İlginizi Çekebilir
Katil Sally İzle
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix Dizi

Sweet Tooth Netflix İzle

Sweet Tooth Netflix İzle
+ - 0

Jeff Lemire’in çizgi roman serisine dayanan dizi, pandemi sonrası korkunç bir dünyaya çocuksu bir merak getiriyor. İlk bakışta, Sweet Tooth kıyamet sonrası bir drama için tuhaf bir başlık gibi görünüyor. Ancak ana karakter Gus’ı bir kez tanıdıkça “sweet” kelimesi oldukça uygun geliyor. Çünkü Gus gerçekten tatlı. Jeff Lemire’in bir çizgi romanından uyarlanan dizi bir virüsün insan nüfusunun çoğunu harap ettiği ve çocukların insan-hayvan hibriti olarak doğmaya başladığı bir zamanda geçiyor. Christian Convery tarafından oynanan Gus, bir geyiğin kulaklarına ve boynuzlarına (ve onlarla birlikte hareket edecek bazı gelişmiş duyulara) sahiptir.

Sweet Tooth

“Pubba” olarak adlandırdığı babası (Will Forte) tarafından artık insanlarla iç içe yaşaması istenir, çünkü on yıl boyunca izole bir hayat geçirmiştir. Çocuğu görür görmez herkes sever ve herkes onu korumak ister. İnsanlar üstünde böyle bir etkisi vardır. Dünya her ne kadar berbat bir halde olsa da çocuk sayısının az olması insanlarda bir anne baba içgüdüsü oluşturur ve farklı görünmesine rağmen onu sahiplenirler. Gus’ın yayılan nezaketi ve James Brolin’in sade anlatımı gibi diğer dokunuşların bir sonucu olarak, Sweet Tooth kısa sürede distopik bir kabustan ziyade biraz karanlık ama çoğunlukla iyimser bir peri masalı gibi hissettirmeye başlar. İzleyiciler sıcaklığı iliklerine kadar hisseder.

Sweet Tooth İzle

Convery, Gus’ı sevimli ama tüyler ürpertici değil, masum ama saf değil, sevimli ama çok mükemmel değil gibi gösteriyor. Bu kadar genç bir sanatçıdan etkileyici bir dengeleme eylemi görmek her zaman şahit olunacak bir şey değil. Genç oyuncu rolün hakkını sonuna kadar vermiş. Gus ve arkadaşları ister korkutucu ister eğlenceli maceralar yaşıyor olsunlar, Sweet Tooth’un bu bölümleri hayat dolu ve gerektiği kadar heyecanlı veya gergin ve asla aşırıya kaçılmıyor. Her şey kusursuz bir şekilde dengelenmiş durumda. Elbette diğer oyuncuların da dizinin başarısında rolleri büyük. Eğer öyle olmasaydı Netflix Sweet Tooth’un ikinci sezonunu çekmeye karar vermezdi. Yeni sezon yakın zamanda duyuruldu.

Sweet Tooth Seyret

Dania Ramirez, daha önce terapist olan ve şimdi terk edilmiş bir hayvanat bahçesinde yaşayan Aimee’yi oynuyor ve sahneleri büyük ölçüde Gus’la benzer tonlara sahip. Öte yandan, bunca yıldan sonra hala virüsü tedavi etmek için çalışan bir doktor olan Adi Singh’e de büyük saygı duyuyoruz. Tabii, dünya biraz sarpa sardığı için kötü insanlar da mevcut. Amerika’dan geriye kalanları kontrol etmek isteyen General Abbott bunlardan biri. Doktorla aralarında pek çok çatışma yaşansa da hikaye daha çok Gus’a odaklandığından bu konular üstünkörü bir şekilde geçiliyor. Sweet Tooth izlemek için Netflix abonesi olmak yeterli. Dizinin yeni sezonu da pek yakında Netflix bünyesinde izleyicilerle buluşacak. Platformda daha bir sürü olağanüstü yapım yer almakta.

Yorum Yap