanmaktadır. Bu anlamda şanslı kişinin herhangi bir maddi konuda kafasında soru işareti taşımasına gerek yoktur.

Sürprizimiz var 1. Bölüm de genç bir şarkıcının hayallerine tekrar kavuşması sağandı. Tekrar O ses Türkiye’de sahne alması isteğinde bulundur ve Acun Ilıcalı bunu kabul etti. Hayalleri gerçekleştiren bu program farklı sürprizler ile insanları mutlu etmeye devam ediyor.

Sürprizimiz Var Başvuru Nasıl Yapılır?

Programa başvuru yapmak için TV8’in resmi internet sitesine giriş yaparak gerekli olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Çok fazla detay vermeniz halinde şansınız çok daha yüksek olmaktadır. Burada mutlu etmek istediğiniz kişiye sürpriz yapmak için o kişinin sevdiği şeyler hakkında çok fazla soru yer alıyor. Bu sorulara eksiksiz ve doğru bir şekilde yanıt vermeniz sizin şansınızı oldukça arttırır.

Başvuru formunuz kısa süre içinde değerlendirilir ve sizlere geri dönüş yapılır. Sürekli olarak başvuru sayısında artış yaşandığı ifade ediliyor. Sürprizimiz var başvuru nasıl yapılır sorusu da bu anlamda sürekli gündemde yer almaktadır.

Sürprizimiz Var Hangi Kanalda?

Online platformlara yayınlanan ve sevilen içeriklerin hangi kanalda yayınladığı merak konusudur. Özellikle dijital platformlar ile arası çok iyi olmayan izleyiciler tarafından bu tarz sorular çok fazla sorulmaktadır. Exxen yeni içerikleri ile izleyenlerin alışkanlıklarını da değiştiriyor. Acun Ilıcalı ekibi ile bir araya gelerek sürekli yeni içerikler üretmeye devam ediyor. İçeriklerini yayınlaması açısından Exxen son derece etkili bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürprizimiz var programını da Exxen üzerinden çok rahat bir şekilde izleme şansına sahipsiniz.  Sürprizimiz var hangi kanalda sorusuna sizler için bu şekilde yanıt verebiliriz. Sadece programın ilk bölümü TV 8 ekranlarında yayınlandı. Diğer içeriklerin tamamı Exxen’de…

Exxen Nedir?

1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına giren Exxen, Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan son derece başarılı platformlardan biridir. Exxen.com adresi üzerinden platforma erişim yapabilirsiniz. Üye olduktan sonra karşınıza onlarca yapım ve yüzden fazla içerik çıkmaktadır. Bunlar yeni yapımlar olabileceği gibi eski içeriklerde olabilmektedir. Exxen diziler, filmler, belgeseller, komedi programları ve daha birçok farklı türde programı barındırıyor. Bunlar arasında insanları sevindirmeyi hedefleyen Sürprizim var da yer alıyor.

Exxen Fiyatı Ne Kadar?

Platform hakkında merak edilen konular arasında fiyatı yer almaktadır. Son derece geniş içerikler sunması, her izleyiciye uygun programlar barındırması ve birçok avantajı insanların Exxen fiyatı ne kadar sorusunu sormasına neden oldu. Exxen 2 farklı formatta fiyat sunmaktadır. Reklamlı olarak içerikleri ayda 9,90 TL karşılığında izlemeniz mümkündür. Reklamsız seçenek ise 19,90 TL karşılığında yayınlanmaktadır. Aynı zamanda yıllık abonelik paketleri de yer alıyor.

Sürprizimiz Var, Sürprizimiz Var 1. Bölüm İzle, Sürprizimiz Var Video izle, Sürprizimiz Var Yeni Sezon Tek Parça, Sürprizimiz Var Exxen 1. Bölüm Seyret, Exxen izle, Exxen Full Dizi İzle, Alp Kırşan, Esra Eron, Acun Ilıcalı

Yorum Yap

Yorum Yap