İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen
  3. SURVİVOR SEÇMELER HAKKINDA

SURVİVOR SEÇMELER HAKKINDA

Survivor Secmeler Hakkinda

 

SURVİVOR SEÇMELER HAKKINDA

 

Survivor seçmeleri hakkında, survivorda bu yıl kimler olacak, survivor gönüller, survivor ünlüler, survivor izle, survivor yeni sezon

Survivor kelime anlamı hayatta kalan, ölmeyen mücadeleci demektir. Biz ülke olarak kelime anlamından çok bizlere yaşattığı eğlence daha çok ilgimizi çekiyor. 2005 yılından beri yayın hayatına acun ılıcalı tarafından ekranlara getirilen bu program her geçen gün daha çok sevilmeye başlandı ve bütün toplumun her kesimi tarafından  hayatımıza ortak oldu. Kahvede oturan yaşlılardan sokakta top oynayan çocuklara kadar herkesin diline pelesenk oldu. Peki bu programa  seçilen yarışmacılar ne tür elemelerden ve ne gibi kriterlerden geçiyor onu bir görelim.

 

Öncelikle başvuran yarışmacıların her türlü fiziki ve psikolojik testlerden geçirilerek ada ortamına hazır olup olmadıkları kontrol edilir. Her katılan yarışmacıya önce neden survivora katılmak istiyorsun soru sorulur kişinin verdiği cevaptan sonra yeterli cevabına ikna olan heyet notlar alınır ve yarışmacıyı fizik ve kondisyon testine geçirirler. Fizik ve kondisyon testinden sonra bunda başarılı olan yarışmacılar listelere kayıt ettirilir. Toplam 22 kişilik kadro için elemeler burada yapılır ve her şeyi ile bu yarışmaya hazır olan adaylar. Yarışmanın başlayacağı ülke ve ada ya gitmeden önce kendi hazırladıkları bir antrenman sahalarında onlara gösterilen şeyleri bol bol tekrar ederler. Yarışma gününe kadar kondisyonlarında  asla bir şey kaybetmemeleri istenir. Acun ılıcalı tarafından televizyon hayatımıza kazandırılan survivor sanırım uzun bir süre daha herkesin dilinde olmaya devam edecek ve hep en çok izlenen program olmaya devam edecek.

Yorum Yap

Yorum Yap