Videoların Açılması İçin Lütfen Bekleyin! Alternatif seçeneklerinin gelmesi için sitemize üye olup yorum yazmanız gerekmektedir

Reklamı Geç

Amazon Prime’ın en sevilen dizilerinden The Boys 3. Sezon 6. bölümüyle izleyenleri tekrar şaşırtmaya ve kendisine hayran bırakmaya devam etti. Herogasm yani Kahramangazm bölümü şüphesiz serinin en unutulmaz bölümlerinden biri olarak tarihe geçti. Ancak, Türk izleyiciler bölümün sansürlenmiş versiyonunu izlemek zorunda kaldı. Amazon Prime Türkiye bazı sahneleri makaslayarak ya da farklı açılardan göstererek yayınladı. Bu da izleyicilerin pek hoşuna gitmedi. Yerli izleyiciler bölümü farklı mecralar aracılığı ile kesintisiz olarak izlemeyi tercih etti. Elbette en çok beklenen olay da Soldier Boy ve Homelander kapışmasıydı.

The Boys 3. Sezon 6. Bölüm İzle

The Boys Herogasm bölümünde kahramanların katıldığı bir grup seks partisi gördük. Hepsinin farklı güçleri olduğu için sahneler de biraz tuhaftı. Her ne kadar ülkemizde sansürlü versiyonu yayınlanmış olsa da kesilen yerlerin uzunluğu da pek fazla değildi. Zaten anlık görüntülerdi ancak elbette her ne olursa olsun sansürlenmeleri izleyiciyi rahatsız etti. Yılda bir kez düzenlenen bu Herogasm partisinin 1952 yılında Soldier Boy tarafından başlatıldığını da öğrenmiş olduk. Dizinin bir diğer önemli konusu da Sergei ve Kimiko’nun Nina’nın ellerinden kaçışıydı. MM ve Annie arasındaki işbirliği ve bölüm sonunda yaptıkları ifşalar da bölüme damga vurdu. Kısacası bu bölüm her haliyle efsaneler arasına girmeyi hak eden bir bölümdü.

The Boys 3. Sezon 6. Bölüm Seyret

The Boys’ta bir süredir beklenen kapışma da gerçekleşti. Soldier Boy ve Homelander kavgası aslında beklediğimiz gibi gitmedi. Homelander’in ezici bir üstünlüğü vardı. Homelander Soldier Boy’u yenmek üzereyken kendilerine 24 saatliğine güç veren serumu enjekte eden Butcher ve Hughie imdadına yetişti. Üç kişi Homelander’i zor da olsa alt etmeyi başardılar ancak Soldier Boy tam son hamlesini yapacakken Homelander kaçtı. Hem kaçmak zorunda kalmak hem de hayatında ilk kez yaralanmak Homelander’in epey gururuna dokundu. Bu bölümde onun ikinci kişiliğini de görmüş olduk. Homelander aslında içten içe insani bir taraf taşıyor olsa da büyük ihtimalle artık yok oldu.

The Boys 3. Sezon 6. Bölüm

Annie yani Starlight bölümün sonunda canlı yayında ifşalara başladı. A Train Mavi Şahin ile arasında olan hesabı kapatmak için partiye gitti ve orada Hughie’den özür diledi. MM Soldier Boy ile kapışmak istese de Butcher buna engel oldu. Kimiko güçleri artık olmamasına rağmen dövüş yeteneğini koruduğunu gösterdi. Sergei’nin de geçmişinde neler yaşadığını öğrenmiş olduk. Ve elbette unutulmaz Herogasm sahneleri ve Deep’in bir ahtapotla girdiği ilişki. Tam anlamıyla uçlarda bir bölümdü. The Boys zaten uçuk bir dizi ve benzer bölümler de elbette gelecekte de karşımıza çıkacaktır. The Boys Herogasm izlemek için Amazon Prime Video üyesi olmak gerekiyor. Dizinin her cuma yeni bölümleri yayınlanıyor ve bir sezon ortalama sekiz bölümden oluşuyor.

 

The Boys 3. Sezon 6. Bölüm, Herogasm, Amazon Prime Video İzle

The Boys 3. Sezon 6. Bölüm, Herogasm, Amazon Prime Video İzle

Kategori Genel