İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Film izle

The Adam Project, Netflix İzle

The Adam Project, Netflix İzle
+ - 0

The Adam Project, Netflix İzle

Zamanın ve hayatın daha hızlı akmaya başladığına dair sanrılarımız aslında bizi yanıltır. Ryan Reynolds’un başrolde olduğu The Adam Prject Netfliz’in zaman yolculuğu temalı yeni bilim kurgu filmlerinden. Tabii işin içinde Reynolds varsa komedi de var demektir. Filmin kısasa kısas enerjisinin arkasındaki önemli bir faktör, yıldız Ryan Reynolds. Yazar-yönetmen Shawn Levy, Reynolds seçimiyle ne kadar doğru bir tercih yaptığını bu filmde kanıtlıyor. Filmin ortak yapımcıları olan Levy ve Reynolds, güçlü yanlarını ortaya koyduklarında, The Adam Project hareketli, hoş bir bilim kurgu eğlencesi ve kahkahayı birleştiren bir film oluyor.

The Adam Project, Netflix İzle

Film, 2050’de, Dünya’nın yörüngesinin hemen dışında, Adam’ın (Reynolds) zaman yolculuğu yapan bir jet çalmaya hazırlandığı yerde başlıyor. Adam, hızla netleşen nedenlerle 2018’e geri dönmek için can atıyor. Ancak 2022 yılına iniş yapıyor. Henüz 12 yaşındaki kendisiyle tanışıyor. Yetişkin Adam’ın zaman makinesini çalıştırmak için genç Adam’ın DNA örneğine ihtiyacı var. Genç Adam, parlak ama ihmalkar bir fizikçi olan babaları Louis’in (Mark Ruffalo) yakın zamanda ölümüyle ilgili bazı sorunları çözmesine yardım etmesi için yetişkin Adam’a ihtiyaç duyuyor. Zoe Saldaña filmde yetişkin Adam’ın eşi rolünde. Jennifer Garner ise anneleri rolünde yer alıyor. Ancak çoğunlukla, bu hikaye daha çok Adam’ın babasıyla ve kendisiyle olan ilişkisi hakkında.

The Adam Project, Netflix İzle

Reynolds ve genç Adam’ı canlandıran Scobell büyük bir uyum içindeler. Reynolds’un gerçekten gençliği bu genç adam olabilir gibi hissettiriyor. Bir çocuğun yetişkin benliğiyle buluşması ya da çocukluklarının yanlışlarını düzeltmek için zamanda geriye yolculuk eden bir yetişkin fikri aslında yeni bir fikir değil. Bu tarzda başka yapımlar da gördük. Ama The Adam Project eğlence açısından benzerlerinden çok daha üstün. Zaten filmin belli sahnelerinde Terminatör gibi filmlere de atıf yapılıyor. Adam Project’in amacı, izleyicilerin önceden var olan filmlere karşı sahip olduğu iyi niyeti sömürmekten çok, 80’lerin aile dostu bilimkurgu macerasının ruhuna uygun bir film yapmak gibi görünüyor.

The Adam Project, Netflix İzle

Ayrıca, VR kaskı tarafından kontrol edilen insansız hava araçlarıyla bir grup robot kötü adamı alt ettiği sahne gibi, genç Adam’ın yaşındaki izleyicileri heyecanlandırmak için özel olarak tasarlanmış anlar var. Yani filmin hitap edeceği kitle epey geniş tutulmuş. Genç yaşlı herkes izleyip kendilerinin hoşlarına gidecek bir şeyler bulabilir. Filmin herhangi bir bilimsel bilmece üzerinde durmak gibi bir niyeti yok. Tamamen güzel zaman geçirme ve eğlenme vaat ediyor. Bu vaadini de başarıyla gerçekleştiriyor. Çok fazla fizik formülü görüp kafanız karışmıyor. The Adam Project izlemek için Netflix üyesi olmak şart. Bu film platformun yeni yapımlarından biri ve sürekli olarak yeni içerikler eklenmeye de devam ediyor. The Adam Project ülkemizde de sitenin en çok izlenenleri arasına girmiş bir film.

The Adam Project, Netflix İzle

Yorum Yap