Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Survivor TV’de Yok, Exxen İzle

Survivor dünya çapında çokça izlenen bir reality programı. Ünlüler ve gönüllülerden oluşan iki takım bu yıl All Star temasıyla yayınlanmaya başladı. İki takımda da geçmiş yarışmalarda şampiyon ya da finalist olmuş veya kendi dönemlerine damga vurmuş isimler yer alıyor. Acun Ilıcalı her fırsatta bu yılki yarışmanın diğer senelere göre çok daha zor olduğunun altını çiziyor. Bu kadar başarılı ve ego sahibi yarışmacı aynı ortamda olunca elbette ego savaşları da kaçınılmaz oluyor. İzleyiciler en az yarışma performansları kadar yarışanların karakterlerine, hareketlerine ve söyledikleri sözlere de dikkat ediyor.

Survivor TV’de Yok, Exxen İzle

Acun Ilıcalı Furkan Kızılay’ın elendiği gece yeni bir projeyi duyurdu. Artık Survivor’da yaşanan ama çeşitli nedenlerden dolayı TV 8 ekranlarında yayınlanamayan olaylar Exxen platformunda yayınlanacak. Exxen geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan, yerli dijital platformlarımızdan biri. Sahibi de Acun Ilıcalı. Artık Survivor’da ekranlarda yer almayan olaylar ve görüntüler Survivor TV’de Yok programında yer alacak. Acun Ilıcalı bunu seyircilerin ekrana yansıyandan çok daha fazlasını görme hakkı olduğuna inandığı için yaptıklarını söyledi. Keza, zaten yarışmanın hayranları da bu haberi sevinçle karşıladı. Akıllarında kalan ve göremedikleri pek çok ayrıntıyı Exxen’de izleme şansına eriştiler. Dijital platform yayınları ana akım medyaya göre biraz daha esnek olma özelliğini taşıyor.

Survivor TV’de Yok, Exxen İzle

RTÜK karasal ve uydu yayınlarında kısıtlamaları dijital ortamlarda biraz daha hafifletiyor. Survivor özelinde konuşursak, bu hafta yaşanan Hikmet ve Yunus emre gerginliği böyle bir projenin hayata geçmesine neden olmuş olabilir. Tartışmada kimin haklı kimin haksız olduğu konusunda izleyenler arasında da bir ihtilaf vardı. Survivor TV’de Yok programı bu ihtilafı çözebilecek kapasiteye sahip. Keza normal yayında görmediğimiz olayları ve duymadığımız ağır sözleri de duyabiliyoruz. Survivor zaten ülkemizde reyting rekorları kıran programlardan biri. Hal böyle olunca Exxen platformunda yer alan bu yeni programın da izleyicisi epey olacaktır. Exxen özellikle UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi yayın haklarını aldıktan sonra bayağı üye toplamıştı.

Survivor TV’de Yok, Exxen İzle

Exxen’de daha çok yerli içeriklere yer verilmekte. Gibi ve Leyla ile Mecnun gibi büyük hayran kitlelerine sahip olmuş yapımlar mevcut. Çocuklara ve gençlere yönelik içerikler de platformda yer alıyor. Yabancı içerik olarak ise sadece Kore dizileri platformda bulunabiliyor. İleriki dönemlerde daha fazla yabancı içerik Exxen’de yer alabilir. Dizi ve program sayısı diğer platformlara göre hayli kısıtlı. Bu da tüketimi hızlı ve kolay bir hale getiriyor. Survivor TV’de Yok hazırda bulunan üyeleri içeride tuttuğu gibi yeni üyelerin gelmesine de sebebiyet verebilir. Ancak, yeterli olur mu bilinmez. Çünkü, insanlar daha çok internet başında zaman geçirirken daha çok içerik tüketme eğilimine sahip. Exxen’in içerik sayısını artırması üyelerinin de elbette hoşuna gidecektir.

Survivor TV’de Yok, Exxen İzle

2 Görüntülenme
Survivor TV’de Yok, Exxen İzle

Survivor TV’de Yok, Exxen İzle