İlginizi Çekebilir
True Beauty Dizi Izle
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi izle

Survivor All Star 2022, TV 8 izle

Survivor All Star 2022, TV 8 izle
+ - 0

Survivor All Star 2022, TV 8

Acun Ilıcalı’nın Türk izleyicisiyle tanıştırdığı reality konsepti Survivor 10 yılı aşkın bir süredir yayınlanmaya devam ediyor. İlk sezonları Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor daha sonra Acun Ilıcalı’nın TV 8 kanalını satın almasıyla buraya transfer oldu. Son birkaç sezondur TV 8’de yayınlanıyor. Bu yıllar içerisinde Ünlüler ve Gönüllüler, Kızlar ve Erkekler, Türkler ve Yunanlar, Fenerbahçeliler ve Galatasaraylılar gibi birçok farklı konseptte yarışmalar düzenlendi. Best of ve All Star sezonları da yapıldı. Ancak, Survivor All Star 2022 çok daha farklı ve ilgi çekici olacakmış gibi görünüyor. Keza, seyircilerin hayran olduğu birçok isim yarışacak.

Survivor All Star 2022, TV 8

Konsept yine Ünlüler ve Gönüllüler tarzında olacak. İki takımda da geçtiğimiz sezonlarda öne çıkan birçok isim yer alacak. Yayınlanacağı günlerde reyting rekorlarının kırılacağına şimdiden garanti gözüyle bakılıyor. Survivor’un bu kadar izlenmesi ve beğenilmesinin ardındaki en önemli sebeplerden biri izleyiciye yansıttığı gerçeklik hissi. Farklı kanallarda benzer içerikli programlar yapılsa da tutmadı. Çünkü, gerçeklikten uzaktı. İnsanlar gerçek tartışmalar hatta kavgalar görmeyi seviyor. Ve tabii gerçek dostluk ve insan ilişkilerine de. 20’den fazla insanın ıssız bir adaya toplanıp aylarca burada yaşam mücadelesi vermesi elbette bazı sıkıntılara yol açacaktır. Özellikle de açlık ve yorgunluk hissi. Survivor yarışmacıları tüm bu zorluklarla mücadele etmek zorunda kalıyor.

Survivor All Star 2022, TV 8

Survivor All Star 2022 hakkında konuşulmaya ilk başlandığı andan itibaren izleyicilerin ve programın hayranlarının merakını cezbetmiş durumda. Sosyal medyada birçok kullanıcı kimin katılı kimin katılmayacağı konusunda tahminler yürütüyordu. Bu sezon yarışacak olan ünlü ve gönüllülerin hemen hepsi kendi sezonlarının favorileri arasında yer alıyor. Bu yüzden de seyir zevkinin hayli yüksek olacağı düşünülüyor. Yarışmacıların hayran toplulukları internet ortamında harekete geçmeye başladı bile. Programın şimdiye kadar yapılmış en heyecanlı Survivor olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Yarışanlar her sezonun favorileri arasından seçilmiş olması da beklentiyi daha da artırıyor. Survivor All Star 2022’nin bizlere aradığımız adrenali sunacağı kesin. Haftanın belli günlerinde TV 8’in reytinglerde ilk sıralarda olacağı da.

Survivor all Star 2022 sezonunda Ünlüler takımı şu isimlerden oluşacak:

Furkan Kızılay, Mert Öcal, Batuhan Karacakaya, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Adem Kılıççı, Avatar Atakan, Birsen Tokgöz, Sema Aydemir, Merve Aydın, Nagehan Karadere, Aycan Yanaç, Elif Gören

Survivor All Star 2022’de Gönüllüler takımında ise şu isimler yer alacak:

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Seda Ocak

Survivor All Star 2022 izlemek için TV 8 ekranları karşısında yerlerinizi almanız gerekiyor. Her sezon yedek yarışmacılar da görüyoruz. Bu sezon da adı henüz açıklanmamış farklı yarışmacılar yarışmaya sonradan dahil olabilir.

Yorum Yap